Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

turkus_ulubiony

WIZYTA U PSYCHIATRY NA CZYM POLEGA? MAM STRACHA

Polecane posty

Ale nikt nikogo nie zmusza do formy leczenia. Co ciekawe, wiele osób, które reagowały bardzo silnie na propozycję terapii grupowej, w jej trakcie porzucały swoje obawy i uznawały, że dopiero \"wywalenie\" wszystkiego przed obcymi osobami przyniosło im ulgę. No ale nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam depresję
i wylądowałam w szpitalu psychiatrycznym, a to dla tego tylko, że wcześniej bałam się iść do psychiatry, gdybym poszła wcześniej nie byłabym w szpitalu. Więc idz póki czas, bo oddział psychiatryczny to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego koszmar
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam depresję
połozono mnie na oddziale z psychicznie chorymi, jedna cały dzień chodziła w kółko inna kiwała się na stołku i ja załamana między nimi, chora na zupełnie iinną chorobę. Dodam, że szpital ten nie ma oddzielnego oddziału dla chorych na depresję czy nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo000000000000
mojemu tacie pomógł psychiatra państwowy, miał silną nerwicę, leczył się 3 lata, nadal bierze jakieś proszki, terapii u psychologa nie stosował, bo nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra....o nie...nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tym razem pomarańczowa
przygotuj się na mnóstwo niewygodnych dla ciebie pytań, bądz szczera, pytania są bardzo osobiste, czasem lekarz chce również porozmawiać np. z mężm pacjnta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka antarktydy
wiecie co, obawiam się, że sama farmakologia nie rozwiązuje problemu... zasadniczo potrzebna jest tez jakaś forma terapii, no bo farmaceutyki usuwają tylko skutki, regulują poziom róznych substancji wewnętrznych :) ale przecież skądś sie biorą te konkretne objawy, jest jakiś mechanizm ich uruchamiania i pacjent powinien go poznać, powinien zrozumieć swój problem, leki go tylko zagłuszają wydaje mi się, ze jeśli trafi sie na odpowiedniego terapeutę, na fajną grupę terapeutyczną to terapia może być naprawde pozytywnym doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tylko dobrze przeprowadzona psychoterapia indywidualna albo grupowa [to zalezy na jaką po obserwacji skieruje Cie lekarz psychiatra] pomoze Ci wyeliminowac lęki, które skladaja sie na nerwice i inne takie zburzenia. Jesli ktos idzie do psychiatry z zalożeniem, ze nic nie bedzie mowil, to szkoda marnowac czsu i pieniedzy. Slowa to tylko słowa, a terapia jest bolesna emocjonalnie i im bardziej boli tym do wiekszego problemu sie dociera. A same leki czasami sa niezastapione aby przetrwac ale napewno nie wyleczyc. tutaj sie mozna dowiedziec więcej http://users.nethit.pl/forum/forum/logos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Myślę, że taka wizyta CI pomoże Z Twoim problemem. Ja byłam w spess medica w Piotrkowie. Wiele problemów zostało u mnie rozwiązanych także ja Ci polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×