Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDP

Uważam że najlepszymi kochankami są żonaci faceci

Polecane posty

Gość Osoba na Orange
ojej, no nie poznajesz?? Widocznie jednak nie krece Cie tak bardzo jak piszesz bo serduszko by Ci podpowiedzialo :-( Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba na Orange
w chwilach słabości nacieram głowę padłą wiewiórką, którą to przechowuję w lewej kieszeni zimowego płaszcza, recytując Wielką Improwizację. To jedyne jedyne remedium na moje skołatane nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba na orange to Ty???????? qrcze już się martwiłam, ależ ja głupia jestem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDP uduszę Cię:D ładna stopka:P :classic_cool: dzikusku Twoja też;) przy okazji, pozdrawiam wszystkich, którzy lubią być wstawieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaci sa najlepsi
mmmmmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaci sa najlepsi
z doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka kochana moja dlaczego?? dlaczego sie ze mną nie zgadzasz???????buuuuu:D dziki popieraj nie wazne co wazne aby popierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa ludzie czy to jest czat
czy może jednak topik z konkretną (hipo)tezą ?? bo ja myślę ze raczej to drugie wiec wypowiadajcie sie do cholery w temacie a prywate zostawcie sobie na gg /tlen/icq itp... dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa ludzie czy to jest czat
Gotuję wentyle od tylnych kół rowerów "Wigry-3" w dużym mosiężnym garnku z deszczówką, zbieraną specjalnie na północnej stronie Kilimandżaro. Kiedy już zmiękną, pakuję je sobie brutalnie w odbyt i idę do pobliskiej Biedronki zrobić awanturę bez powodu, udając poważnego klienta Lukas Banku.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufa ludzie czy to jest czat
fajnie tu kufa jest ... ludzie w ogole czy to ludzie brak kultury???czat jest wporzo lecz jest juz troche za stary mogli byscie juz go zmienic na no na co kufa??? może pojde krok dalej i zaloże permanentna konferencje na skype'ie, czy cus w tym stylu, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla większosci jest, ha:D a większość demokratycznie rację ma:P a zmienię chyba, bo inaczej o czym będziemy gadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co malutka, bedziesz sie ze mna teraz klocic??!!! na MOIM topiku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddałaś go wczoraj!! nie kcem ale muszęs ię pokusić o cytata \"kto daje i obiera ten się nie sponiewiera\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, są :D przedstawisz dowód przeciwny? jak znajdę kochanka nieżonatego to nie będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×