Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANTIDROL

Czy ktos z was robił wesele W Siedlcach na sali na Kazimierzowskiej

Polecane posty

Chodzi mi o wasze opinie,czy wszystko bylo ok z zjedzeniem?mam zamiar tam zrobić wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka to moze ja
Nie wiem jak jest tam teraz, a myślę że napewno dużo się zmieniło i to na lepsze. Mówię to na podstawie opinii osób, które robiły tam np. studniówki. Ale ja osobiście nie cierpię tego miejsca z dwóch powodów: 1) znajmoa miała tam wesele 5 lat temu (dlatego podkreśliłam, że napewno zaszło wiele zmian) i wtedy jeszcze płaciła tylko za wynającie sali, bez obsłgi i jedzenia, ale do rzeczy- w kuchni był syf i warunki okropne, także radzę obejrzeć kuchnie przed podjęciem decyzji 2)znajomy pracował tam przez pewein czas i z jego opowiadań cały ten właściciel to straszny ham Ale podkreśłam, że to było kilka lat temu, więc teraz jest może lepiej. Ogólnie sala jest duża, ładnie przystrajana i stoły fajnie poustawiane. Ale decyzja należy do Ciebei, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bede
miala wesele w sali w Woli Scuhozebrskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mozesz napisać
na jakich warunkach robisz wesele, czy płacisz za wynajęcie sali a reszta spoczywa na rodzinie, czy też od zaproszonej osoby i organizuje wszystko obsługa sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×