Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Lidka no u mnie już dziś 17 dc więc teraz tylko rozmyślam sobie :-) miłego wieczorku dziewczyny życzę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Kate, moim zdaniem to jeszcze za wczesnie, aby odczowac objawy ciazy, amoze to poprostu owulacja u Ciebie, dlatego ten bol jajnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, to w takim razie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek piersi bolą mnie tak delikatnie, prawie w ogóle ich nie czuje. pozatym nie mam objawów tylko na niektóre zapachy zaczyna mnie mdlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje ;) widzę, że u większości nowy cykl, u niektórych starania, niektóre już po, ale będzie się niedługo działo ;) producenci testów nieźle na nas zarobią ;) już się nie mogę doczekać na Wasze testy dziewczyny! lidka jak tam u Ciebie, masz @ czy może nie? :) manina a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, nie ma jeszcze @ u mnie;), czekam, powinien byc wczoraj, no ale moze sie tam cos przesunelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Wełna oby był wysyp II teraz kresek na tym topiku :-) jak tam mdłości? Lidka a robisz teściaka? włąsnie Manina jak u Ciebie? dostałaś? Gosiak, Silu, Mamuski jak tam dziś się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mi juz @ sie konczy takze teraz czekanie czekanie czekanie! Najpierw na staranka poznije znowu na @. Ciezkie to zycie staraczek!:) A faktycznie co tu sie wydarzylo ze tak cicho? Silu kiedy masz miec staranka? Gosiak Ty chyba juz jakos niedlugo prawda? Lidka a Ty dalej nie masz @ ? Moze zrob jeszcze tescik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Hej Isia, Preggers, nie mam jeszcze @, ale na razie nie tetsuje, poniewaz czuje, ze on nadchodzi, pobolewa mnie brzuchol, takze sie przebija;) Preggers, juz Ci sie konczy, a mialysmy razem zaczac staranka, nie poczekalas, oj oj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja w tym cyklu pewnie bede miala juz z 40 dc wiec i tak pewnie szybciej bedziesz miala szybcuej staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Preg :D przypominam tabelę , nie wiem czy ostatnia Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) U mnie jeszcze 9 dni do owulki! Więc niby blisko a jednak daleko :) Wygoniłam mojego M na badania, ma zrobić w przyszłym tygodniu także będziemy wiedzieć co i jak. Pregg masz rację, ciężkie to życie staraczek :) Nie wiem jak niektóre kobiety dopiero po miesiącu albo trzech orientują się, że są w ciąży a my tak wyczekujemy już od przytulanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ten cykl trwał u mnie 33 dni. więc zastanawiam się jak mam liczyć dni płodne w kolejnym cyklu, czy wg 28dni czy 33. Chyba będe musiała kochać się cały cykl bez patrzenia który mam cykl. hmm. najlepiej testy owu by się przydały, ale to kolejny wydatek wrrr. Już na teściory ciążowe tyle wydałam... chyba po prostu pójdę na żywioł:) dni płodne powinny się zacząć z początkiem lutego, 2 lutego dokładnie, więc od wtedy działam. Okres mam zwykle króciutki 3 dni, max 4 (ale 4tego to kropelka więc i tak się kocham) więc jeszcze jutro i koniec:) Szybko zleci... a cisza na forum, bo każdy czeka.... zobaczycie co tu się będzie działo pod koniec naszych cykli:) albo jak ktoś będzie testował:) bo na razie nikt nie testuje. Ja też rzadziej zaglądam. Przeżywkę będę miała jak będzie po starankach - wyczekiwanie na pierwsze objawy ciąży...wyobrażanie sobie dwóch kreseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak to prawda nie wiem jak to sie dzieje ze te dziewczyny nie wiedza o ciazy. Nie wyobrazam sobie tego. Bede trzyamala kciuki za Ciebie w tym cyklu. Uzywasz jakichs wspomagaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Silu mamy podobnie ze starankami ja mam miec okolo 3.02, ale tez nie wiem jak liczyc cykl bo zawsze mialam 30 dni, w zeszlym cyklu 32 a w tym 36. Ide do lekarza za tydzien wiec moze on mi powie. to prawda ze pewnie po starankach dopiero sie zacznie szalenstwo na forum i ciagle pytania. ja mam testy owu wczoraj przyszly wiec bede testowala zeby tym razem sie nie domyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ja za Ciebie też będę trzymała kciukole :D i oczywiście za resztę staraczek moich kochanych :) Pregg nie biorę wspomagaczy żadnych, tylko kwas foliowy ale to już od dawna. Jak teraz nie wyjdzie to kupię mężowi Salfazin - podobno bardzo wspomaga plemniczki :) Dziewczyny na point.fm jest taki fajny kalendarzyk gdzie się zaznacza miesiączki i on wylicza średnią z cykli. http://pl.point.fm/zdrowie-uroda/kalendarz-plodnosci/ , pokazuje też dni płodne ale wg niego to jest aż 14 dni płodnych poczynając od 2 dni po okresie, także ja tutaj sprawdzam sobie tylko średnią. Ja też muszę przyznać, że rzadziej zaglądam na forum ale tak jak mówicie - zacznie się znów szał po starankach jak będzie wielkie oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ja jestem dzis taka ospala, nic mi sie nie chce, druga kawa nawet mnie nie obudzila. Oj niebawem bedzie tu glosno na forum, juz to widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dobra rada odnośnie dni płodnych i zastanawiania się nad tym: Przez dwa miesiące kalkulator liczył mi, że dni płodne mam ok 15-16 dc przy 30 dniowych. I tak też się kochaliśmy. Okazało się, że moje owulacje są późne! W miesiącu, w którym się udało, kochaliśmy się od końca mojego okresu czyli ok 5dc do ok 28? Mniej więcej co 2-3 dni, czasem co dzień, jak najdzie ochota. I nie było szans nie wstrzelić się w owulacje. Oczywiście ten fakt komplikuje, jeśli nie macie partnerów na co dzień. Ja starałam się męża nie traktować jak maszynkę do robienia dzieci i zaciągać go do łóżka tylko w owulacje. Kochajcie się kiedy macie chęć i ochotę, kalkulatory, testy - głęboko do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3...................22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Margotka, chy masz racje, to by tlumaczylo dlaczego od roku nic nam sie z m. nie udaje zasiac, kieriwalam sie zawsze kalendarzykiem, ktory mowil mi kiedy mam plodne i kiedy ma nastapic owulka i nic do tej pory z tego nie wyszlo, przy 1 ciazy nie bylo takich obliczen...tylko wtedy gdy byla ochota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
W tym cyklu postanawiam soebie dzialac wlasnie tak jak pisze Margotka, po okresie do nastepnego cyklu, jak najdzie ochota, moze tym razem sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że późno miałam owulacje po swojej ciąży. Tak powiedziała lekarka, że w ciąże zaszłam ok 18-19 dnia przy 30 dniowych cyklach! Druga sprawa, że kreska na teście w dniu @ była ledwo widoczna, bo i ciąża była "młoda", także Kochane, kochajcie się nawet po dniach płodnych, bo jak widać różnie może być! na marginesie, przez pierwsze dwa miesiące starań przestawaliśmy się kochać właśnie po ok 16 dc (wg kalkulatora po moich dniach płodnych) gdzie okazało się, że dopiero je powinnam mieć, więc ciężko mi było zajść w ciąże. Pomijam fakt spięć, gdzie mąż musiał być pod dyktando owulacji. To niczemu nie sprzyja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast miałam owulację 10 dnia cyklu, więc czasami też warto spróbować wcześniej :) tylko, że ja miałam ogólnie krótki cykl w każdym razie patrzcie też na śluz! ja w czasie owulacji miałam dosłownie jak surowe białko jajka :) ale porówananie ;) i było jego mnóstwo, do tego bolące jajniki w pakiecie, czasami to miałam wrażenie podczas owulacji, że mi tyłek pęknie jak nie usiądę, takie uczucie, czasami w czasie @ też takie uczucie jest...nie wiem może też macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
moje cykle sa krotkie -25 dni, wiec owulka znacznie wczesniej wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
wiec lepiej u mnie zaczac przytulanko wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane! U nas wczoraj starań niestety nie było, bo mieliśmy lekkie spięcie i mi się wszystkiego odechciało... faceci są dziwni! u mnie dzisiaj była owulacja na 100% bo test owu pokazał bardzo mocno 2 kreskę i miałam mega ból jajników i ogólnie podbrzusza. tak więc nie wiem już sama. Dziś jest 18 dc, kochaliśmy się 15 i 16 dc, wczoraj nie, więc nie wiem czy jest jakaś szansa wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
@ nadszedl, prawie jak w zegarku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×