Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Mam taką koleżankę.......

Polecane posty

Ludzie mam koleżankę , nawet fajna babka, spotykam się z nią kilka razy w tygodniu. Nie mogę jednak na nia patrzeć jak coś do mnie mówi, ona zawsze, ale to zawsze ma coś pomiędzy zębami.:O Chleb, ser, mięso, w zależności od pory dnia :D Już nie mogę tego znieść.Nie wiem czy jej powiedzieć ,żeby wreszcie myła te zęby, a jeśli tak to jak to zrobić? To jest obleśne.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm/.........
poczęstuj ją gumą ORBIT PROFESSIONAL, KTÓRA ZAWIERA MIKROGRANULKI I CZYŚCI ZĘBY W SPOSÓB, KTÓRY SIĘ POCZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M a.m
jezu ale masz problem :P powiedz to jej po prostu :P że ma coś pomiędzy zębami hehe za każdym razem jej mów że coś ma to zacznie zwracac na to uwagę :) ja moim kumpelom zawsze mówię jak coś mają między zębami albo jak się rozmażą itp na pewno się nie obrazi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie samodzielnie wydłub , najlepiej takim szpikulcem do szaszłyków.Bedzie miała przezycie! W zyciu nie odważy sie drugi raz przyjsć do Ciebie ze szczypiorkiem w szparach miedzyzebowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracaj do skutku uwage,lepiej jak zrobi to kolezanka niz obca osoba.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umów Ja na wizyte do higienistki stomatologicznej , maja takie wielkie modele szczęk i adekwatne rozmiarem szczoteczki :)Pokaze , co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem sama napakuj sobie na dziąsła resztki ,i szeroko sie uśmiechaj, może zakuma. Carrie ,, Ty to na serio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu , to nieklawo.Powiedz jej \" o , cos masz miedzy zębami\" , jak dobra kolezanka , to nie powinna sie poczuc urazona.I tak za kazdym razem.A pod choinke kup jej nitke dentystyczna ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×