Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

taka j ja nie śpię od 5.30, mam to samo co Ty...jestem przyzwyczajona do wczesnego wstawania i po prostu nie mogę spać, wkurzające to jest ciekawe jak tam margotka...mam nadzieję, że już po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że już jest po, bo skoro już skurcze regularne były itd. to na bank poród się zaczął a to było ponad 12 godzin temu więc malutka jest już pewnie na świecie :) jeszcze nic nie wiem o mojej kuzynce i też się zastanawiam co u niej, wczoraj jechała na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe co tam u niej albo u NICH :):):) mam nadzieje że już po wszystkim i sa już razem :) Dallia czekamy na wynik testu :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dalia czekamy, test już pewnie zrobiony (jeśli zdecydowała się dzisiaj zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
Mowcie na mnie cykor:/ naczytalam sie o plamieniach i caly czas mi sie zdaje ze zaraz przyjdzie @ to nic ze czekam tak juz ponad tydzien,glupek ze mnie. A czas nagli bo to troche nieodpowiedzialne z mojej strony,wiem.brak mi odwagi ciekawe jak Margotka:D mam nadzieje ze juz jest po:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalia ale przecież prędzej czy później i tak się dowiesz, nie warto już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam margotka, może dowiemy się koło wtorku bo wcześniej to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka urodziła wczoraj przed 12 w południe :) mały ważył 3800, poród był krótki ale troche ją rozerwało, ale wszystko już w porządku :) hurrrraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
Tak tu dzisiaj pusto i smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeea dziewczyny Margotka już na bank urodziła, bo ktoś na facebooku na tablicy napisał jej Gratulacje!! Więc możemy się oficjalnie cieszyć się z pierwszego forumowego dzieciątka i dzielnej Mamuni!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? Muna...................33.............21................. ....27.08 gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Gratulacje dla Mamuśki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny teraz weszłam na facebooka Doti i też już chyba urodziła aaaaaa!!:D::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh faktycznie pre obie urodziły :D :D :D widziałam już nawet córkę Margotki :D gratulujemy dziewczyny i czekamy na Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już mamy dwie nowe mamusie:) Teraz kolej na wełne. Super, wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ojej jakie wieście wspaniałe ! Dziewczynki Ściskam mocno, gratuluję i strasznie się cieszę!! A moje Maleństwo dziś mi cały dzień daje o sobie znać, chyba się wypycha bo wątpię żeby tak kopalo i to cały dzień w jednym miejscu. w każdym razie, czuję je :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. weszłam sobie na Twoje cykle w enpr, i moim zdaniem ładny cykl Tobie wyszedł.Od razu widac 2 fazy. W 17 dniu cyklu mogłabyś sobie zaznaczyć faze wyższych temperatur.Faza lutelana wychodzi Ci 9 dni, no ale z czasem uda Ci się ja wydłuzyć:) A co do termomentra to wydaje mi się zebys sobie lepiej kupila elektorniczny, on kosztuje kilkanaście złotych,i ale musisz go mieć na wyłącznośc ,tylko Ty go mozesz uzywać, nikt inny. Pozdrawiam P.S. Może za jakieś 9-10 miesięcy też będzie taki urodzaj a może i większy z tymi porodami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Widzę że teraz kolej testowania loop i magduni ciekawe czy się odezwą:) W każdym razie trzymam kciuki:) Ciekawe jak tam Nasz Mamuśki!:) Na pewno cudownie jest już mieć maluchy przy sobie!:) Wełna przypomnij mi proszę (skleroza ciężarnej) kiedy masz zdejmowanie krążka? :D Nie jakoś w tym albo przyszłym tyg? CIekawa jestem strasznie ile jeszcze będziemu czekać na Twojego Synulka!:) Jakie w końcu będzie imię Kubuś? Loco jak się czujesz? Może Nasze dzieciaczki też urodzą się w podobnym terminie hehe;p Tak patrzę na tabelkę Mamuś i już tylko 3 przede mną do porodu:D Chyba to oznacza, że już się zbliża:D Dzisiaj zaczynamy 25 tydzień:) I wizyta u lekarza prowadzącego na 17:D A oto jak wyglądamy, właściwie wczoraj wieczorem tak wyglądaliśmy. Już prawie 100 cm w brzuszku!:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55694c72891f238d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wspaniałe wieści po weekendzie dzieuszki :) Tak myślałam, że tylko wyjadę to się urodzą :) Też widziałam malutką Julkę i jest prześliczna! Dorcia urodziła w sobotę, a Margotka wczoraj :) Super mieć dwie forumowe dzidzie już z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg pięknie wyglądasz :) A co do porodu to szybciutko Ci zleci i zaraz będziesz miała swoje maleństwo :) Silu cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze :) Wełenka ma zdejmowanie krążka 17 sierpnia o ile dobrze pamiętam także też już tuż tuż :) Ale macie fajnie nasze mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam u Margotki i Doti na FB gratulacje od nas wszystkich - mam nadzieję, że się nie obrazicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg u mnie to już płodniaki, ale jakiś ten mój organizm jest dziwny, bo dziś mam 13dc, szyjka otwarta, tempka spadła jak zawsze przed owulką ale śluzu płodnego jak narazie brak :/ , robiłam wczoraj test owu - wyszedł negatywny nie było drugiej kreseczki wcale, ale tak myślę że to pewnie przez to, że robiłam go ok 20 i przypomniało mi się o nim jak się już wysiusiałam więc wymusiłam jeszcze kilka kropelek i wtedy zrobiłam więc pewnie dlatego nic się nie pojawiło. Dziś zrobię znów i zobaczymy co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak doti pierwsza...nieźle :) pre ślicznie wyglądasz, nie wierzę, że masz prawie 100 cm, śliczny, zgrabny brzusio! :) a ja idę na zdjęcie krążka w piątek (o ile wyniki badań będą ok), bo musiałam zrobić posiew i morfologię szczerze mówiąc z jednej strony już się nie mogę doczekać, bo jest mi totalnie nie wygodnie, ciężko, nie śpię w nocy, majaczy mi się poród co noc, ciągle o tym myślę, mam tak że w nocy ogarniają mnie jakieś strachy na lachy ;) a z drugiej strony jak się dziś obudziłam w nocy i pomyślałam, że to już tuż tuż, że zaraz będzie wstawanie w nocy, usypianie, CYC! aaaaa i wszystko inne, to mi się trochę odechciewa :P no ale pod koniec ciąży takie czarne myśli to podobno norma, więc liczę, że po porodzie mi przejdzie ehhh chciałabym już go zobaczyć, przytulić, taki mały bąbel będzie :) no i będzie na 99 % Kuba :) a Ty preggers jak się czujesz? roxi a u Ciebie jak? straszani mało piszesz! ;) rodzimy razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a jakie masz testy owu? Bo jak ja robiłam to myślałam że owu nie było w ogole a zaszłam w ciąże więc musiała być gdzieś po drodze. Robilam je chyba od 8dc do 20dc wiec kiedys powinien wyjsc a tu psikus. Więc ja bym tak do konca im nie ufala i po prostu na spontanie:D Ktory to cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×