Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julii

Normaderm Vichy

Polecane posty

Jakie sa Wasze opinie na temat tego kremu? Czy nadaje sie on rowniez do suchej cery, sklonnej do wypryskow i z rozszezonymi porami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce laaaaaato
jak masz skłonności do ropnych wyprysków to nieee, ale ogólnie polecam bo to świtny kremik;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkii
ja musialam go wywalic, okropnie wysuszal mi skore, a mam mieszna, wiec jak masz sucha to wg mnie kompletnie sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to krem dobry do skory z niedoskonalosciami ;) wszystkie przebarwienia, drobne krotstki, zaskorniki, blizny i takie tam usuwa, a pory zweza. cera ma ladny koloryt, niezle matuje (ale dla mnie za krotko-jakies3h) i cera zaraz po nalozeniu kremu jest ok. potem czuje ze jest za sucha a miejsca gdzie sie lekko skora luszczy-sa uwidocznione.. wiec kremu uzywam tylko w lato, bo w zimie to mam bardziej sucha skore. chociaz normalnie to mam mieszana z niedoskonalosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, dajcie spokój, za taką cenę...a w składzie nie ma nic innego niz tańsze kremy...szkoda po prostu kasy. Nie nawilża, to raz, nawet trochę ściąga skórę. Ja go stosuje tylko miejscowo jak mi się cos zaczyna robić np. na brodę...ale nie kupię więcej bo wyrzucone pieniądze. Poczytaj tez opinię na www.wizaz.pl w bazie kosmetyków. Ale szczerze Ci odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
mi strasznie wysuszyl buzie więcej nie kupie,miałam aż czerwone plamy na policzkach i nosie.nie polcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten krem jest przeznaczony tylko i wylacznie do cery mieszanej i tlustej, czy tez istnieje rowniez do suchej i wrazliwej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wggg
nie, tylko jedna wersja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie..moze polecicie mi jakis dobry kremik do suchej cery,ale jednak z tendencja do wypryskow i z rozszezonymi porami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wggg
To moze nowy topik zaloz, ale to tylko moja sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzdyna
dla mnie lepszy garnier czysta skora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×