Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opportune

Przyjaciółka...

Polecane posty

Gość opportune

Mam prawie 18 lat. Mieszkam ze swoim ojcem. I tak sie złożyło, ze w zeszłym roku znalazł sobie kochankę. Z cała grupą młodzieży (10 osób) i pod ich opieką pojechaliśmy zw zeszłym roku na wycieczkę do Niemiec. I tam pojechała też jej córka, która jest w moim wieku. Bardzo się z Ewą zaprzyjaźniłyśmy. Ewa ma rok młodszą siostrę, której po prostu nienawidzi.Tak jakoś wyszło, że jej siostrę poznałam teraz przed świątami. No ale zawsze była w pobliżu Ewa, więc z Paulą -jej siostrą nie rozmawiałam. Ale w piątek jechałam do Ewy i w autobusie spotkałam Paulę. I Paula mnie poznała, no i zaczęłyśmy rozmawiać. Z resztą Paula jechała w to samo miejce, gdzie miałam być ja z Ewą. No i po Ewę dotarłam w towarzystwie Pauli. Za dobrze nie wiem co wywrzaskiwała, bo akurat rozmawiałam przez telefon ze swoją mamą. W każdym bądź razie z tego udało mi się zrozumieć, ze jest na mnie zła. Powiedziała, żebym sobie jechała tam z Paulą, a ona jak się przygotuje to dojedzie. No ale jak dojechała to już się do mnie nie odzywała i teraz jest na mnie śmiertelnie obrażona o to, że ja rozmawiałam z jej siostrą, któej ona nie znosi, no i Ewa się teraz do mnie nie odzywa. Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesa
hehehe, zazdrosna jest i tyle :P a ty masz prawo rozmawiac z kim chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pomysł
wypytaj \ewę dlaczego nie lubi swojej siostry , za co , a potem wytłumacz jej że to bzdura i obróć w żart jej nienawiść. wytłumacz że bardzo zale,ży ci na przyjaźni z nią i chcesz mieć też dobre relacje z siostr Ewy bo jesteście właściwie jak rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posion
hehehhe, no przyjaciółkę to Ty masz po prostu wspaniałą uważajcie tylko żebyście nie zostały rodziną bo będziecie mały po prostu cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×