Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość ASANNA
......... a ta se lykla tabletke z witaminka d i po krzyku jenyy ale napochalam,macie komediatnke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
oj ale napisalyscie! arvena zdrowiej i to szybko!!! pogody szkoda! imiona fajne, ja mam dla chlopca bardzo tradycyjne ale znajac moje szczescie to bedzie dziewuszka bo nie mam jeszcze imion :D asanna dowiem sie. jak nie teraz to za 6 tygodni w Polsce. moj maz chce wiedziec wiec nie ma bata, on nie umie utrzymac tajemnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
asanna jeeeeeee!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
arvena bedzie dobrze.twarda kobitka jestes. jak bylam w 2 m-cu ciazy jechalam samochodem do Polski z kolezanka ktora byla w koncu 6 miesiaca. rewelacyjnie minela jej podroz. Tobie tez tego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Oj arvenka biedactwo takie sloneczko na dworze a ty pokichasz pod pierzyną....Dawno cie tu nie bylo, a jak z twoimi bolączkami ciążowymi juz lepiej? Zapytalam Gp o dretwienie.Powiedział ze to sprawa krążenia, w organiznie ciężrnej zwiększa się ilość płynów i organizm nie daje rady tak jak bylo przed ciążą. A ja i tak jestem innego zdania. ja myslę ze to cos zwiazanego ze stresem nerwami albo nawet z sercem, przynajmniej u mnie.Troszke sie u niego zdenerwowalam tym co mi gada i po wyjściu poczulam mrowienie.I co?cos mam brac na uspokojenie czy co Tak się złożylo ze mnóstwo moich znajomych bedzie rodzic tego roku albo juz urodziły tego roku.i prawie wszystkie mają dziewczynki! ja oczywiście tez no jak mogłabym byc inna! U mamy eli obstawiam na dziewczynkę Z ta witaminką D to oczywiście poszlam sie poopalać, no ale to slońce to jeszcze nie takie.A Tobie Asanna co tam chodzilo po główce, jaki to sa inne sposoby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
no i teraz to ja juz napewno zadnej nie odwiedze ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Nie asanko,drobna pomylka.Jakże dałabym radę karmić w 31 tyg ciąży???skóra i kości ze mnie by została, a co z biednym maleństwem??? chociaż karmilam starszą jak bylam jeszcze w 3 cim m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka_j gratulacje sliczny synek:) a ja tu dziewczynke obstawialam:) smigam zaraz do midwife na wizyte. dzis w nocy makabra brzuch boli niby nie mega mocno ale na tyle ze sie nie bardzo spi..... ja chce juz urodzic...:) goooraco, z wszystkich ciezarowkowych podkoszulek zostaly dwie ktore sa dobre:) buziaki dziewczyny i milegoo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
Arvenka dla usmiechu powiem Ci cos,bo moze to dretwienie tez jest wlasnie z nerwow,to moze te moje leki nocne tez,ale skoro Mama Eli miala tez to ona raczej nie ma powodow no ale los toruje zyciu droge czlowiek nigdy nie wiem kiedy go szlak czasem trafi. Ja sie czasem zirytuje bo to moje anglatko to jest takie wrazliwe,ze ja sie czasem zastanawiam czy to on czy ja jest w ciazy,dwa miesiace chodzi jak nakrecony,dzis rano sie budze dopiero co slonko wstalo patrze wchodzi moja polowa mokry jakby ulewa byla,pyta tak tam pada on mi nie ,wiesz chcialem podlac kwiaty zanim wstaniesz ciemno bylo jeszcze niestety zapomnial ze noca nie wylaczyl zraszaczy tylko ,ze juz bylo za pozno bo stal w centrum strumienia ja go poprostu ubustwiam czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Ale asanna masz racje , mleko mamy to bogate zrodlo wit D :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
yes,yes ,yes ,wiedzialam,ze cos w tym jest,dzieki dzieki Borowa czuje sie lepiej normalnie znow z podniesiona glowa chodze,coe mi spiewalo,tylko w ktorym kosciele nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas znów wiosennie.Nie mogę sie nadziwić. Karolinka_j - ogromne gratulacje.Cieszę się,że Ty i Kacperek jesteście zdrowi i wszystko OKi. W ten sposób zostałam wylansowana na czołówkę.Niestety u mnie nic jeszcze. Miałam wczoraj bardzo parszywy dzień.Moja położna poszła na urlop ( nie lubię zmian) i nic mi nie powiedziała, mimo,że widziałam się z nią w zeszłym tygodniu.Nowa położna nastraszyła mnie trochę, bo opuchnięta jestem jak balon i dzidzia już tak w brzuchu nie szaleje.Wysłała mnie na monitor do szpitala, gdzie potraktowano mnie jak panikarę.Porażka.Spytałam o dodatkowy scan (za opłatą).A oni,że po co? Więc, ja,że chciałabym wiedzieć w jakiej DOKłADNIE pozycji jest dziecko i jakie duże (wg notatek 4.3 kg).Trochę się boję. Więc oni zabukowali mi konsultacje z lekarzem na poniedziałek i mówią,że mogę to wtedy przedyskutować ale oni mają wielką nadzieję,że może urodzę wcześniej...Przestałam z nimi rozmawiać i pozwoliłam im myśleć,że mam deficyt rozumkowy. Poczułam się jak taki koleś z jakiegoś polskiego filmu, co był na kastingu i reżyser mówi: \'To my do pana zadzwonimy\'.A gość na to: \'Nie mam telefonu\'.A reżyser: \' To nie szkodzi\'. Z dzidzią jest ok i tylko czekać.A opuchnięta jestem (wg położnej w szpitalu), bo wczoraj było ciepło.Szkoda,że ciepło jest dopiero drugi dzień a ja jestem balonem już któryś tydzień. W szpitalu też kazali mi przyjeżdżać jak tylko dzidzia sie nie będzie ruszać, bo to końcówka - jedyna pozytywna rzecz z dnia poprzedniego i jednocześnie tragiczna.Nie robię nic tylko co jakiś czas siadam i czekam na ruchy Maleństwa...Jak sie nie rusza w danym momencie to zaczynam się denerwować i ciśnienie mi skacze.Wyżaliłam się i mi lepiej, bo aż miałam \'kata\' całe wczorajsze popołudnie. Humor mi się poprawił.Pisze tego posta już ponad godzinę, bo gościa miałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Monika2 jak mnie wkórza to ich olewanie naszych zmartwień.Co im szkodzi zrobić ten dodatkowy scan ajeszcze za oplatą, albo coś innego zeby uspokoić i tak poddenerwowaną przyszłą mamę.Wiadomo, te co pierwszy raz czeka nowe doświadczenie Może to cie uspokoi ja pod koniec ciąży tez spuchłam, cała. Dzien dwa po urodzeniu ustąpiło. I juz tak sie do tego przyzwyczaiłam ze jak zobaczyłam swoje stopy juz bez opuchlizny to nie moglam sie nadziwić ze sa takie malutkie drobniutkie...a bylam jak puc tak jak teraz ogladam swoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
Rany ja tak tez bede wygladac? Napewno bo ja to juz mam calkiem pecha. Wiecie co ja poprostu powiem im ,ze przeszlam ostre zapalenie nerek,wielkie klamstwo to nie bedzie ale klamstwo,nerki mnie bola i wiem co to jest ale nie dam sie olewac,to straszne co tu sie w szpitalach dzieje,co im zalezy jeden skan wiecej,n paranoja i bidulko teraz sie martwisz,wiesz,ze w takiej sytuacji to mozesz jedynie zaplacic w Polskiej klinice,no chyba ,ze ustalisz cos z tym lekarzem w poniedzialek,trzymam kciuki,ochlon prosze idz pooddychaj swierzym powietrzem kilkoma glebokimi wdechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
NO I PODSTAWA JEJKU JAK TO LECI ZMIENIAM SIE W TABELCE]ladna co? Rowniutka,nudze sie,ale niedlugo ktos do mnie przyjezdza i pochodzimy sobie na spacerki pojezdzimy na rowerkach,pokarmimy kaczki,brzydkie kaczatka, i zabiore ja gdzies gdzie szumia fale . Karolinka_j przenos sie szybciuchno,ja wiem,ze w przyszlym tygodniu mowilas,ale ja sie chce juz widziec wyzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brzuchatki: karolinkaa_j.......30.04.2008....40..Borehamwood....... .?.............? Monika2............07.05.2008...39...Coventry............. ?.............? Felicity001.........09.05.2008...39...Sheffield..........synek .......Filip Maja2008...........16.05.2008...38...Londyn............synek ....Tymon mona7712........ ..26.05.2008...36...Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted..22.06.2008...33...stansted.........synek.. ..Oscar Aneta_s.............07.07.2008...23...Slough...........corka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....30...Thorntonheath..córka.. Julia...8............13.07.2008...29...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia.............08.08.2008...27...Basingstoke...chlopak.Alexander/Oliver Julka...............15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon......?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn..............? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby................ ?............? mama Eli...........06.10.2008.....19.....WGC.............?........... ....? monika820227....15.10.2008.....17.....Londyn..........?................? mala79.............07.11.2008.....13......Londyn.........?................? Asanna.............11.11.2008.....14......Wood Green.......?...........? Katelka25.........?????????2008.....??? .....Cheshunt.......???.........???? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester...........? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś elenasss...............03.03...........4000............L eicester....syn....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jak sie denerwuje to cinienie sakcze:( kurcze ja tam awanti od razu o wszystko robie niestety taka jestem, maja mi wszystko wyjasnic i wogole!!! a wiecie jak leze tak dwa dni w lozku to nogi nie sa takie opuchniete nawet kostki mi sie w stopach odznaczaja :) ale reka lewa zdretwiala na stale jest juz chyba\\ jutro do poloznej przed wyjazdem, bo za tydizen w srode jedziemy do polski samochodem ehhhh, nastawienie pozytywne :) wiec musi byc oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
i dupa. mialam jechac z mala na basen i wpadly do mnie kolezanki. wiedzialam ze wpadna tylko jakos mi sie zapimnialo :D. teraz jak poszly to niedobrzatko spi wiec wybiore sie po obiedzie. tylko najpierw musze jeszcze ten obiad zrobic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
buraczki i mielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.Staram się nie denerwować, szczególnie,że dzidzia szaleju sie opiła i fika cały czas w brzuszku, więc jest oki.A co do polskiej kliniki, to mam za daleko. Jakbym pojechała do Londynu to na pewno urodziłabym po drodze. Pewnie są tutaj (okolice Coventry) jacyś prywatni angielscy lekarze, ale nie znam żadnego.Więc muszę się zadowolić bardzo bolesnym badaniem zwanym przeze mnie \'macaniem\'. Teraz wszystko w zależy od Bozi i dzidziusia.a ja tak lubię mieć nad wszystkim kontrolę... Idę poszukać sobie zajęcia.Może jakieś króciutkie sprzątanko? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
ziemniaki ze skwareczkami i chlodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
monika2 a masz juz te niepochamowana ochote na odkurzanie i sprzatanie? jesli tak to daje Ci ze dwa dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, sliczny ten Kacperek. Gratulacje, teraz to juz mozesz tulic, sciskac i calowac ta swoja kruszynke, zanim sie obejrzymy a te nasze glodomorki beda smigac juz. Moj Maxiu przybiera na wadze jak szalony od piatku przybral 170g. To sporo, zauwazylam ze mu sie faldki na nozkach, raczkach i pod brodka robia. Ale mowie Wam na aktacje to mleko sojowe i ryzowe jest super. Tylko radze unikac tego smakowego czekoladowego, bo jak sie wczoraj opilam to Maxiu szalal do polnocy takiej energii nabral po tej czekoladzie, a ja glupia nie pomyslalam wczesniej ze taki moze byc skutek. Ale za to dzis na obiadek najadlam sie szpinaku duszonego oliwkami i zabielonego soft cheesse z mlodymi ziemniaczkami z koperkiem. Bardzo lightowe i pyszne bylo. Moja druga polowa tez sobie zazyczyla 3 dni bez mieska aby sbie troche organizm oczyscic. Hyhyhy. Chyba wracam do wegeteriaznizmu. Zycze milego popoludnia ;-) ......(o----o).... .......( , , )........ _,--.(_(Y)_),--._ | \"--\"....... \"--\" | pOzdROwiOnKA |___________| ........) | (........ ....(___,\'.___)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy, aprops odkurzania i sprzatania, to ja przed samym wyjazdem do szpitala gdzie mialam skurcze co 3 minuty rwalam sie do odkurzania ale moj kolega zrobil to dla mnie i wtedy o wiele lepiej sie poczulam i wiedzialam ze teraz to ja moge sobie spokojnie jechac rodzic bo wszystko przyszykowane, gniazdko 'uwite', hehehehe Buzki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo mi odwaliło. Pomyłam wszystkie okna, choć wcale nie były brudne.Posprzątałam cały dom, z listwami przypodłogowymi włącznie.Od sufitu do podłóg. Miejmy nadzieję Mama Eli,że to będą tylko dwa dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkaa_j - postanowiłam zmienić Cię z tabelce, bo chcę być pierwsza, choć przez chwilkę.Mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko :) Szczęśliwe Brzuchatki: Monika2............07.05.2008...39...Coventry........... .. ?.............? Felicity001.........09.05.2008...39...Sheffield......... .synek .......Filip Maja2008...........16.05.2008...38...Londyn............s ynek ....Tymon mona7712........ ..26.05.2008...36...Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted..22.06.2008...33...stansted.........syne k.. ..Oscar Aneta_s.............07.07.2008...23...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....30...Thorntonheath..cór ka.. Julia...8............13.07.2008...29...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia.............08.08.2008...27...Basingstok e...chlopak.Alexander/Oliver Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........06.10.2008.....19.....WGC.............?....... .... ....? monika820227....15.10.2008.....17.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....13......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....14......Wood Green.......?...........? Katelka25.........?????????2008.....??? .....Cheshunt.......???.........???? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....syn....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek....Kacperek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
Monika2 a moze to juz jutro??? daj znac jak sie zacznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki: karolinkaa_j.......30.04.2008....40..Borehamwood....... .?.............? Monika2............07.05.2008...39...Coventry............. ?.............? Felicity001.........09.05.2008...39...Sheffield..........synek .......Filip Maja2008...........16.05.2008...38...Londyn............synek ....Tymon mona7712........ ..26.05.2008...36...Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted..22.06.2008...33...stansted.........synek.. ..Oscar Aneta_s.............07.07.2008...23...Slough...........corka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....30...Thorntonheath..córka.. Julia...8............13.07.2008...29...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia.............08.08.2008...27...Basingstoke...chlopak.Alexander/Oliver Julka...............15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon......?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn..............? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby................ ?............? mama Eli...........06.10.2008.....19.....WGC.............?........... ....? monika820227....15.10.2008.....17.....Londyn..........?................? mala79.............07.11.2008.....14......Londyn.........?................? Asanna.............11.11.2008.....14......Wood Green.......?...........? Katelka25.........?????????2008.....??? .....Cheshunt.......???.........???? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester...........? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś elenasss...............03.03...........4000............L eicester....syn....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. U mnie ciągle nic... Mała79 - ja już jestem na samej górze i proszę mnie nie cofać na drugą pozycję ;) [Unikniesz poprawek tabelki, jeśli skopiujesz OSTATNIĄ] Szczęśliwe Brzuchatki: Monika2............07.05.2008...39...Coventry........... .. ?.............? Felicity001.........09.05.2008...39...Sheffield......... .synek .......Filip Maja2008...........16.05.2008...38...Londyn............s ynek ....Tymon mona7712........ ..26.05.2008...36...Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted..22.06.2008...33...stansted.........syne k.. ..Oscar Aneta_s.............07.07.2008...23...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....30...Thorntonheath..cór ka.. Julia...8............13.07.2008...29...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia....08.08.2008...27...Basingstoke..chlopak.Alexander/Oliver Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........06.10.2008.....19.....WGC.............?....... .... ....? monika820227....15.10.2008.....17.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....14......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....14......Wood Green.......?...........? Katelka25.........?????????2008.....??? .....Cheshunt.......???.........???? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2 - trzymam kciuki, moze to juz dzisiaj? co za piekny dzien na porod :) slonce i cieplo... ponegocjuj z dzieckiem, moze sie zdecyduje :) wszystkim zycze milego dnia i dobrego samopoczucia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - dzis super dzien na rodzenie, powiedz swojemu maluszkowi:) Ja wczoraj widzialm sie z polozna, powiedziala ze wg niej juz blisko, bo te bole ktore mam to skurcze brixtona czyli takie cwiczebne:) iii oczywiscie co mam wziasc-- niesmiertelny pracetamol, co zreszta dzis zrobilam, bo juz chdzic nie moge. super pogoda, moze jeszcze zakupy i park?:) skoro nie rodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×