Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gosiak wytlumacz mi cos pomijajac ze tabelki nie moge jakos pojac :p to ktos tam pisze ze owulacja mozr byc 4 dni przed wzrostem temp. dobrze czytam ? w konentarzach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak na tym wykresie co wcześniej niechcący (chyba) wkleiłaś- babka dostała @ zrobiła sikańca i 2 krechy. Cuda się zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby są takie przypadki, że się jest w ciąży i ma się okres, osobiście znam jeden taki przypadek ale dalej mi jakoś trudno w to uwierzyć a ja już czuję zbliżającą się @, takie głupie, tępe uczucie w brzuchu i niedobrze mi, zazwyczaj tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ann wykres wkleiłam specjalnie żeby pokazać, że takie cuda się zdarzają :) do tej pory to tylko o tym czytałam że któras miał a okres a była w ciąży, tutaj na tym wykresie widać jak po temperaturze można poznać że przez okres nic straconego no i zobaczcie że testy jej wychodziły negatywne nawet w dzień @. Wełna u mnie już tempka spadła i brzuchol boli więc @ będzie o czasie :) Marcysiu co do skoku tempki to wiem że owulacja może wystepowac przed, w trakcie lub po skoku ale nie ma reguły ile dni przed a ile dni po. Dlatego też trzeba obserwować inne sygnały organizmu jak śluz czy ból owulacyjny. 3 kolejne wyższe temperatury świadczą o tym, że owulacja się już odbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) Wczoraj powinnam dostac @ i nie dostałam, dzisiaj też nie. Zrobiłam test-negatywny. Oby @ nie przyszła już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zrobilam tescik - negatyw wszystko powinno sie rozwiazac max. pod koniec nastepnego tygodnia nastepne testowanko - piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno czasem sie tak zdarza ze jest @ i jest ciaza, wszystko jest mozliwe, jesli sie cos przesunie to można zajsc nawet w czasie @. Dziewczyny to niecierplwie czekamy jak to się skonczy - gosiakk i gaja A co do owu to ona moze byc w kazdym momencie jesli sie przesunie ale raczej nieprzesuwa sie co miesiac tylko rzadko, a zagniezdzenie moze byc 5- 10 dnia po owu, najczesciej 7 ale wczesniej tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sytuacja wygląda tak, że jestem na duphastonie i dwa poprzednie cylke miałam 26 i 27 dniwe( w drugi pierwsze staranka). Dzisiaj 29dc. W pierwszą ciąże zaszłam po duphastonie w pierwszy cykl, test zrobiłam w 32dc i druga kreska była bardzo jasna. Syn urodził się 12 dni po terminie. Tak to wszystko tłumaczę, że owulację mam póżniej... albo sobie wkręcam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja chociaz raz udalo ci sie za 1 razem zajsc ;), ja myslalam ze tak ze mna bedzie bo moja siostra nie miala najmniejszych problemow wiec myslalam ze ze mna tez tak bedzie a tu tyle czekania .. nie zdziwie sie jak zrobisz test za kilka dni i wyjda dwie krechy :) skoro juz 29 dc i cisza.., a owulacje mialas tez tego samego dnia w tym cyklu jak w poprzednim? i kiedy robisz nastepny tescik? :) gdzies wyczytalam ze niby wiarygodny test jest po 15 dniach po owulacji, ale juz sama nie wiem... u mnie jest tak 37 dc - temp. mam dzis 37.1 , @ ni widu ni slychu, wczoraj juz myslalam ze dostane mialam takie uczucie w brzuchu ale nic sie nie zdarzylo... , duzo sluzu za to .. nie lubie tego czekania.. wkurza mnie to strasznie a jak nic nie wyjdzie z tego cyklu to w nastepnym chcialabym sie nauczyc jak sie bada szyjke bo jakos nie moge tego pojac.. moze ktoras z was sie na tym zna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia nie wiem dokładnie kiedy miałam owulację. Jak @ nie przyjdzie dziś lub jutro to test zrobię we wtorek. Masz bardzo długie cykle, nie myślałaś o tym aby pójśc do ginekologa po duphaston? Mi ten lek z 40-dniowych zrobił cykle 26-27 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja czekam na te dwukreskowe testy wasze ale to poczekam jeszcze te pare dni, dopóki @ nie ma to wiara musi być, a jak widać to nawet jak @ jets to i tak nigdy nie wiadomo choć dla mnie osobiście to taki troche wyznacznik i zupełnie wtedy już nie mam nadziei jakoś. Ja nie mogę dostać przed środą, a najlepiej w czwartek gdzieś dopiero co by na te wczasy to poprzesuwało się. Jakbym dzisiaj dostała to terminowo miałabym na 5 dzień wczasów czyli równo w połowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gina, dal mi luteine ale juz sie prawie konczy, wiec juz nie bralam tylko sobie zostawilam na wszelki wypadek.. na pozniej jestem za granica a mam mojego gina w polsce, nie wiem moze sie wybiore do pl. specjalnie na badania i po leki - bo on jest dobry i mam zaufanie - a nie wiem jak tutaj ci ginekolodzy..., zobacze co z tym cyklem, moj max cykl mial 45 dni, i pozniej bede myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziewczyny u mnie lipa, zaraz sie wsicekne... bo juz nie mam sily na to ... chyba daje sobie spokoj z tym wszystkim ;(, bo po ponad dwoch latach juz mam dosyc... tej nadzieji i tego czekania ze a moze teraz sie udalo i znow zawod...no nie moge... ;/ Majeczka_83 ooo prosze :), ja jestem w poludniowym dublinie-( D18) - a ty :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
hej! jutro mam 25 dc, 14 byla owu. biore luteine od 16 dc, ale od wczoraj plamie. czy mimo wszytsko moge podejrzewac ciaze i zrobic rano test ( tak zalecał przy monitoringu gin) czy lepiej nastawic sie na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze @ nie przyszła ale brzuszek boli jak co miesiąc więc może w każdej chwilii przyleźć. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka, jeśli dostałaś plamienia a nie @ to może być to implatacja zarodka, więc jest duża szansa że to ciąża :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
oby! co chwile latam do lazienki i sprawdzam, czy mnie nie zalalo, ale narazie nawet plamienia sie zmniejsza. zobacze rano ale sie stresuje :O dzieki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaj
Hej dziewczyny! Mam cykle 27-30 dni. Pierwszy test wykonałam 34 dc a drugi 37dn i oba są negatywne. Wiem, że powinnam zrobić badanie z krwi, ale... Czy te testy, które wykonałam mogą być wiarygodne? Dodam, że przez ostatni czas miałam sporo stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysiu ściskam. ann oby nie przyszła małpa. ajajajaj trudno coś powiedzieć, mnie kiedyś się tak zatrzymał okres po prostu, testy negatywne i faktycznie w ciąży nie byłam, ale niektórym dziewczynom testy wychodzą później, może owulacja była później albo test mało czuły. faktycznie z krwi powiedziałby ci wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oczywiście spadek temperatury niestety i to znaczny więc chyba dzisiaj dostanę, wścieknę się, jak zawsze dostawałam później, tak po 30 dniach toteraz jak mi na tym zależy to jest cały czas na odwrót :( będę miała spieprzone wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co napisałam i ... nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7)....................29.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Gosiaaaaaak jak u Ciebie? Taka przykro mi kochana:( W koncu się uda ! MUSI! :* Bulka i jak jest okres czy nie ma!? Jak się nie rozkręci to beeeta! :) Kochane nie załamujcie się!!!! Na pewno się uda! Ja w Was i mężulków wierzę!!!!! :* Loco śliiiicznie wyglądałaś na ślubie! i Mąż jaki przystojny!:) A jakie pierwsze wrażenia z bycia mężatką? :) Dziewczyny wczoraj wydarzyło się coś niesamowitego! Po raz pierwszy poczułam najprawdziwsze z prawdziwych kopniaki! Takie mocne że poczuł je tez narzeczony i moja mama!:) Niesamowite!!!!! :) Po prostu Zosia dała bardzo wyraźnie o sobie znać!:) A to ja w 19 tygodniu:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fd8ac7560dfd27c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrażenia bardzo bardzo dobre :)) Ciesze sie że już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z maslem
hej! test negatywny. ale czułośc mial 25, wiec moze jednak nie wszystko stracone? poszlam na bete, bo gin kazał, jak bedzie negatywna to odstawic luteine i czekac na okres. Wynik bety dopiero jutro po 13 :O plamienie narazie znikło, tempka z rana w ustach 36,9. oj oby to bylo to! 3mam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka trzymam kciuki za jutrzejszą betę, oby to był to :) loco cudnie!! a sukienkę wybrałaś przepięknąm bardzo dobry wybór :) preggers ślicznie wyglądasz, no i taka uśmiechnięta, szczęśliwa, super!!! Ehhh, wiecie co, ja już szukam dobrych stron niezachodzenia w ciążę, tzn. chcę je znaleźć na siłę bo na serio myślę, że się oszukuję, 3 lata starań i nic, to przecież daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j kurcze szkoda, że @ przyszła :( Ale już niedługo i jej nie będzie :) Loco ślicznie wyglądałaś i ta sukienka duuużo ładniejsza na Tobie niż na allegro :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :** Bułka daj znać jak wyniki bety, trzymam kciuki &&& Pregg zazdroszczę tych kopniaczków no i ślicznie wyglądasz :D U mnie nic, cisza absolutna :) Tempka nie spadła poniżej granicy więc @ pewnie będzie jutro :) Test dziś znów mnie kusił ale powiedziałam sobie NIE i nie zrobiłam go :) Lepiej go wykorzystam w przyszłym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco super wyglądałaś, wszystkiego najlepszego :-* Preg śliczny brzuszek! Taka j szkoda, ze sie nie udalo ale jest kolejny cykl przed toba:-) bulka 3mam kciuki ! Ja musze trochę posmęcić, bo ciągle mam te wstrętne mdłości, już 3 tygodnie się z nimi męczę a dziś zaczynam dopiero 9 tydzień! Fizycznie czuję się okropnie ale psychicznie jeszcze gorzej, nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce, mam beznadziejny humor, cała radość życia ze mnie uleciała, boje się tylko czy to mi kiedyś minie... Nie ma takiej rzeczy ani osoby która poprawiłaby mi samopoczucie. Napiszcie dziewczyny czy też tak miałyście? Zanim zaszlam w ciaze wydawalo mi sie ze bede w ciazy przeszczesliwa a ja nigdy sie tak zle sama ze soba nie czulam jak teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×