Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GDP

Uważam że najlepszymi kochankami są żonaci faceci

Polecane posty

orgazmik ona ciagle kogosz szuka. jak juz znajdzie pobawi sie chwilke i... rzuca;) w koncu baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie:) co ja poradze ze taka S... ze mnie;) nie becz tyle bo mi topik zalejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie? :-) - czerwienię się Mówisz pobawi się i rzuca - nieszkodzi . ale zapamieta ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest NIEPRAWDA!!!!!!! Orgazmus nie sluchaj jej, ja wszystkich kocham, nikogo nie rzucam ani słow na wiatr, to mnie rzucają i już nie całują 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaa:D:D oj maalutka jak ja cie lubie:D:D:D chłopaki nie sluchajcie jej, ona bredzi jak zwykle:) zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesłucham !!!! Zabawic się zawsze można. Ja też wszystkich kocham ( mężatki i wolne );-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dobrze, odnośnie tematu- jedynym kochankiem jakiego znam jest mój maż, więc twierdzę, ze żonaci są najlepszymi, gdy poznam nieżonatego, a jak donosi telewizja nowe jest zawsze lepsze, stwierdzę automatycznie, iż to nieżonaci najlepsi są:D odnośnie mojego kochania- nikogo nigdy nie zostawiłam a sami widzicie drodzy Panowie, że nikt mnie nie całuje i sam muszę sobie zrywać kwiaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻEBYM WIEDZIAŁ JAK SIĘ WSTAWIA KWIATKI I CAŁUSKI TO BYM CI PRZESYŁAŁ NAUCZ MNIE!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj orgazmus jaki Ty słodki jesteś;) 👄 dzikusku możesz się uważać za wyrwanego ;) 👄 muszę kończyć ten nierówny pojedynek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodyl
zgadzam się z królikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×