Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggis

Błoto do włosów z glinka Bielendy-linia POWITANIE Z AFRYKĄ

Polecane posty

Gość ja kupiłam od razu 3 opakowani
No nie mogę się nie zgodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Ja już używałam tego szmponu, kilka miesięcy temu, pamiętam, ze byłam zadowolona, ale przestałam go kupować, bo jakiś super rewelacyjny to nie jest a za to trochę drogi: 2,50 za saszetkę, dwie starczały mi chyba na trzy umycia głowy... wolę np. shaumę z msłem karite za 5zł, równie dobra i w dodatku pięknie pachnie. Zapach serii Powitanie z Afryką jakąś specjalnie mi się nie podoba: ostry, wręcz męski, muszę mieć ochotę na użycie czegoś co tak pachnie... W każdym razie mam jeszcze musujący piasek do kąpieli i śmietankę. Śmietanka nic ciekawego, ale piaek daje fajny efekt, tylko jest trochę ostry, więc lepiej nie ulegać pokusie nie kombinować, bo ja rozpuszczałam go w pępku i miałam przez kilka chwil ostro zaczerwienioną skórę:) ale to nic... posypałam nim również plecy, miałam jakieś ranki i jak mnie zaczęło piec:/ myślałam, że ktoś chciał być zabawny i kwasu tam dosypał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kazdy kosmetyk
z tej serii ma inny zapach więc o czym Ty mówisz? błoto do włosów ma zupełnie inny zapach niż np. balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
O czy ja mówię? O moich własnych doświadczeniach:/ Nie miałam ani błota do włosów ani balsamu, a te kosmetyki które akurat miałam pachną według mnie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież każdy kosmetyk
Cytuję: Zapach serii Powitanie z Afryką jakąś specjalnie mi się nie podoba: ostry, wręcz męski, muszę mieć ochotę na użycie czegoś co tak pachnie... jeśli wzrok mnie nie myli to chyba jednak Ty napisałaś powyższe zdanie w swoim poście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Dokładnie, ale dalej nie rozumiem dlaczego się czapiasz... Miłam trzy kosmetyki z tej serii, napisałam które dokładnie i chyba na tej podstawie mam prawo sobie już zdanie o serii i jej zapachu wyrobić. Mam najpierw powąchać każdy kosmetyk wchodzący w jej skład żeby móc się wypowiadać na temat zapachu? Nikogo nie wprowadzam w błąd i wyraźnie piszę na podstawie których konkretnie produktów wyrobiłam sobie takią a nie inną opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra nieważne
najpierw coś piszesz, a potem sie wypierasz tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Rany. Ty chyba sobie jaja robisz albo nie umiesz czytać... Gdzie ja się niby czegoś wyparłam? Próbuje Ci tylko wytłumaczyć, dlaczego uważam Twoje czepianie się jest zupełnie bezpodstawne i bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie kłóccie sie! :) ja tez uwazam, ze zapach szamponu i blota do wlosow jest dziwny ale ciezko mi sprecyzowac czym one pachna ;) sprobowalam juz szampon i szlag mnie trafil z ta saszetka, z trudem wycisnelam szampon a reszta, ktora zostala nie wystarczy mi nawet na drugie mycie :/ szampon przypomina rozrzedzona maseczke-identyczny kolor, zapach, nawet ten parszywy piasek tam dodali :P w sumie to nic specjalnego, nie kupie wiecej tego szamponu, chyba, ze zaczna go sprzedawac w jakiejs buteleczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam błota z blue nature. Z glinką nie próbowałam, ale to nakładam na włosy, zawijam folią, ręcznikiem i zostawiam na pół godziny. Włosy są bardziej puszyste i takie lśniące. Jeszcze nie zużyłam całego opakowania, ale widzę różnicę. Gdzieś w internecie widziałam metamorfozę dziewczyny, która stosowała błoto na włosy i dlatego sama zamówiłam. Ogólnie jestem zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×