Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość ALPHAFANKA
Link nie wskoczy bezposrednio - trzeba go skopiowac do przegladarki i wtedy da sie otworzyc strone . Mi sie bardzo podoba ten komplet, ale nie moj rozmiar niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALPHAFANKA
A nie, po prostu po skopiowaniu tego linka do przegladarki nalezy wykasowac koncowke po .html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tam jest kilka rozmiarow
wystarczy skontaktowac sie ze sprzedawca od XS do... www.allegro.pl/item124781296_damskie_spodnie_i_koszula_ze_skory_skorzane_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o jesien i zime
to skora jest the BEST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link skopiowac do przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo zacznie sie deszczowa
i chlodna pogoda - to uice pewnie zarają się od skórzanych pupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijk
ponoć na zachodzie takie spodnie wracają do łask... slyszal ktoś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Toba - sama przyjemnośc ;) nawet tylko dotykanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_76
Po co to wklejasz jak i tak nic nie widac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ktos wyzej wspominial aby
kopiwac linki bezposrednio do przeglądarki internetowej !!! U mnie wszystko dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo po naciśbięciu linka
usunąc to co pojawia sie po .html czyli coś tam w nawiasch niektorzy to mają ZERO INTELIGENCJI i sposrzegawczości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_76
Dobra ale po co to wklejasz? Brzydactwo takie, jak juz wklejasz skórzane ciuchy to daj cos porzadnego a nie schodzone dziadostwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba rózne osoby musialyby dac odpowiedzi - daty i godziny postów są różne! Niech każdy wkleja co mu się podoba i tak będzie najlepiej! Ja tam nie widzę problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie zacytować wypowiedz z innego tematu: \"Julia Keler Tak sie zastanawiam co na celu ma wklejanie tych okropnych fotografii z allegro? Przeciez zalozycielka tematu wyraznie napisala ze nie chce nic z allegro poza tym wyraznie napisala ze szuka \"rurek\". Ja mam spodnie \"gipsy\": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b4a4a75bb71928c.html Gdzie mozna kupic takie spodnie? Jezeli chodzi o sklepy to przede wszystkim na zachodzie A w polskich warunkach to moim zdaniem najlepiej uszyc takie u kusnierza . Drogi to wydatek bo smialo mozna powiedziec ze spodnie takie to juz ta wyzsza polka . Oczywiscie musisz sobie zadac pytanie na jakas okazje Ci takie spodnie - czy po prostu do codziennego chodzenia, czy na wyjscia . Gucci, Versace, Dolce & Gabbana - oczywiscie ze te sklepy maja w swojej ofercie takie super spodnie Tylko kosztuja one bardzo duzo . Takie sklepy \"dla wszystkich\" np.Victoria\'s Secret rowniez powinny miec skorzane spodnie ale tak jak napisalam wczesniej w Polsce ciezko dostac.W wiekszosci jak juz dostaniesz spodnie ze skory to beda to biodrowki, najbardziej modny i popularny kroj. Chodzac na polskich ulicach smieszy mnie to propagowanie jeansu na kazdym kroku . Polskie dziewczyny w wiekszosci wybieraja ten material, 90 procent nosi ubrania jeansopodobne Owszem pelno tego w sklepach to i to sie kupuje ale czyz to nie troche banalne? Poeksperymentujcie troche kochane, troche awangardy nigdy nie zaszkodzi \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xxx_
a niby to czemu trzeba nosic tylko to co modne? kto tak nakazal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsd to albo sprzedawca skor, albo jakis fetyszysta:):) \"no, napiszczie ile macie lat i czy lubicie chodzic w skorzanych gaciach,mmmm najlepsze sa takie obcisle, kobieta wyglada w nich tak sexy, mmm\" Nie moge z tego faceta, hi hi hi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K.
No dla mnie tez masakra to co jest tu wklejane.. Jak spodnie skórzane, to skórzane, a nie jakies sztuczne badziewie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra zawsze jest modna
na jesień i zimę w takich limatach jak nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mnie obrazić to musisz się bardziej postarać bo wg mnie w slowie fetyszysta nie ma nic złego! W pewnym sensie każdy jest jakimś tam \"fetyszystą\" w mniejszym lub większym stopniu i to róznych dziwnych rzeczy ;) Każdy facet np. jest fetyszystą albo kobiecych piersi albo pup lub nóg. I tego w powszechnym mniemaniu nie uważa się za fetyszyzm w przeciwieństwie do np. stóp (bo to już jest fetyszyzmem :D i gdzie to logika ???? ;) sorry niektorzy faceci lubią kbiety ubrane w np. rajstopy lub mini! inni posuwają sie jescze dalej np. do lateksu czy gumy! A mi osobiście podobają się kobiety w skórzanej (skóropodobnej) odzieży! I osobiście uważam że kobiece ciało (oczywiscie te ładne)najlepiej wygląda w takich wlasnie spodniach! (najlepiej obcislych :) No a teraz wyjaśnij mi co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przygadał MARAKUI brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×