Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkaaa21

VICHYY- dezodorant w kulce, polecacie?

Polecane posty

Gość malinkaaa21

Zastanawiam sie czy w niego zainwestować (kosztuje 35 zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowa-agentka
Poszukaj w różnych aptekach-ten z zieloną nakrętką w niektórych kosztuje czasem tylko 26 zl, a jak dla mnie rewelacja, starcza na długo, u mnie korzystają wszytstkie kobiety w domu i uważają go za rewelaccję, bo działa jak zaden inny, a wypróbowałam wszytkie dostępne z średniej półki cenowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLyy23ww
rexona i inne badziewia z supermarketu nie dorastają do pięt Vichy , wszystkie są do d. nie pomagały!!! Ten z zieloną zakrętką jest super :) najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rewelacyjny, nawet na najwieksze upały i stresy, wystarczy na długo, poszukaj faktycznie, ja kupuje za 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natrętne konsultantki
właśnie ostatnio maoja mama kupiła sobie rxonę w kulce i po wypróbowaniu muszę powiedzieć że jest fajna. Ja zwykle używam antidral (13 zł) i jestem z niego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez antidral
i jest rewelacja-mialam juz kazdy antyperspirant a tylko etiaxil i antidral dzialaly zadowalajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a-R-O-O
Polecam Vichy - delikatny zapach, zero podraznień, oddychająca skóra, nie lepi sie i zmywa bez żadnych problemów, no i rewelacyjnie działa przez 24 godziny. Jest super, wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a-R-O-O
Polecam Vichy - delikatny zapach, zero podraznień, oddychająca skóra, nie lepi sie i zmywa bez żadnych problemów, no i rewelacyjnie działa przez 24 godziny. Jest super, wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×