Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość nie ma to jak kryptoreklama
Gość czytam i czytam i....
a ty bdsm chodzisz w skórzanych lub skóropodobnych spodniach? jestem ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra najlepiej wygląda na kobietach! W szczegolnosci wlaśnie obcisle spodnie! Faceci wygladaja wg mnie \"różnie\", napewno pasują dla motocyklistów, rockmenów, artystów... Niemniej są różne kroje np. w stylu klasycznych dzińsów które dobrze wyglądają na każdym! W odpowiedzi na pytanie - dawniej częściej, aktualnie dosyć rzadko tj. glównie w bardzo zimne i mokre dni... (ale tylko z prawdziwej i dobrze wyprawionej skóry!) za to mam kilka skórzanych kurtek które nosze prawie codziennie! Po prostu coraz rzadziej trafia mi sie mozliwosc \"ubioru dowolnego\". Ale jak mówilem najlepiej w skórzanych (skóropodobnych) spodniach wyglądają DZIEWCZYNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i....
a może namierzysz dla mnie skórzany komplet? chodzi mi o żakiet i spódnicę do kolan;w kolorze czerwonym i w rozmiarze 34/36. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodnie
nie sa dobre dla kazdej figury, zeby je nosic trzeba miec zgrabne nogi. Z reszta skora to jest domena Domin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegle suczki tez super
w skorzanych spodniachwygladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodnie
bdsm ,modelki nosza bo musza, te zdjecia specjalnie na sesji sa robione ale czy skorzane spodnie nosza na codzien?! flapjack twoje linki z tymi z spodniami faktycznie sa lepsze od pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat na to pytanie - fotki odpowiedzi nam nie dadzą ;) trzeba by spytac takiej modelki! FlapJack - bardzo zgrabna blondyneczka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodnie
szkoda ze zdjec jakis fajnych brunecików nie ma w skorzanych spodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jakas planuje w takie
kupic na WIOSNE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane spodnie
no pewne jestem kobieta przeciez nie gejem:P Dzieki za linka ale gosiu wogole mi sie nie podoba Jak przefarbujesz brunetki na blondynki to wtedy ujrzysz je na ulicach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz na mysli siebie, to moze zamiescisz swoja fotke np. na www.fotosik.pl ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Bardzo fajny temat. I potwierdzam (stanowiąc kolejny przykład), że faceci uwielbiają dziewczyny w skórce/ekoskórce, natomiast krytyka zazwyczaj pojawia się ze strony dziewczyn, które i tak nie wiedzą "co jest 5" bądź muszą wyrzucić z siebie zawiść. Tak wiec dziewczyny- jeśli lubicie skórke- wrzuccie fotki - będziecie podziwiane ;) Pozdrówki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuszna rada kolego Willy ! Prosimy o wiecej fotek ! (jesli sie wstydzicie lub chcecie zachowac anonimowosc - to po prostu zamieszczaj je bez twarzy - zamazana lub wyciętą)! Pokazcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne i bogate noszą np.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×