Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migggottkaa

CO MOWIA O WAS KOLEDZY WASZYCH FACETOW...?

Polecane posty

Gość koralik czerwony
ja sie nie pytalam, sam mi powiedzial, jeszcze zanim zaczelismy byc razem kumple mowili mu ze jestesm super dziewczyna,ze jstem bardzo ladna i pytali czy wolna:P wtedy sie wkurzal zaczlismy byc zesoba i kiedy spotykalismy jego kumpli to potem (kiedy juz byl beze mnie) mowilimu ze ma bardzo fajna dziewczyne i ze jak go nie bedzie to oni moga sie mna zaopiekowac:)on sie z tego cieszy i jest dumny ze ma dziewczyna ktora podoba sie innym a jest tylko jego. ja z tego powodu nie robie sie wyniosla i nie rozumiem osob ktore pisza ze temat jest glupi. i zeby nie bylo...nie mam 16 ani 17 lat tylko troszke wiecej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
Liliowa - nie zostawiłam go dlatego, że był mrukiem, tylko dlatego, że za moimi plecami szukał wrażeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
aha:) mrukiem? a moze człowiekiem co cenil cisze, a jak mowil to mowil:) to skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggottkaa
reeva ty jestes chora !nie odzywaj sie lepiej nic bo jak widac twoje wypowiedzi kazdy ignoruje.a kazdy ma parwo zalozyc topik jak mu sie podba!!!aha i nie mam 17 lat tylko 22!!!!!!!!i dzinna jak najbardziej nie jestem!!za to z twoich wypowiedzi wynika ze jestes zacofana i nie dojrzala bo nie przyjmukjesz nawet do wiadomosci ze ktos moze miec inne zdanie niz ty....heh ale ty pusta jestes....boze gdzie takoie kretynki sie rodza ..jak mnie nie interesuja jakis tamt albo misie nie podba to zwyczajnie tam nie zagladam..proste nie??pewnie jestes zakompleksiona jak cholera a kumple twojego faceta (jesli oczywicie taki debil sie znalazl zeby byc z toba)szczerze mu wspolczuja ze ma za dziewczyne takiego pustaka jak ty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietdzaca
o mnie nci nie mowia...moj face sie mneoi wstydzi bo starsznie smierdze..a jego kuple jak nas widza razem to uciekaja..ale on lubi ten moj smrodek:)i za to go kicham:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby jakis kumpel
mojego faceta powiedział mu, że ma "zajebistą laskę" to jestem pewna, że dostałby od niego w mordę...Mam nadzieję, że on nie ma tak prymitywnych kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasadad
smeszy mnie to co jest napsiane wyzej..dla mnie nie ma w tym nic obrazlowego"zajebista laska"czesto faceci mowia tak mieszy soba amy nawet o tym nie wiemy..i szczrze mowiac watpie zeby twoj facet dal koledzyw pysko gdyby tak o tobie powiedzial...chyba ze masz 40lat i jest to dla cibie obrazliwe....czesto slydze ze jestem zajebista..i nie widze w tym nic obrazliwego....a jesli kogos boliu to ze nikt tak o nim nei mowi to wspolczuje..potworu wat!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od paru dni
nie mam faceta ale jego koledzy mówili że fajna dupa jestem mówili i do mnie, ale to jak się zaczynał jakiś podwalać i chciał się przytulić (na co nie pozwoliłam oczywiście) i do niego tez tak nieraz mówili ze ma zajebistą panienkę i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby jakis kumpel
mam 26 lat i takie teksty byłyby dla mnie obrażliwe...ale...nie zrozumiesz tego pewnie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasadad
heh a dla mnie by nie byli..ajak ma ciebie ojreslic?"PIEKNA KOBIETA" pisalo to juz wyzej piekna kobieta moze byc nawet w wieku 50 lat..ale zajebista ani laska ona juz nigdy nie bedzie....na jakim ty swiecie zyjesz...tak sie ogolnie mowi i nikt sie jakos o to nie obraza...noo chyba ze jestes pania polonista i jestes szcegolnie wyczulona na taki jezyk...no coz nauczyciele zawsze cos maja z psycha nie tak!!wspolczuje:)i pozdrawiam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×