Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_chce_juz_zyc

Boze jaka mam depreche!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nie_chce_juz_zyc

Zamiast sie cieszyc, ze wiosna idzie w pelni to ja siedzie i wyje... zgadnijcie czemu? Oczywiscie bo moj zwiazek sie rozpadl po 2 latach i 8 miesiacach. Zakonczylam bo musialam chociaz tak bardzo go kocham:( Nic mi sie nie chce!!!!!!!!!😭. Siedze 6 dzien w domu i rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zawiodłam sięna wszystkich kumpelach.. nie ma sensu nawet o tym pisać:(na szczęście mam kochanego chłopaka,ale najwidoczniej nie można mieć wszystkiego.. muszę wziąść się w garść..tobie radzę to samo.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
jak już - to wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
jak już - to wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---...---
ile masz lat, mala? nie szanowal Cię, tak? pewnie tak:o no to dobrze zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_chce_juz_zyc
bo nie chcialam konczyc ,kocham go ale ile moglam znosic samotnosc w tym zwiazku,niedotrzymywanie obietnic...on nie jest zlym facetm tylko chyba juz mnie nie kocha:( To po co mialam wierzyc, ze odzyja uczucia jak lepiej spakowac bagaze i odejsc:(bede go blagala o milosc? to nie ma sensu...jego slowa nie pokrywaly sie z czynami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobretakiemałepytanka
czasu ci trzeba:)bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---...---
dzielna jestes, ale musialas miec juz wczesniej faceta i doswiadczneie, ze wiedzialas co zrobic...najgorzej jak się zaczyna i czlowiek nie wie, ze tak powinien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_chce_juz_zyc
to byl moj pierwszy facet, zadnego doswiadczenia nie mialam... do odejscia szykowalam sie dlugo... nie moglam po prostu dalej tak zyc:( On nie jest zlym facetem , szanuje kobiety ale nie bylam z jego bajki...a ja mam wlasna godnosc i potrafie odejsc. A mialam inny wybor??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie w garsc
bierz sie w garsc kobieto! postapilam tak samo, ale ponad miesiac temu. czasem jest dobrze, a czasem zle, ale korzystaj z zycia i nie rycz juz wiecej, bo bedziesz zle wygladac. idz na rower, spotkaj sie z ludzmi, zajmij sie czyms, zeby nie myslec o tym. tyle juz wytrzymalas, z kazdym dniem bedzie coraz lepiej. a facet, ktory nie dotrzymuje obietnic pewnie by sie nie zmienil, pewnego dnia stwierdzisz, ze dobrze zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie w garsc
no mialas... moglas byc z nim dalej, wmawiac sobie, ze sie zmieni. ale jesli zachowywal sie nie w porzadku, to trudno p otakim czasie oczekiwac, ze sie zmieni. wiesz, jesli macie byc razem, to i tak bedziecie. a jesli nie, to dobrze sie stalo, bo saam potrafilas wyrwac sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁONECZKO 21
Witam,gratuluje odwagi autorce!moj zwiazek tez sie rozpadl(ponad 3 lata)ostatnie miesiace byly okropne,mowil jedno robil drugie,chyba dazyl do tego zebym to skonczyla ale ja nie mialam dosc odwagi...od rozstania minely 3 miesiace,jest juz lepiej,ale chwilami mam ogromne doly i odechciewa mi sie zyc!mam nadzieje ze jakos sobie poradzisz,i ja tez bo wcale nie jest mi latwo,pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Dodrze zrobilas !!!!!!! To jak wyciecie wrzoda na tylku , boli . Siedziec sie nie da. Ale jak sie zaleczy to coz za przyjemnosc zycia . Idz do jakiegos klubu w ten weekend. Moze nie bedziesz jeszcze umiec sie bawic , ale wsrod ludzi bedziesz . Tylko nie pij .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×