Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia45

zielona karta?

Polecane posty

Gość karolcia45

w tym roku nie możemy brać udziału w losowaniu zielonej karty a w następnym kiedy może być wiadomo czy możemy?w jakim miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia45
kto wylosował i poleciał do USA nie mając tam znajomych i rodziny i jak sobie poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensazione
Z tego co przeczytalam w necie losowanie zielonych kartdla Polakow, bedzie przeprowadzone dopiero w 2007 roku. Oczywiscie jesli w miedzyczasie cos sie znowu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
a z tego co ja wiem nie bedzie juz mozliwosci dla polakow aby wzieli udzial w losowaniu nie wiem moze jestem niedoinformowana ale tutaj w chicago tak sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machinara
mam nadzieję że to tylko takie sobie gadanie, bo ja mam zamiar brać udział w losowaniu,chciałabym wyjechać do USA i mieszkać tam, ale tylko legalnie,chociaż tak trochę poczytałam i wcale nie jest tam tak kolorowo,też nie wszystkich stać zeby kupic sobie jakies mieszkanie i na kredyt tez nie wszystkich stac i niektórzy mieszkaja w podobnych warunkach jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigancik102
kto wylosował zieloną kartę i mieszka w Stanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ja mieszkam w stanach i mam zielona karte ale nabyta poprzez zlozona petycje mojej tesciowej czekalismy na wyjazd szesc lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×