Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blekitnooka

sexowne, uwodzicielskie, hipnotyzujące perfumy... Zapachy, które Was oczarowały!

Polecane posty

Gość wisienka25
a co to jest za zapach możesz go opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pure Purple to taki slodki, otulający zapach... ja najbardziej czuje w nim marcepan, to jego nuty zapachowe: Linia głowy - białe kwiaty, morela Linia serca - czarny fiołek, bukiet świeżych kwiatów Linia podstawy - marcepan, ambra zapach jest naprawde sliczny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pure Purple to taki slodki, otulający zapach... ja najbardziej czuje w nim marcepan, to jego nuty zapachowe: Linia głowy - białe kwiaty, morela Linia serca - czarny fiołek, bukiet świeżych kwiatów Linia podstawy - marcepan, ambra zapach jest naprawde sliczny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenzo jungle - uzaleznilam sie i nie moge bez nich zyc. dior tendre poison - kradne czasem matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia
Moje typy to Amor Amor Cacharel, Boss Intense Hugo Boss i Be Delicious od Donny Karan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 44
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! http://www.mojeforum.net/probkomania/index.php Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaa
"tresor" Lancome "Allure" Chanel Calvin Klein "Contradiction"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
contradiction CK - błyskawicznie zadziałał na nieznajomego faceta, który mi sie podobał, po prostu hipnotyczne przyciąganie, mam sentyment do tego zapachu eternity cK- działa na mnie, kochaaaam ten zapach, oba są intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madomoisele chanel
nie wiem czy dobrze napisalam...heeh:) mialam cala butle perfum..............wszyscy pytali sie czym tak pieknie pachne... Uwielbiam jeszcze Miracle Lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Moim ulubionym zdecydowanie jest Escada 2005 czyli rockin in Rio bardzo słodki, ale go uwielbiam lubie jeszce J'adore Diora, DKNY-Be Delicious-który jest dla mnie numerem jeden tego roku. W tym roku Escada Pacific mi się nie podoba. Lubię też Lempicką. Czyli Escada-Rockin in Rio Dior-J'adore DKNY-Be delicious i Lolita Lempicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że będę nieoryginalna i tania (nie brać tego dosłownie :P) ale mnie od kilku lat nieustannie czarują zapachy COTY a najbardziej zadowolona jestem z ich wód zapachowych (takie w przezroczystych butelkach:morski, różnay, owocowy i zielona herbata) dla mnie bomba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
Hypnotic Poison i Hot Couture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaMałgosia
Moje ukochane to: (kolejność przypadkowa) 1. Jungle Elephant Kenzo 2. Rush Gucci 3. Euphoria Calvin Klein 4. Coco Mademoiselle Chanel 5. Very Valentino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka34
ja tez uwazam ze bruno banani not for everybody jest swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka_20
Lolita Lempicka Midnight Fragrance (edycja limitowana) i tradycyjna LL woda perfumowana=słodkie, urocze, uwodzicielskie, wspaniałe, kocham je!!! Właściwie obie lolitki pachną podobnie ale nosząc je przez cały dzień wyczuwam różnice.... Są przecudowne, od kiedy odkryłam ten zapach nie chcekupowac i używać innych perfum, bo te są w 100% moje i nie mogłabym pachnieć czymś innym. Owszem lubię wąchać nowości i niektóre są w stanie mnie urzec ale nie planuje zmiany perfum w najbliższym czasie. a moim znienawidzonym zapachem jest Dolce Gabbana Light blue. boli mnie od niego głowa dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez jestem zakochana w kenzo jungle,ale tutaj w irlandii nie moge cholera kupic bo powiedzieli mi ze juz nie produkuja,a zamowic mi nie chca,wiec oszczedzam ten perfum jak tylko moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nano21
Są super perfumy do sprzedania takie jakie pisaliście. Super cena! Oto adres: interbiznes.cba.pl(kliknijcie buttona perfumy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ukochany zapach
to J'adore Diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Witajcie Kobietki, długi czas uzywalam Gucci Eau de Parfum II, uwielbiam ten zapach, niezwykle kobiecy.... Niedawno jednak odkrylam L'Instant de Guerlain. Powoli zaczynam sie od niego uzalezniac. Jest niesamowity, moze ktoras z Was go uzywa? Co o nim sadzicie? Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pheromone-essence i mówię o samym zapachu, a nie o feromonach. Jest delikatny i ponętny! http://pheromone-essence.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe perfumy do aut i pomieszczeń. Warto zainteresować się www.foen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej uwodzicielskie okazały się perfumy z feromonami, które znalazłam w katalogu biotrendy. Po prostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność. Te feromony zaskakująco działają;) Szczerze gorąco polecam. Czuję się po nich pewniej, mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierana wśród znajomych. http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/feromony/ - te pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wszystkie od Lancom. Są niesamowite. Ja oszczędzam na oryginał, ale do tego czasu (a szybko się nie zapowiada) używam odpowiedników od zapachowiec.pl bo mają te zapachy w 99% identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome - La Vie est Belle zdecydowanie. Kupuję na zapachowiec.pl bo zapach nie różni się od oryginału a cena zdecydowanie lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×