Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziółeczko b

zioła bonifratów====kupiłam teraz czekam na paczke i efekty

Polecane posty

Gość monika-zabcia
Witam wszystkich.Czy ktos stosowal krople FELOVIT?Czy one dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaM
Chciała bym nabyć zioła ojców Bonifratrów, nie koniecznie na odchudzanie, raczej na inne dolegliwości, niestety nie mogę znaleźć żadnej internetowej oferty oprócz allegro, a na allegro raczej nie chcę kupować. Czy ktoś może polecić mi jakąś stronę gdzie mogę zakupić oryginalne zioła Bonifratrów na różne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keith69
Witam Stosowałam zioła oo Bonifratrów na odchudzanie. Zrobiłam sobie 3 kuracje po 3 miesiące. Oczywiście z przerwami. Przy pierwszej kuracji w ciągu 3 mies. zgubiłam 10 kg, ale do tego stosowałąm dietę, ćwiczyłam samam codziennie po 15-30 min i jeździłam na rowerku stacjonarnym 10 km. Pozostałe kuracje to było tylko podtrzymanie wagi. Zioła naprawdę działają, ale nic nie jest lekiem cudem. Jeśli będziemy do tego jeść tak jak do tej pory i w dodatku objadali się słodyczami bez żadnego ruchu to nic nie pomoże. Ja wykluczyłam przede wszystkim słodycze, które pochłaniałam w dużych ilościach. Zamiast czekolady dziennie zjadałam tylko kostkę, bo cukru nie można całkowicie wykluczyć od razu. Ważne jest żeby kupować tylko oryginalne zioła, czyli te pakowane po 100g, można je nabyć bezpośrednio w Zakładzie ziołolecznictwa "SAMARYTANIN" oo. bonifratrów w Legnicy lub Wrocławiu. Oni prowadzą też sprzedaż wysyłkową za pobraniem. Sama tak kupuję. Nie dajcie się nabrać na allegro na te duże paczki ziół (500g) w tak niskiej cenie tj. średnio 16 zł. One są tylko robione na wzór oryginalnych i nic nie dają i w dodatku ochydne w smaku. Te ,które kupiłam u ojczulków są 100g po 6 zł za paczkę i maja całkiem inny smak. Tylko dość dużo liczą sobie za przesyłkę bo chyba o ile dobrze pamiętam to 20 lub 25 zł. Zamierzam właśnie złożyć zamówienie, bo po zimie przybyło trochę kilogramów, no i znowu zgubiły mnie słodycze. Życzę wytrwałości wszystkim odchudzającym. To ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo868
A ja wam powiem, że na mnie działają te ziółka i pije je od dwóch lat. Tani i skuteczny sposób na odchudzanie. Oczywiście cudów nie ma w odchudzaniu. Za pierwszym razem w miesiąc schudłem 3kg,drugi miesiąc tylko 1.5kg i 3 tez 1.5, w sumie w 3 miechy jakies 6kg,bez większego wysilku. Wazne jest zeby nie jest słodyczy, nie podjadać między posiłkami, kolacja nie później niz 19gdz! Pół szklanki ziółek na 15 min przed jedzeniem, dzięki temu nie ma takiego apetytu. Cała magia ziółek polega na tym ze przyspieszają one metabolizm, i jak do kibelka by się załatwić chodzilem powiedzmy raz dziennie, tak po ziółkach śmigam co najmniej 3 razy. Takze, one działają, tylko minimalnie trzeba się ograniczyć z jedzeniem, a jak sie doda troch ruchu to kilogramy lecą na łeb na szyję. Jakies 3 miesiace temu zrobiłem sobie kuracje miesięczną z zółkami, ograniczyłem dosyć solidnie jedzenie + brzuszki na wieczór co dziennie, no i w miesiąc poleciało mi z wagi 85.5 na 81, czli ponad 4kg, aż nie zdrowo... A co do oryginalnośc ziółi bonifratrów, wg mnie oryginalne to te w paczkach po 0.5kg, takie kupuje od zawsze i takie na mnie działają, tych 100 gramowych nawet nie próbowałem. Heh, podejrzewam ze wszystkie są oryginalne, ale jak to sprzedawcy, jeden drugiego chce oczernić by kupować u niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaooo
czy używaliście kropli felovit, czy polecacie raczej zioła do zaparzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostatyk
Piję ziółka na prostatę i jestem zadowolony.Oczywiście stany zaawansowane chirurg ma najwięcej do powiedzenia . Niestety ziółka w stanie zaawansowanym lub zaniedbanym są mało przydatne a jedynie pomocne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostatyk
O przepraszam za wypowiedź nie na tym forum tematycznym - bo tutaj mowa o odchudzaniu ziółkami . Ziółka na odchudzanie też stosowałem a ponieważ nie zależało mi na właściwościach przeczyszczających lecz odchudzających dlatego wybrałem te od Bonifratrów .Zresztą przeczyszczanie na dłuższą metę jest szkodliwe . Schudłem kilka kilogramów ale zacząłem piwkować i niekiedy jeść bez opamiętania i mało ruszałem się ,wysiadywałem w fotelu i znowu przytyłem. Do tego doszedł nowy przystanek autobusowy naprzeciwko domu a wcześniej musiałem przejść się 200 metrów - co zmuszało mnie do ruchu nieraz kilka razy w ciągu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
z ziołami trzeba uważąć mogą wystąpić przebarwienia , plamy na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zakon bonifratrów nie prowadzi sprzedaż online, więc wątpię czy te zioła są oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas25
...no właśnie wiem, bo też próbowałam szukać online, najbliżej mam do Łodzi ale online by było łatwiej ale niestety nie sprzedają nic online tylko trzeba się umówić na wizytę i wyspowiadać z dolegliwości, oni tam mają lekarzy medycyny i ci lekarze badają przepisują leki plus zioła, które stanowią uzupełnienie terapii lekami. Więc takie zupełne czary mary to nie są. Ode mnie z wiochy ludzie tam jeżdżą i pomagają im te leki na jakieś drobne rzeczy: zgagi, wrzody, migreny, problemy kobiece, jakieś drobne rzeczy sercowe, z nerkami itd. Na Allegro się boję kupować bo receptury zakonne są strzeżone Tylko kurka wodna jechać 150 km na wizytę to mi się nie uśmiecha hyh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fautrss43
DoktorOdchudzanie.pl Sibutramina najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusiadomachowska12
Zalecam spożywanie ziół www.centrumamis.pl Superowy sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby77717
z*********m piles + dieta 1500 od 2tygodni na początku ostro "trzepie" wydaje mi się że trzeba uwierzyć ale daje radę.ps no i ćwiczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nim wezmiesz sie za odchudzanie polecam bloga httapitt.tumblr.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×