Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witajcie dziewczynki!!! Kamila fajne lozeczko ja mam podobne dla Adasia,tylko koloru zielonego. Jedziemy na car boot dzisiaj,troche pada,ale co tam.Ja juz po kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawa jestem mamoEli co nm opiszesz.... W naszym lozeczku jak te boki sie sciagnie to zaklada sie takie deseczki zeby nie wypadlo dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja nawet nie wiem, czy jakieś deseczki się wyjmuje, ale wczoraj tyle się naszukałam łożeczek i to ma relatywnie dobrą cenę, bo wydac 200 F na łożeczko to chyba byłaby troche przesada... A zawsze mogę dokupic ładne ozdoby i pościelke. Póki co tylko to kupię i komode, bo mamy małe mieszkanie. Ja też jestem ciekawa :D (ach my kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj noc mialam dzis \"wesołą\". juz wracajac o 21 od kolezanki powiedzialam swemu mezowi ze zapowiada nam sie wesola noc. wjezdzajac na parking zerknelam na okno sasiadow z gory a tam bar na parapecie. impra trwala co prawda \"tylko\" do drugiej, ale pod koniec byla juz dosc intensywna bym powiedziala ;) tance, spiewy i chyba odbijanie pilki o podloge albo kozackie przytupy. juz mialam zawitac na gore, ale pomyslalam sobie ze dam im jeszcze pol godziny, poza tym slyszalam ze Nat ich troche uciszala. no i rozeszli sie zanim zdazylam ich uraczyc widokiem swojej ponetnej postury w rozowym szlafroku hahaha! to jednak nic bo nawet nie zdazyli mnie wyprowadzic z rownowagi.najlepsze jest to ze cala noc walczylam... ze skurczami. TYMI skurczami. w pewnym momencie mialam budzic juz meza ale pomyslalam ze najpierw poczekam na rozwoj sytuacji. do 4 lezalam i liczylam czestotliwosc. 20 sekundowe co 10 minut, regularne. wstalam i podlozylam sobie mate na lozko w razie W, wzielam paracetamol i... przeszlo mi na tyle ze moglam pospac do prawie 8 rano. nadalmam skurcze, ale teraz jest to bardziej B-H niz TE skurcze. takze czekam nadal na rozwoj wydazen. poza tym brzuch boli mnie jak na okres i pogonilo mnie w nocy na kibelek. serio myslalam ze dzis bede rodzic. juz nawet date sprawdzalam w kalendarzu czy jakas przyjemna :D:D:D nie mam pojecia co sie dzieje! z pierwszym nie bylo nic az do \"wielkiego finalu\" a tym razem jakies zabawy w kotka i myszke... sama nie wiem co o tym sadzic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam wszytskie kobietki :) u mnie pada i nie zapowiada sie na ziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Ja zawsze mam nadzieje ze chociaz ktoras z Was widzi slonce:) ale nadzieja matką glupich powiadaja:) ;) wyspa to wyspa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli, no to ja jestem w szoku.. takie imprezowe noce to ja znam, bo mam taką gówniare u góry, juz mnie parę razy widziała.. :) Ale te skurcze.. no no. Bałas sie w sumie, że to może już byc poród czy raczej nie ? Wyjdzie na to, że możemy nie zdążyc na tą kawę pójśc 3mam kciuki, żeby szlo to powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mama**Eli Ty to mialas noc!!! A juz masz termin??? Bo powiem Ci szczeze ze ja dzis w nocy tez Nospa musialam sie ratowac-duze skurcze a to jeszcze nie ta pora no i kibelek tez zaliczylam..moze jest cos w powietrzu?? A moze dzidzi sie udzielil nastroj imprezowy sasiadow i tez sobie chciala sie pobawic;) mimo wszystko podziwiam opanowanie i zimna krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie balam bo nie jestem jeszcze gotowa, ale teraz to juz wszystko sie moze zdazyc. we srode 17.09 moje dziecko bedzie uwazane za donoszone wiec powinnam sie z tym liczyc :) tylko ja chyba bym wolala dostac troche bardziej w kosc od ciazy, zeby rozpakowac sie bez zalu :D fajnie byloby choc donosic te ciaze :) to juz jednak nie zalezy ode mnie, bo jak sie zacznie to i zaciskanie nog nie pomoze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mam pytanko odnosnie becikowego,czy ktoras z was sie starala o nie i czy zostalo odrzucone.Bo ja wyslalam jakies 3 tyg temu i 0 odzewu. Nie wiem czy mi odrzucili czy jeszcze dostane,nic mi nie odeslano. Czy wy wiecie moze jak to wyglada albo ile sie czeka na odpowiedz albo na te becikowe.Moja bratowa dostala po 10 dniach. A mam tez kolezanki ktorym odrzucono. Jak cos wiecie to odpiszcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama eli nie martw tak bardzo sie skurczami jezeli nie sa regularne-bo to najwazniejsze, ja tez myslalam ze nie donosze a zaczelam 39 tydz mimo ze czop mi sie juz prawie skonczyl i mam rozwarcie a nie oszczedzam sie w ogole, ja na miesiaczke juz czuje bardzo dawno, skurcze tez mnie lapaly a teraz jak juz moge rodzic to cisza, ale kazda kobieta jest inna wiec musisz obserwowac swoje objawy, pozdrawiam goraco mamy w tak szary poranek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala79, ja staralam sie o becikowe i dostalam pozytywna odpowiedz i peniadze po niecalych dwoch tygodniach, z tym ze mam juz jedno dziecko i tax credit na nie wiec tak jest prosciej dla nich, a duzo dziewczyn pisze jak nie ma jeszcze taxu i wtedy odrzucaja ale w razie czego jest czas do 3 miesiecy po urodzeniu wiec mozna zdarzyc najpierw dostac tax a potem becikowe, lub jest taka opcja ze jest sie w trakcie starania ale to wtedy roznie bywa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo eli no ten dizen sie zbliza wielkimi krokami :):) a ja noc nie przespana, alex tak ma zatkany noc ze co kilka nminut brakowalo mu tchu tak jakby i w placz z piskiem takim i potem przerwa i znowu. i tak cala noc :9 katar ma takis traszny tak mi go bardzo szkoda. bo on biedny tylko noskiem che oddychac :( lekarz poweidzal ze bardzo nic nie da sie z tym zrobic trzeba przeczekac, goraczki nie ma :( odciagamy glutki towaru ma ze nei wiem :( na noc wzielam wick na pieluszke i do miseczki i postawilam w pokoju, ale tez nie bardzo dalo :( teraz biedak lezy i sie meczy bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae tylko ze moje byly regularne, mierzylam je z zegarkiem w reku. tak czy inaczej na razie nic sie nie dzieje i pewnie masz racje ze jeszcze bede chciala zaczac rodzic :D:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena jest takie urzadzenie do kontaktu "Karvol".dziala to jak inhalator przez cala noc. jest bezpieczne dla dzieci i niemowlat. dostaniesz je w aptekach i marketach. stosuje je od dawna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, poprosze mojego meza zeby kupil mamo eli ogarniaj sie ogarniaj, mam nadizeje ze torba do szpitala juz spakowana :) hehe. kurde ale szybko :) ja zapomnialam ze juz wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja jak zwykle śpioch, jak rano wstaje to mam poranną lekturkę do nadrobienia na forum. przez moją dzidzię to mi się pory snu pozmieniały i chodzę spać tak jak on. no mamo***Eli ty to masz nocne przygody. ale zimna krew zachowana - podziwiam. ja się boję właśnie takiego momentu, że zaraz spanikuję i postawię męża na nogi i do tego cały blok z wszystkimi mieszkańcami. kamila ale obmyśliłaś plan dogadania się z teściową. jest to jakieś rozwiązanie, że jak dzidzia się urodzi i przjdzie cię odwiedzić nie będzie aż tak bardzo napiętej atmosfery. dobrze że ja mam teściową z którą mam dobre kontakty:) no to chyba już tradycyjnie jak wszyscy na forum idę na kawkę i śniadanko:) zaglądnę do was jak się ogarnę bo jeszcze w piżamie jestem. miłego dzionka życzę mimo okropnej pogody:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusiom i brzusiom oj,mamo eli niezła nocka,nie ma co-ja bym nie wytrzymała tak długo,najpózniej 22:00 i do widzenia ,koniec imprezy,podziwiam cię za cierpliwość.pamietam jak byłam juz pod koniec ciąży to byle hałas potrafił mnie obudzić i po spaniu-raz poł nocy nie spałam bo helikopter latał nad naszym domem-masakra,albo wiatr hulał jak halny w Tatrach-też miałam po spaniu.:) a my dzisiaj Moniką2 zaliczyłyśmy carboot-hmm zaliczyłyśmy to za dużo powiedziane.pocałowałyśmy klamkę bo carboot odwołali z powodu pogody:( myslałam że angolom deszcz nie przeszkadza:) ale przynajmniej miałysmy wycieczkę,i odpoczynek od maluszków(Czaruś i Julka zostali pod opieką dzielnych tatusiów:) )Szkoda,że nic z tego nie wyszło,może w następną niedzielę się uda. POzdrówki,do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mama*Eli-jakos mi wypada 26tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
kochane prosze poradzcie mi czym moge jeszcze przemywac oczko mojej perelki, od wczoraj z prawego oczka saczy jej sie ropa. przemywam jej rumiankiem i woda przegotowana i dzis sprobowalam swoim mlekiem i dalej nie ma rezultatow. oczko ma napuchniete juz nie wiem co mam zrobic. a do tego wczoraj bolal ja brzuszek nie mogla zrobic kupki, pomoglam jej termometrem i dalam jej herbatke z kopru wloskiego. nie mam wogole pokarmu, wczorja ledwo sciagnalem 90ml wiec nie mam innej mozliwosci i musze jej dawac modyfikowane. i mam takie do siebie wyrzuty sumienia ze nie mam pokarmu. moje piersi sa takie jak przed ciaza. pliss poradzcie mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona i tak liczylam skurcze wiec nie spalam :D poza tym oni sa jeszcze mlodziaki, i tak rzadko zdaza im sie zaimprezowac.czasem trzeba byc wyrozumialym :) moja wyrozumialosc skonczy sie na pewno kiedy powtorzy sie to w krotkim czasie, albo nie pozwoli spac moim dzieciom ;) Ela i maz spali smacznie i nawet nie drgneli, to tylko ja cierpie na insomnie ciazowa i slysze wszystko co sie dzieje w budynku i na zewnatrz. moglabym bez problemu zostac teraz nocnym strozem :D:D:D iwwwa a moze masz Braxton-Hicksa? na skorcze to rzeczywiscie za wczesnie:( jakis pomysl na obiad??? plissss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mama*Eli wiem tylko ze rodzinne sa u mnie skurcze dlatego staram sie nie panikowac;) mam nadzieje ze u Ciebie dzidzia sie uspokoila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny skurcze sie pisze a nie skórcze, sorki. natusia slonce przemywaj jej oczko sola fizjologiczna (saline drops).jesli nie masz to przegotuj wode, ostudz, odmierz pol szklanki i nasyp szczypte soli do srodka. przemywaj zawsze od srodkowego kacika ku zewnetrznemu i nigdy nie uzywaj tego samego wacika do obu oczu. ja przemywalam Elinkowe oczka jak sie nazbieralo w nich sporo ropki,zeby nie podraznic ich tarciem. jesli nie bedziesz mogla dostac soli fizjologicznej daj znac to Ci podesle (mam spory zapas :) ) jesli chodzi o pokarm zadzwon jutro do HV lub znajdz klinike laktacyjna (powinnas miec ulotke z nr telefonu w czerwonej ksiazeczce) i poradz sie fachowca. jesli chcesz karmic to one na pewno Ci pomoga. na razie sciagaj wytrwale i karm chociaz tym co masz, zawsze to cos ;) :) a! i masz tu 🌼 zeby Ci milej bylo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzidzior bryka jak gdyby nigdy nic :) caly czas mam B-H ale to akurat nic nowego :D w koncu to 36 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mama*Eli a z tym obiadem to masz na cos ochote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×