Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dziękuję dziewczyny jeszcze raz za gratulacje :) zaczęło się od skurczy, potem zaczął odchodzić mi czop pojechałam do szpitala, okazało się, że jest mój gin na dyżurze i to dzięki niemu tak naprawdę tak szybko urodziłam pokierował mi porodem, tzn. kazał dawać to co trzeba było, żeby szybciej poszło silu żadnego szpitala Ci nie polecę ze szczerego serca, bo ja urodziłam szybko tylko dzięki temu, że był mój gin, położna nie była miła i gdybym była zdana na nią to nie wiem ile by to trwało...bo miałam podobnie jak przy poprzednim porodzie, skurcze a rozwarcie tylko na 2 palce i nie szło, i tak jak mówię tylko dlatego, że mój gin kazał mi podawać oksy i inne czopo-zastrzyki na rozwarcie to poszło szybko, 2 faza porodu trwała chyba 5 minut, parłam 2 razy...za to tak jak mówiłam druga strona medalu była taka, że bolało mnie ku**a tak, że wyyyłam na cały szpital z półtorej godziny, a jak zaczęły się parte to już nie wyłam tylko wrzeszczałam jak opętana, myślałam, że mi dupsko rozerwie ;) trochę obciach ;) a do szpitala pojechałam z mężem, córa została z siostrą, miałam farta bo wszystko działo się w ciągu dnia, nie nocy a to sprawca całego zamieszania: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe47a7d35149f428.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
zmieniam cykl Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 Muna...................33.............21................. ....22.09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna raczej sie nie odwróciła bo dalej ją czuję wysoko. fajnie wygląda jak głowe wypina, wystaje mi z brzucha taka kula. welna duzy chlopczyk i jaki śliczny. wzruszyłam sie!!! cudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna zakochałam się w tym bąbelku :) Ja już też chcę mieć mojego maluszka w domu, a tu jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, śliczny synek, a jaki duży! wykarmiłaś go porządnie w brzuszku:) super, że zdrowy i super, że mimo tego darcia (wiem o czym mówisz) urodziłaś tak ekspresowo. jezu jak ja chcę, aby moje maleństwo rosło sobie w poprzek mnie, żebym miała cesarkę. ajjj Wczoraj miałam małe usg, takie 1minutowe, maluch nadal 4 dni młodszy niż wynika z OM, ale to tak jak wam pisałam kochałam się 16 dnia cyklu myśląc, że już po ptokach, a owulkę miałam hoho 19 albo i 20 dnia cyklu. Dzidzia ma 3cm i sobie siedzi w rogu, słodziak mój mały. Za 2 tygodnie mam prenatalne badanie. Mój synek był malutki dlatego obkręcił się skubaniec główką do dołu bez problemu w moim gigan brzuszysku i od 18 tc czekał sobie na poród w tej pozycji......... ja raczej drobne dzieci rodzę, więc i tutaj pewnie będzie podobnie, eh. i czeka mnie naturalny poród. koszzzmarrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis 23 dc czli 11dpo i torche jakby mnie sutki bolaly, ale tak okresowo :-( robilamwczoraj test i negatywny, wiec nadzieja w tym cykly juz mnie opuscila... Kiedy Was piersi i jak zaczely bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis 23 dc czli 11dpo i torche jakby mnie sutki bolaly, ale tak okresowo :-( robilamwczoraj test i negatywny, wiec nadzieja w tym cykly juz mnie opuscila... Kiedy Was piersi i jak zaczely bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna kochana Twój Kubuś jest cudowny!!!:) Aż się chce być już po porodzie jak tak się patrzy na Wasze maluszki!:) Dalej jest aniołkiem? Silu jaki Twój maluch już duuży!:) Który już u Was tydzień? Lilith ja niestety nie pamiętam jak to u mnie było wiem że bolały ale nie wiem kiedy zaczęły. :( A ja dzisiaj wreszcie poszłam na glukozę. Wszyscy mnie straszyli jakie to straszne okropne bleah. Byłam przygotowana na największe świństwo, wzięłam sobie cytrynkę i wcisnęłam i okazało się, że to troszkę przesłodzona lemoniadka:D Powiem szczerze że smakowało mi to;p Tylko później nic nie zjadłam już po 2 pobieraniu i wpadłam w taką jakby delirkę, chyba od nadmiaru cukru. Ale zjadłam i było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny :) pre Kuba jest totalnym przeciwieństwem Nati, my z mężem w szoku jesteśmy, można przy nim tańczyć, skakać, krzyczeć (Nati to uskutecznia) a on śpi, śpi, śpi...jest bardzo spokojny, aż położną już wczoraj umówiłam, bo mówię kurde to niemożliwe, żeby dziecko było takie spokojne...położna była i powiedziała, że wszystko ok modlę się, żeby mu się tylko to nie zmieniło...nie daj Boże dobrze, że glukozę przeżyłaś bez traumy :) teraz już z górki, ja też się nie mogę doczekać Twojego maluszka i reszty forumowych maluszków roxi daj znać jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane:) Wełna gratuluje ślicznego synka jest slodki i trzymam kciuki aby byl caly czas taki spokojny:) choc moja tez taka byla na samym poczatku teraz tez taka jest czasem ma tylko takie dni ze marudzi nie wiadomo o co jej chodzi ale to w koncu tylko dziecko wiec trzeba jej wybaczyc:) moja odróznia noc od dnia:) w dzien nie spi nawet po 4 godzinki a w nocy spi budzi mi sie gora 3 razy dziennie a sa takie noce ze budzi sie tylko raz:) jest kochana juz w poniedzialek konczy miesiac nawet nie wiem kiedy to zlecialo:) Silu gratuluje dzidzi super ze rosnie i jest wszystko dobrze:) co u reszty dziewczyn?? roxi co tam? pozdrawiam was dziewczynki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi i jak po wizycie? u mnie czary mary, testy owu wykazują póki co spadek czyli przedwczoraj druga kreska była wyraźna ale słabsza niż pierwsza a wczoraj ta druga już słabsza niżprzedwczoraj, natomiast temperatura mi rośnie. Dziwy i cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja. - na moje oko to jestes juz po owulacji skoro temperatura rosnie a druga kreska na tescie owu jest coraz slabsza. Owu wypada w najnizszwj temperaturze, a wg testow po peaku lh, czyli jesli wczesniej kreska testowa byla mocniejsza, a teraz slabsza, to chyba juz po peaku... U mnie 13 dpo, 25 dzien cyklu... Testu nie robie, bo czekam na wyplate do poniedzialku :-d do tego czasu to moze przyjdzie malpa i przynajmniej na testach zaoszczedze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam skierowanie na 13.09 na 8:30. maja mi zrobic ktg i usg. jesli beda jakies skurcze cesarke bede miec 14.09. jesli nie bedzie zadnych skurczy to cesarka mogą mi zrobić do tygodnia!!! wkurzyłam sie! tyddzień mam siedzieć w szpitalau? a potem jeszcze tydzien po cesarce? od dzis zaczynam intensywne sprzatanie, żeby były jakies skurcze. komu umyć okna??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxiiiiii przyjedź do mnie!!!! Moim na maksa się przyda mycie!:D Mam nadzieje że jednak nie będziesz musiała tyle czekać i 14 będziecie już w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith myślisz, że owulację miałam 13 dc? zrobię jeszcze dzisiaj test owulacyjny i zobaczę jak będzie, ja w te testy tak średnio wierzę a temperaturę trudno jest mi troche odczytywać, nigdy tego nie musiałam robić dlatego jestem troche noga z tego. Zawsze mi się wydawało, że owulacja jest w ten dzień kiedy temp. jest podniesiona a to jest w tym zaniżeniu temp. przed najwyższą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi jeszcze troche tylko, wytrzymasz, zobacz już jest 8 września, to tylko pare dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi!!!!!! Marsz na cesarke 14stego. To dobra data, bo moje urodziny :-) hahaha Taka ja - porownalam jeszcze raz Twoje i moje wykresy i teraz to juz troche zglupialam. Moj program zaznacza mi owu w dniu spadku temp. U Ciebie z kolei owu zaznaczona jest w momencie skoku temp w gore... Tak czy inaczej wysoka temperatura jest dowodem na to, ze progesteron masz podniesiony, a to jest juz faza lutealna, czyli po owu, to dlatego temperatura spada przed okrsem, wraz ze spadkiem progesteronu. W przypadku ciazy progesteron dalej utrzymuje sie wysoko, stad temperatura nie spada w przypuszczalnej dacie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith to nie program tylko ja zaznaczam, ty masz program, który sam sobie zaznacza wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×