Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość Martunia83
Nie widuje zbyt wielu kobiet w takim stroju - mysle, ze do skorzanych spodni trzeba dojrzec po prostu. Ja mam 2 pary, jedna z prawdziwej skory, druga imitacja. Te pierwsze, sa dla mnie zbyt twarde, dlatego wolalam ubierac te ze "sztucznej" skory, ktore nie mialy z tylku kieszeni, a z przodu tylko takie malutkie. Ale niestety ktos mi wypalil dziure na nich poltora roku temu i w chwili obecnej nie mam wygodnych skorzanych spodni. Bo mowimy tu tylko o spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO martunia83 ! :) Chętnie byśmy Cię wszyscy zobaczyli w tych skorzanych spodniach, moze zamiescisz swoja fotke na np. www.fotosik.pl i tutaj lnka do niej ! (oczywiscie moze byc anonimowo - bez twarzy). Też ubolewam nad Twoją stratą - na szczęście skoropodobne spodnie sa dosyc tanie (w przeciwieństwie do prawdziwej skory) - to moze kupisz sobie nowe ? na alegro (raczej na jesień) powinien być spory wybór! P.S. a jaką jeszcze odzież skorzano-skoropodobną poza spodniami posiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć na jesień wraca moda na
na odzież skórzaną i skóropodobną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku jeszcze zadnej
nie widzialem ale jesien dopiero sie zaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie podnieca
jak kobieta dominuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietyw skórzanych gaciach
to zwykłe szmaty, wyglądaja komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jakas słonica lub inna
brzuydula sie w ostanim komentarzu odezwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek 567
Dziewczyny w spodniach skórzanych wyglądają seksownie i z klasą. Kilka razy widziałem na mieście jak szła kobieta w takich spodniach i mężczyżni się sie oglądali. A po drugie wiele zanych i modnych kobiet chodzi w spodniach skorzanych np: Aleksandra kwaśniewska, Monika Richardsson, kożuchowska,Steczkowska, kaya, Victoria Beckham, Jennifer Lopez, kate Mose, SHARON STONE, PROJEKTANTKA VERSACE,NAOMI CAMBELL,CINDY CRAWFORD,KSIĘZNICZKA MONACO, ANGELINA JOLI,CAMERON DIAZ,HALLY BERY I WIELE INNY. Dlatego dziewczyny chodżcie w skórze na zachodzie moda powraca w tym sezonie. Na imprezie gwarantuje wam na pewno ktoś zwróci na was uwage z płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi sie naprawde zimno
tez jestem ciekaw jak bedzie w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście ładna pupa - szkoda że nie widać więcej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos jeszcze zadnej mlodej
nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jja ostatnio jakas 30 latke
szkoda ze mloda nie chca chodzic w takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxer
przeczytałem wasz cały dział... i musze przyznac ze jestem jednym z was :) Uwielbiam skore na cialach dziewczyn. Jak widze jakas w skorzanych spodniach, albo mini odrazu robi mi sie goraco. Ja takze nie rozumiem kobiet ktore nie lubia ubierac sie w skore. Zamieszczam link z duzo iloscia dziewczyn w skorze :) 1) http://forums.superiorpics.com/ubbthreads/showflat.php?Number=71114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer, Junior070 - Milo slyszec o kolejnych zwolennikach kobiet w skórze, zapraszam Was do zapisania się i wypowiedzi na naszym forum www.leatherforum.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxer
Na pewno zawitam :) Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_Pussy25
Ja czasami chodze w takich spodninach. Pod warunkiem, ze nie ma upału... Mam porządne skórzane spodnie, z cielęcej skóry. Niepowiem, bo długo szukałam dobrych spodni. Kupiłam takie spodnie, ponieważ z moim byłym chłopakiem jeżdziliśmy motocyklem, więc warto było zainwestowac w dobry struj. Czasami sie nzasranawiałam, co faceci myslą o takich dziewczynach - puszczalska, czy nie do zdobycia...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_Pussy25
hej chłopacy, powiedzcie, jakie buty najbardziej pasują do takich spodni.... szpilki??? ja nosiłam zawsze glany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie praktycznie każde buty poza obuwiem sportowym - widywałem dziewczyny w skórzanych spodniach i w szpilkach i w glanach i od paru lat (raczej w przypadku obcislych spodni) w kozakach i oficerkach! P.S. skóra + obuwe sportowe też widziałem ale tylko na fotkach w internecie :) w niektórych krojach spodni może i pasują ale zazwyczaj raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×