Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość iwwwa***
Nie no dziewczyny :) z takimi chlopakami to mozna tylko zrywac boki ze śmiechu...JA tez raz w roku mam imieniny i ciezko zapamietac :) zwlaszcza ze to w wigilie:) a ja tez zastanawiam sie nad blenderem..JAkiej firmy kupiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE tacy juz sa ci nasi chlopcy:) Ja kupilam blender philipsa.Byly inne po7L i po10.ale nieznanych firm,i 300v,a ten ma 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia22.........18.08.2008....39.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1.............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ............? mama Eli...........02.10.2008.....34.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? ania 3...............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm..........27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....26.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....28.....St Albans..........?..............? kamila_black.......04.11.2008....29........Hatfield..... ....?................? Asanna.............11.11.2008.....21......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....28......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...25....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Mi83...............24.03.2009.....13......Leicester.... .......?............? anecia1702.......24.03.2009.....12......Melton.......... .....?.............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvena4-Gosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. .Alexander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Ależ sporo tych mamusi :) ja to jeszcze sie załapie na ten rok mam tylko nadzieje ze przed gwiazdką:) i że bede równie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
wpisze sie wpisze:) musze tylko pomyslec nad imieniem bo co chwilke zmieniam upodobania :) u mnie pewnie bedzie dziewczynka.Choc daje popalic jak nie jeden piłkarz:) A ten Twoj philips to jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello a moj synek chyba ma katar, i zjadl sobei sniadanko a potem po godzinie jak tysnal zwymiotowal ale to nie tylko jedzenie tylko jakby flegma, bo pociaga nosem. sorki za szczegoly a wicie co znalazlam w boots gruszke do nosa i kupilismy wczoraj i mozna ja sobie w dupe wsadzic za przeproszeniem bo zadenj ffunkcji nie spelnia.!!!!!!! porazka ateraz maly chyba znowu glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agdzie pisze jaki to model?To to HR1362??? Arvena ja na katarek psikalam woda morska nazywa sie Sterimar i smarowalam kolo noska mascia majerankowa,ale to w polandzie nie wiem czy tu mozna kupic ja z polski sobie to przywiozlam,ta woda dezynfekuje i powoduje ze wszystko samo leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Dzieki Anecia:) Moja kolezanka tez uzywala tej wody i bardzo zadowolona jest i byla jej corcia Iga ma 4 miesiace tez urodzona w Londku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to polecilam juz kilku osobom z tad i chwala,to dobre na katar i jak dziecko ma sucha kozuche to tez psikam wtedy latwiej mu wydmuchac,bo oczywiscie do dzisiaj to stosuje,moj Adas zachorowal jak mial 2tyg,i lekarz mi to polecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieku kochane za rady a co najgorsze to ja tez chyba chora, katar i gardlo, kurde normalnie nie wiem co niedlugo mnie dopadnie :( totalna zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Arvenko4 badz spokojna i sie nie denerwuj-pewnie ze zmeczenia organizm masz oslabiony.Wiec sen bedzie najlepszym lekarstwem-oczywiscie trzymam kciuki ze uda Ci sie wyspac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena nie martw sie zdaza sie,sprobuj pospac z malym,wypij goracej herbatki i odpoczywaj,organizm masz oslabiony to moze cie cos dopasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
ja mysle ze kazda z nas ma prawo do lenistwa =nie chce sie to nie;) tak naprawde bycie mama to przeciez najciezsza praca wiec musimy wiecej wypoczywac i czasem pozwalac sobie na odrobine lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po kawce u sasiadki i po wizycie w aptece :) arvena taki okres przeklety teraz. wszystkie choróbska sie czepiaja a Ty jeszcze jestes teraz oslabiona. duzo spij, bierz suplementy dla \"ciążówek\" i zaprzęgnij mamę do prac domowych (jakkolwiek to by nie brzmiało). sluz w wymiotach nie jest czyms nadzwyczajnym. przeciez dziecko tez wydziela sline lykajac :). moze po prostu niewystarczajaco go odpowietrzylaś? czasem tak jest ze jak sie dziecku nie odbije to pozniej mu sie nawet zwymiotuje. i jeszcze jedno: jak nakarmisz i odpowietrzysz malca to go zostaw w spokoju przynajmniej na pol godziny nim sie przyswoi pokarm.zadnego podnoszenia go gory i zabawiania w pozycji innej niz lezaca na pleckach. inaczej bluzg mleczny gwarantowany :D:D:D dobra ide cos posprzatac i polozyc swoje niedobrzatko spac, nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to; codziennie to samo!Dosyc,ze mam szkolniaka,malego marude i ciaza,i chyba depresje zaczynam ciazowa miec:( Zrobie mielone niech sie nazra,ja to sie zmuszam dla tego mojego szkolniaka do tych obiadow!!!Adas nie zasnol tylko beczy i lazi za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mi maluszek dal tak wczoraj popalic ze padlam -zasnelam na siedzaco!!Dzis juz grzeczniejsza jest troszke pokopala i odsypia :) kochana nie przejmuj sie swoim nastrojem...moze to kwestia dnia..nie popadaj od razu w depresje.... mam nadzieje ze szybko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos to bedzie...ja jestem tu od roku i brakuje mi przyjaciol z polski,tu nie mam nikogo np.zeby isc na kawe,albo ktos do mnie...mam kafeterie hehe iwwwa,skad wiesz,ze bedzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey kobitki wróciłam właśnie od wróżki.. :-) No i obstawiamy dziewczynkę raczej, wiec chyba będzie mała Blanka Pogoda nadal urocza, więc ide zaraz obrobić trochę grzybów bo tata rano przyniósł, przynajmniej mogę siedzieć na tarasie Arvena uważaj na gruszki do nosa, bo mój tata właśnie dwa dni temu mi o tym mówił, że do jakiegoś roku dziecka lepiej przetrzeć nosek nakładając watkę na zapałke zwilżoną przegotowaną wodą, a dlaczego, dlatego, że wtedy nie robi się pod włos, a normalne przepraszam, gilutki powinny iść w kierunku gardła. Jest laryngologiem więc ja postaram się to zapamiętać. Są też specjalne odciągarki co dobrze robią, ale gruszki nie bardzo, chociaż sama chciałam taką kupić i właśnie mi to wyjaśnił Jak dziecko już większe pewnie można też wacik do uszu zmoczyć, ale na samym początku coś malutkiego Szkoda, że ja mojego taty tutaj miec nie będę :( ALe powiem wam, że mam wrażenie, że w Polsce szybciej dzieciaki się przeziębiają. Tu jest inny klimat. Koleżanki 2 miesięczna córcia ma teraz zapalenie płuc, biedne dziecko :( Aniapud, ty uważaj, bo za bardzo przestać sie ruszać nie może... Moje jest troche bardziej aktywne, ale wszystko dość delikatnie, i teraz w górnej części. Moje na szczęście jest dość wymiarowe, a nie że np na prawym czy lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli dzieki za rady, ale to dziwne bylo bo go nikt nie ruszal a on chlusnal jak z fontanny ale to prawda moze zle go odpowietrzylam widze ze wszystkie maja jakies doly. niestety taki nasz dziwczynki los, dopbrze ze mozemy tutaj troche sie wygadac a mi juz pokarm chyba sie skonczyl wlasciewie, cos czuje ze ostatni raz odciagnelam i nie bedize wiecej wiec mozliwe ze dzis ost raz dostanie. moze to i dobrze bo biore antybiotyki na szrame paracetamol, na przeziebienie i nie wiem co mam jeszcze wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pierwszym maczalam wate w wodzie przegotowanej i tak czyscilam,wlasnie kamilko mi o tym przypomnialas:) Fajnie ci ja raczej do polski narazie nie zawitam w najblizszych latach,moja mama sie do mnie wybiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglo tak byc arvenko ze niodbilo mu sie dobrze,mozesz robic ze jak mu sie odbije,to po 20-30 minutach jeszcze raz go wez do odbicia,a kladziesz go na bok do spania,ja tak robilam raz na jeden raz na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chciałam, żeby mnie rodzina i znajomi z brzuszkiem zobaczyli, bo tak samej tam ciągle. Nie mam uniwerku, nikogo prawie nie widzę więc chciałam. Lot był dobry i krótki. Teraz też wracam z mamą, tzn ona ze mną na tydzień i potem znów przyleci jak się małe urodzi i moja siostra tez już ma bilet na odwiedziny. Ja to przynajmniej do kwietnia teraz nie pojadę wiec fajne są te wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Aniecia-dwoch lekarzy potwierdzilo-w zasadzie na usg w polsce bylam :) wiec nie wiem ale wszystko wskazuje na dziewuszke:) procz tego kopania-ale rodzice bardziej sportowi oboje wiec co sie dziwic ze moje dziecko takie zywe!!! Mi tez brakuje tu przyjaciol z ktorymi mozna popisac,pogadac i usiasc na kawce spokojnie... w zasadzie powiem szczerze ze tak sie zawiodlam na rodakach ze czasem boje sie spotkac z tymi ktorych tu znam:( ale to dluga i nie zbyt wesola historia wiec lepiej zapomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jatez paru rodakow w uk znam a wlasciwie znalam:( Zawsze to lepiej kogos u siebie goscic,bo gdzie ja niedlugo z 3ka dzieci ja maz,to 5osob,nie dzieki,mam w pl 2pokojowe mieszkanie...i tylko 2lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwa...nie ty jedna tak masz. Ja nie znam tu wielu Polaków, choć wiem, że w Hatfield są, ale po prostu mieszkam w dzielnicy gdzie Polaków nie ma. Zaczęłam życie w Luton, ale tam to było co innego. Wychodząc za Brytyjczyka to wszystko się zmieniło. Tęsknie za babskimi wieczorami i plotkami itp jak mówisz, ale jak raz w pracy w zeszłym roku poznałam trójke Polaków i ich pierwsze zaproszenie to było na popitke w jakiś sobotni wieczór.. to bardzo przepraszam ale życie wokól Anglików mi nie przeszkadza. Kafeteria, czy nasza klasa i kamerka z moją rodziną na razie mi wystarcza, a może w szkole rodzenia czy po poznam jakieś kobitki z dziećmi, mama Eli np mieszka blisko mnie :-) Powoli... wszystko powoli. Bardzo poprawia mi nastrój myśl, że jak urodzi się mój bobasek, to ja już nie będę sama.. on daje mi siłę.. :-) popatrz na to w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
dziekuje dziewczyny-właśnie tak mysle od poczatku ciazy... ze juz po1 bedzie ktos kto mnie bedzie kochal bardzo szczerze no i kto zawsze bedzie ze mna:) szkoda ze Wy mieszkacie daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
ok ide jakies jedzonko robic bo malenstwo juz glodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez co do znajomosci sie skonczylo, bo malutkie dziecko itp brakuje plotek z kolezankami itp a ciezko poznac kogos nowego niestety. kamila dzieki za rade wiec dobrze ze to cos podobnego do gruszki nadaje sie do dupy. bo moj biedny alex tak charcze chraka nie wiem jak to nazwac :( leakrz jakies krople mi do nosa polecil wiec mu dalam dopiero raz. nie wem moze troche pomogo zoabczymy a wogole dobrze ze moja mama jest bo ja kicham i prycham z przeziebienia. i szkoda zebym malego zarazila. ja normalnie jakiegos pecha mam w ciazy jakeis prblemy porod problemi potem komlikacje, teraz jeszcze do tego antybiotyki doszly, ciekawe co mnie jeszcze spotka, mam nadizeje ze sie tylko nie wykoncze z tego wszystkiiego :( dziecko powinno byc caly czas aktywne, ja to nawet swojego po prostu budzilam, to szturchalam brzuchol delikatnie az sie przekreci obudzi albo na bok sie kladlam na ktory on nie lubil albo zimnej wody sie napilam. bo to wcael nie prawda ze pod koniec dziecko mniej aktywne w ciazy, tak samo wlasnie. dziewczyny jak wy sobie radziecie z 2 dziecie z 3 dzieci?????? bo ja chce 3 a narazie jakos nie potrafie ogarnac 1 :) ale moze dlatego ze chora i slaba jestem ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×