Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milla_21

Powiedziałam za dużo...

Polecane posty

Ostatnio na imprezie za duzo wypilam i jak to zwykle bywa w takich sytuacjach stalam sie bardzo wylewna, powiedzialam mojej przyjaciolce co tak naprawde sadze o jej postepwaniu (bardzo glupim zreszta). Teraz ona sie do mnie nie odzywa, powiedziala mi tylko ze zaluje ze uslyszala to ode mnie po pijaku a nie na trzezwo i ze nie bylam szczera przyjaciolka skoro jej tego wczesniej nie powiedzialam! Nie wiem jak sie teraz zachowac wobec niej czekam az sie sprawa wyciszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odczekaj trochę
i potem z nia porozmawiaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za przyjazn jak sie nie jest szczerym w stosunku do siebie???Przyjaciele musza sobie mowic prawde po to sa.Inaczej bedzie to tylko udawanie.Glupio zrobilas,ze nie powiedzialas jej tego na trzezwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz że nie
miałaś odwagi powiedzieć tego na trzeźwo, ale że mimo że już wytrzeźwiałaś zdania nie zmieniłaś i to co powiedziałaś podtrzymujesz i możesz powiedzieć, że Twoja krytyka nie jest złośliwa czy nakierowana przeciwko niej a wynika z troski (o ile tak jest...) a potem to już ona musi sobie z tą nieprzyjemną "prawdą" i Twoimi wyjaśnieniami dać radę, sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×