Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDP

Uważam że najlepszymi kochankami są żonaci faceci

Polecane posty

Gość Maalukta a kto to jest
ten na którym tak Ci zależy? Chyba że to tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica:D teraz już nie pisze na erotycznym, mistyczna tantra, takie klimaty ;) szkoda, ze daleko mieszka Y.pozdrawiam jak zajrzysz:) oj, nie tylko on mnie kręci uwielbiam mężczyzn z wysokim poziomem testosteronu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam kto to powiedział, podoba mi się: \"kochaj wszystkich, ufaj niewielu, nie krzywdźć nikogo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz?? nie przekadzałyby mi:P niekoniecznie trzeciorzędowe cechy płciowe mówię ogólnie o energii, lubię jak jej dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalutka a kto jeszcze
Cię kręci? Muszę wiedzieć ilu mam konkurentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby na orange>> skąd ten brak wiary we własne możliwości?? albo jesteś najlepszym kochankiem albo nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:D czuję ale nie rumuję rysopis z głowy i wiersz gotowy dzik jest dziki dzik jest zły świnki będą kwiczeć quiiii:P ps. to za to wyżej:P:P a tak poważnie powiem Wam coś, czarniejszy niż mrok fajnie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle swinki ja nie ruszam, najważniejsza jest ich tusza, karmie, pieszcze pięlęgnuje, aby swinki miały ruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem....przeleciałam po stronkach....w miare mozliwosci....bo w pracy jestem i walcze z jednym analitykiem z miasta Łodzi :) ale walke wygrałam :D waleczna bestia ze mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany klaun
Również tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba na Orange
Maalutka, ja mysle o Tobie (dosc czesto) ale faktycznie nic z tego nie bedzie :-( Teraz jestem ostatni tydzien tu a potem bede tam. Ale my obydwoje wiemy ze nie ma "tu" ani "tam" ;-) Pozdrawiam, OnO (Osoba na Orange) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zadadki o tej porze??? :D nie mam pojęcia kim jesteś, ja niczego nie wiem więc bardzo proszę za mnie nie mówić nie smuć się, w końcu wiosna więcej optymizmu ZDECYDOWANIE :) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×