Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka9999

Jak zerwać???

Polecane posty

Gość emilka9999

Byłam z Tomkiem 2 lata, przez te 2 lata non stop mnie zdradzał, wywijał różn numery. Początkowo mieszkaliśmy razem w końcu się wyniosłam po nakryciu go na jednej ze zdrad, a jemu to pasowało. Po każdym jego numerze i tak wracałam do niego, ale on coraz rzadziej przyjeżdzał, właściwie widywaliśmy się może raz w tygodniu, on mial swoich znajomych, swoje życie, swoje dziewczyny,a ja byłam sama i bardzo samotna.Probowalam robić wszystko żeby między nami bylo dobrze,ale nic nie przynosiło rezultatu. W końcu powiedziałam otwarcie Tomkowi, że z nami koniec.On że ok ale dalej dzwonil.Ja wkrótce poznałam wspaniałego faceta. Kochany, czuły, opiekuńczy. No i zaczęło się. Tomek dzwoni do mnie 30 razy dziennie, jeździ za mną, prosi o rękę. Raz przekonuje że kocha, za chwilę mi grozi, straszy. Blaga żebym wróciła, obiecuje że się zmieni. Co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka9999
myślę, że słowa nie docierają, to ze nie odbieram telefonów też nie, zaczynam się bać ze któregoś dnia coś mi sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry.... napisze cos niezbyt miłego... ale jakim cudem byłaś z nim dwa lata? Popier... Cię??? Po pierwsze zmień numer telefonu. Możesz nawet na policję zgłosić fakt, że facet cię przesladuje (może nic nie zrobią, ale przynajmniej odnotują). Zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz..miałam podobnie,tylko mój ex mnie nie zdradzał(chyba:P) ogólnie duzo uwagi mi nie poświęcał,ale jak zerwałam to pól roku sie go nie mogłam pozbyc :( dzwonil pisał,raz ze kocha, raz ze nie nawidzi bla,bla wreszcie mu napiałam,ze jak sie nie odczepi pojde na policje-sciema ale pomogła :D i sprawa ucichła..prawie,bo czasem jeszcze dzwonił po moich kolezankach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka9999
Macie rację popierdolilo mnie że tak długo chciałam być z nim i go kochalam. Ale teraz marzę tylko o tym żeby się uwolnić. Chyba postraszę go tą policją, jak znam zycie to się nie przelęknie, może to nawet zgłoszę. Moj facet radzi mi to samo. Numeru telefonu niestety nie mogę zmienić bo to służbwy i to dolina. Pytałam już szefa nie chce sie zgodzić, bo klienci mają ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co wiem to mozesz zablokowac jego numer:> miałam podobna sytuacje tez mialam nowego chlopaka a ex zawracał du***wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka9999
Kicia jeśli tak jest naprawdę to dięki Ci wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×