Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master

Uwazam ze najlepsze w łóżku są znudzone mężatki ...

Polecane posty

Dzień dobry w tak piękny poranek...pojawił się widzę nowy topic na forum więc się podłączę... na dobry początek dawka humoru: Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, kurwa, to moja! Teraz idę po pańską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym ci przy...
Za najlepszy seks ze znudzoną mężatką można mieć obitą mordę.Zginiesz jak Andrzej Zaucha ty ciulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mę żatka
schowaj pięść - nie ma komu przykładać. Większość jest tylko mocna w gadce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że to nie znudzone mężatki...lecz zaniedbywane mężatki (niedoceniane), często poświęcające cały swój wolny czas rodzinie (strzelają sobie poniekąd same samobója). refleksja nt. życia dopada dopiero po latach - że trzeba wykorzystywać życie, póki ono nie wykorzysta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mę żatka
Morfeusz, mało wiesz. To co mówisz to tylko cząstka istoty sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mężatka
Morfeusz72 co Ty pleciesz? mówisz o własnej żonie? chyba że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka_a
Morfeusz to nie jest sprawa zaniedbywania czy znudzenia,to ochota ,taka OCHOTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mę żatka
ja nie jestem zaniedbywana, mąż kupił mi wibrator i kulki analne:p, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż mężatka
no cóż, ja też byłam znudzona, a raczej spragniona uczuć, on też był żonaty i spragniony uczuć... było bosko, ale nigdy więcej... chociaż podobno cierpliwy i kamień ugotuje, niestety, więc jeśli ktoś (np. taki Master) bardzo się uprze... kto wie, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż mężatka
no cóż, ja też byłam znudzona, a raczej spragniona uczuć, on też był żonaty i spragniony uczuć... było bosko, ale nigdy więcej... chociaż podobno cierpliwy i kamień ugotuje, niestety, więc jeśli ktoś (np. taki Master) bardzo się uprze... kto wie, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mę żatka
po cierpliwym oczekiwaniu na odpowiedź od zniecierpliwionego Autora :) stwierdzam, że prawdą jest przysłowie: Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mę żatka
kiciussss... trzeba kilka krów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> znudzona sprawdz poczte nie lubie duzo ryczec wole dlugo czekac ;)cierpliwie czekac ...a Ty chyba nie lubisz czekac ;) jest taki fajny aforyzm \"Wyrafinowane piękno płci męskiej istnieje tylko po to aby podniecać płeć żeńską.\" co wy na to drogie znudzone;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy nowy dzionek czy znudzone sa rozochocone ??? Rymnelo sie chyba wiosna w pelni i maj sie zbliza ...poszalejemy troszke kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->luz maria Podadalem adres napisz chetnie poroskoszuje sie z Toba :) o ile pomyslnie przejdziesz casting;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
na razie to chyba nie werbalnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louuu
a dlaczego nie? kobiety cenią sobie takie rokosze;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->chętnie bym ci przy... przeoczylem cie synek ... przylozyc to sobie mozesz rogi bedzi ci zapewne super przystojnie w takim cudem na glowie hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinki w zoo
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka pamiętasz
no i po temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze temat :) nudze sie jest rownie znudzona jak ja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Bo ja nie chcę nic mówić ...wyzwolone bezpruderyjne dziewice ... to jakies nowum chyba w/g mnie nie ma takiej mozliwosci ....by ly najlepsze uhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×