Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Niestety nie, ja mam mieszkanie do sprzedania i od 2 lat nic:( Ciezko jest strasznie teraz ze sprzedaza! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna kochana ja chce wiedziec wszystko caly czas na biezaco bo siedze i sie martwie jak nie piszesz! Takze ma byc meldunek u nas! W koncu jestesmy z Toba od poczatku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek nie trzeba czekac tylko dzialac ze sprzedaza mieszkania, powystawiac w internecie a jak to nie przyniesie efktu, zwrocic sie do biura posrednictwa sprzedazy, moze i scigna oni swoja prowizje, ale czasami warto. Ja tak wlasnie zobilam, mieszkajac tw Niemczech, sprzedalam swoje mieszkanie w Polsce, bez ruszania sie z miejsca, po zaledwie trzech tygodniach od wystawienie go na sprzedaz, dobre biuro posrednictwa, zrobi to za Ciebie ;) i kazde mieszkanie, czy dzialka znajda swojego wlasciciela;), w tym roku bedziemy tez wystawiac dzialke na sprzedaz... Preggers a kiedy masz dostac @, czujesz jakies zmiany? Silu, skoro maz sie juz ugina, to lada moment napiszesz nam ze jeszes w ciazy, czuje to!!! Welenko, dbaj o siebie i melduj nam tu!! Muna co u Ciebie? Isia, zagladasz do nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a kiedy sprzedawalas mieszkanie? Mnie kusi zeby dzisiaj zatestowac nawetl;p, bo teoretycznie mam juz 30dc a to moj nakrotszy z mozliwych cykli, mam podwyzszona temp. ale nie wiem od kiedy bo nie mierze caly cykl. A najpozniej moge dostac 6/7.04. Mnie bola piersi okropnie mocno, ale mam to przez caly cykl, chociaz na poczatku bolaly mnie mniej. a co do innych objawow to jakos niespecjalnie cos widze. jajniki tak jak zwykle pod koniec pobolewaja, na sluz nie zwracam zbytnio uwagi bo nie potrafie ocenic, a miekkosc szyjki to juz w ogole dla mnei kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie uwierzycie zrobilam test i sa dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie moge uwierzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja Cię chyba zaraz zjem ze szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) kocham Cię! gratuluję!!!!!!! cieszę się razem z Tobą jak głupia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze dlatego ze nie umiem tam dodawac zdjec a poza tym jestem tak szczesliwa ze nawet mi nie w glowie teraz glowkowanie ide na bete zaraz tylko wyniki beda dopiero w pt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie szalejesz ze szczęscia :) ja też się cieszę baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo!!!!!! :) daj znać jak wrócisz z bety i poopowiadaj jak pierwsze wrażenia i uczucia :) preggers suuuuuuuper!!! super! super! super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1
Witam dziewczyny chciałam dopytac o wyniki Beta hcg moje wyniki nastepujace: wtorek 37.9 czwartek 93.8 sobota 238 wtorek 832 Czy nie przyrasta żle pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers moje najszczersze gratulacje, bardzo się cieszę razem z tobą, informuj nas na bieżąco jak się czujesz i co tam u ciebie i dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzcie mi na slowo na zywo jest jeszcze piekniejsza! magdunia no oczywiscie zaraz zdam cala relacje robienia testu! :) a w ogole to zaczynam sie martwic ze to cos nie tak wyszlo z tym testem:( tzn mam nadzieje ze nie, ale mam takie mini obawy. w pt bede miala wynik bety wszystko sie okaze. A moim zdaniem ten przyrosrt bety jest prawidlowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg GRATULACJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baaardzo się cieszę, że Ci się udało mamusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, wspaniale, preggi, jezu jak się cieszę. krechy takie jak być powinny, żadne cienie, piękne są!!! piękna dzidzia!!!!!!!!!!!! ogromne gratulacje, pregg, ogromne. aż mnie dreszcze przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec bylo to tak ze postanowilam jednak zrobic ten test, chociaz myslalam, ze jak zwykle sie zawiode. no i bylam przekonana, ze jesli jestem w ciazy to od razu piekna nasycona krecha wyskoczy. no i zrobilam swoje a tu krecha od razu sie nie pojawila, wiec juz ide do pokoju i patrze a tam zaczyna sie pojawiac, no i po chwili byla juz piekna wyrazista rozowa krecha! :) powiem wam ze najlepsza rzecza jaka mogla sie stac to to, ze @ mialam dostac niby w 40dc czyli 6.04, bo nie doszukiwalam sie objawow, ba myslalam ze nawet owu jeszcze nie bylo;p a dodam jeszcze jedno, zawsze wybieralam jakies super testy, ktore wszyscy radza, a ostatnio w aptece pani dala mi byle jaki za 5 zł, pink test i to on mi przyniosl szczescie!:) Mam pytanie czy to ze mam takie napady goraca, a nawet caly czas jest mi goraco moze byc tez oznaka ciazy? jak narazie czuje sie cudownie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny mam ochote wszystkim to oglosic, ale strasznie sie boje, ze cos jest nie tak, albo ze to falszywy alarm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe preg pamiętasz ja też nie mogłam uwierzyć :) chyba 4 testy zrobiłam :P zrób sobie drugi test to Ci ulży :) ale to na pewno ciąża, krecha jak ta lala :) uderzenia gorąca też miałam na samym początku ciąży gratuluję jeszcze raz :D bardzo się cieszę :) liczyłaś już na kiedy masz termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.12! :) Jesli to prawda to moje bejbi bedzie ze mna juz na swieta! I moje urodziny, a Nowy Rok zaczniemy cala rodzina w 3 ! :) Jestem przeszczesliwa, placze ze szczescia.Teraz mysle, ze to dobrze ze ta poprzednia ciaze mialam, ale stracilam, teraz dopiero doceniam to szczescie! :) Chociaz o tamtej ciazy nigdy nie zapomne! Dzwonie dzis do gina umowie sie z nim na przyszly tydz i dopytam sie jak brac dostinex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×