Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ostatnio czytałam wypowiedź jakiejś pani ginekolog, że kiedyś kobiety rodziły częściej w terminach, albo przed terminami, a teraz jest tendencja do przenoszenia ciąży, co np widać po Arvene, Olenidze no i teraz Mama***Eli będzie mieć wywołania, także też się obawiam, że będę dłużej czekać niż bym chciała, a ostatnie tygodnie są wyjątkowo męczące. Pani doktor nie wyjaśniła skąd ta tendencja, ale ja sama sobie uwiłam swoją \"teorię\" :), że może dlatego, iż teraz społeczeństwo, a co za tym idzie, dzieci są słabsze i może dlatego dzieciaczki potrzebują więcej czasu, aby się wzmocnić i przyjść na ten świat w pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_B dzieki za sms-ka:) reszcie tez dziekuje 🌼. zobaczymy jak to bedzie :O ogolnie to jestem coraz bardziej zdenerwowana i nie chce mi sie jechac, ale jak to mowi moja dwulatka \"ciaba\" :D jesli chodzi o pocenie to poczekajcie az bedziecie po porodzie ;) wtedy to dopiero sa poty! organizm w ten sposob pozbywa sie nadmiaru wody. tylko ze mi akurat przy okazji bylo wtedy zimno :) w koncu! cala pierwsza i druga ciaze jest mi goraco, ale jest to spowodowane szybsza przemiana materii i kilogramami na plusie ;) a dzis po nocy tez wstalam mokra jak szczurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ania.. za szybko czytałam i źle zrozumiałam.. no własnie tak myślałam, że pamietasz :) Koniec października i początek listopada jest bardzo bujny ;) chociaż nie wszystkie dziewczyny bywają na bieząco jak my się będzie działo........... też zauważyłam tendencje do pszenoszenia.. nie długo może nawet zmienią się obowiązujące liczby z 40.. na 42 tygodnie (????) idę na herbatke malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Powodzenia dla Mamy Eli. No to juz z gorki czas leci szybko,bylam dzisiaj na chyba ostatnich zakupach dla malej,bo ciagle cos wynajduje co by sie przydalo. Wasze malenstwa w brzuszkach tez maja tak czesto czkawki,bo moja prawie codziennie ma,az mi jej szkoda ze tak sie meczy.Czy to normalne,ze te czkawki tak sa czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaluj malenstwa, bo zarowno plodom jak i niemowletom czkawka az tak nie dopieka jak nam :) gdzies czytalam ze wcale im to nie przeszkadza. moje tez ma czkawe przynajmniej raz dziennie :) no i NHS mnie nie zawiodl :) nie ma w tej chwili wolnych lozek, mam zadzwonic o 14.30 zeby sie dowiedziec czy cos sie zwolnilo. ide do sklepu bo chyba oszaleje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy!!mama eli caly czas trzymam kciuki!! u mnie tak sobie, bylam w szpitalu bo cos sie zaczelo dziac, wiecej krwawien i w ogole, teraz jestem w domu na antybiotykach-najprawdopodobniej zostaly jakies resztki po porodzie, ja mam pytanko, jutro jedziemy zlozyc wniosek o paszport do manchesteru i wyczytalam w emailu od konsulatu do mnie ze akt urodzenia musi zawierac polskie znaki bo nie przyjma!!czy to prawda?wiecie cos o tym, nasz maly ma takie imiona i nazwisko ze napisane jest poprawnie ale w imieniu mojego meza zamiast ł jest l i u mnie w nazwisku w zamiast ł jest l, czy to faktycznie nie przejdzie, mowilismy o tym jak rejestrowalismy malego o polskich znakach ale ona nie mogla ich wystukac z klawiatury chciala nam dlugo pisem dopisac a to by calkiem niezle wygladalo!!prosze o porade!!i pozdrawiam reszte mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam właśnie oliwke i płyn do kąpieli ziajka, z tej strony która polecała Mama ELi. Pisza, że jest dobra od samego początku wiec zobaczymy jak się będzie sprawdzac. Lubie jak dziecko ma jakikolwiek zapach po kąpieli wiec myśle, że delikatny rumianek będzie dobrym pomysłem i zobaczymy jak będzie wpływac na dziecko a czkawke też u mojego w końcu czuje i to raz dziennie, ale to dopiero ostatnio zaczęłam czuc. Jak mówiłam, ja nie mam aż tak napiętego brzuszka wiec moje dziecie kopie ale mnie nie wyciska we wszystkie strony.. chociaż to jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae, a to mnie zmartwilas z tymi polskimi znakami! jesli to prawda to co nalezy zrobic zeby poprawic ten akt urodzenia zeby przyjeli? tez sie wybieramy po paszport ale na stronie konsulatu w londynie nic takiego mi sie nie rzucilo w oczy... :( dosc mamy problemow ze zrobieniem zdjecia z otwartymi oczami i zamknietymi ustami, musialabym zamieszkac u fotografa... jak ktos cos wie to prosze, napiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx to nie pisze na stronach tylko ja dostalam to w emailu razem z data spotkania i tam jest tak zaznaczone ewntualnie pisze ze jak jest juz bez polskich znakow to musi byc\'uprzednio sprostowane\'--za bardzo tego nie rozumiem a tam sie dodzwonic to niemozliwe!!!!!!! a my tez mielismy problem ze zdjeciem bo maly ma 12 dni i w koncu fotograf nam sam kazal zrobic zdjecie w domu-powiedzial jak i na bialym tle a potem wrzucil to do maszyny i mamy!!nie sa cudowne ale oczy otwarte a usta zamkniete!! byc moze w londynie jest inaczej i wiecej strasza niz w tym prawdy -tego nie wiem sama!!!!powodzenia w zdjeciach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrabialam paszport malej niecale 2 lata temu - nikt nic nie wspomnial o polskich znakach w akci e urodzenia. A konsulat w Manchester niczym sie nie różni od londyńskiego, też nikt nie odbiera tel No na NHS to naprawde mozna liczyć, w zawodzeniu nigdy nie zawiedzie,ale nic sie nie martw mamo Eli , to napewno dlatego , że na tamtej zmianie byla nieciekawy personel, A co Ci po takim???NIe ma tewgo złego...a tak wogule to powodzenia kamila26gdzie Ty sie podziewasz?A Ty Gosiulka nie narzekaj ze nie masz do kogo buźki otworzyc tylko zbieraj sie i przyjeżdżaj na thornton - to tylko 2stacje.Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz jade:) zwolnilo sie lozko, ale pani po drugiej stronie aparatu od razu zastrzegla, ze jest dzis very bussy day, czyli dzien jak codzien, i nie moze mi zagwarantowac czy ktos mnie od razu zobaczy. bardzo to budujace ale przynajmniej mam juz jako taka nadzieje, ze jutro juz nie bede w ciazy... buziaki Wam wszystkim! Borowka na pewno masz racje! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurtka!!! powodzenia!!! biorąc pod uwagę, że będę rodzic w tym samym szpitalu, nie jest dobrze, że tam jest tak buuusy, bo ja kcem spróbowac w wannie :D no zobaczymy odkurzylam dwa pokoje i się zmęczyłam, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Mamo***Eli trzymam kciuki z całej siły, oby było szybko, bezboleśnie i żebyście w świetnej formie wróciły/li do domku :) Ja miałam dziś risk assessment w pracy, powiedziałam przy okazji wszystko co mi leży na wątrobie, mam nadzieję że problemy się skończą i będę mogla teraz się spokojnie delektować ciążą :D Powiedziałam o tej alergii na kurz, manager uznał, że to na tyle poważne że będzie się kontaktował z wyższą instacją i być może wyślą do mnie lekarza na dodatkowe badania i żeby jakoś rozwiązać ten problem :) Mała mnie też ustalili na USG na 22 i tak mam w papierach ale sama sobie istaliłam na 25 :D a że okazuje się przenoszenie jest tak popularne więc pewnie będę bliższa swojego terminu :) a ogólnie moje samopoczucie bardzo dobre tylko ta alergia mi dokucza w pracy, a nie chce brać żadnych tabletek ani innego dziadostwa, a aa no i brzuszek już rośnie jak szalony :) czy mogłybyście podać mi tego linka do tych kosmetyków mustelli i innych?? nie moge znależc tej strony topiku :) zamówiłam sobie w Polsce ten krem przeciw rozstępom, bardzo drogi jest niestety, więc mam nadzieję że chociaż dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale jakoś nie miałam natchnienia żeby usiąść do laptopa. Ostatnio nie mam ochoty na nic jestem jakaś zdołowana , ale już powoli przechodzi nawet już trzy bębenki prania zrobiłam.. mamo Eli …trzymam kciuki :) dziewczyny piszecie tu o paszportach ja mieszkam w Manchesterze i mam znajomego w konsulacie ,ale nie mogę się do niego dodzwonić, żeby się dowiedzieć jak jest z tymi polskimi znakami spróbuje zadzwonić po 18 może odbierze to wam napisze ,ale wydaje mi się ze oni zdają sobie sprawę z tych literek i nie będzie żadnego problemu żeby wyrobić paszport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli powodzenia, żeby było szybko, bezboleśnie i żebyś jutro już z maluszkiem była w domku:D dziewczyny czy któraś z was ma zapisaną stronę gdzie można kupić ten pas poporodowy. będę wdzięczna za pomoc bo nigdzie nie mogę znaleźć. kamila_b z jakiej strony zamówiłaś sobie płyn i oliwkę z ziajka?? jeśli chodzi o paszporty to ja też słyszałam, że nie może być z błędami literówkowymi. no ciekawe jak to jest. przecież oni tu nie maja takich literek jak ł czy ć. kolejne jasna informacja ze strony konsulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Oleniga............27.09.2008.....41....Cambridge.....ch yba Mikołaj?! mama Eli..........02.10.2008.....41....WGC........???.......... ....? ?? monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. . .Maksymilian aniapud............29.10.2008.....37....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....37....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black......04.11.2008.....36....Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....36.....Londyn....corc ia.............? Asanna..............11.11.2008.....35.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.........15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c or eczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....33....Menchester...có r k a.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....31....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ? ?? ??.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwa***..............14.12.2008......27....londyn....... .. corcia...........? Kamila26............18.01.2009......26....Inverness..... .. ? ...............? anecia1702.........19.03.2009......17.....Melton........ .....?.............? mi83.................24.03.2009.......16....Leicester... . .......?............? bes...................25.04.2009.......13....Swindon.... .. .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... .................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek .. ..Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!mamo Eli powodzenia!!:-D Nie bylo mnie przez weekend bo zepsul sie komputer stacjonarny a laptopa nie lubie bo mi tam zawsze zjada litery jak cos pisze. Dzis mialam 2 scany jeden brzucha drugi szyjki macicy na szczescie wszystko ok, ale trafilam na tak wredna babe ktora robila scan ze na pytanie czy widac co bedzie czy chlopiec czy dziewczynka odburknela ze oni takich rzeczy nie mowia,nawet mi zdjecia nie zaproponowala ze scanu.I bardzo szybko mowila tu rączki tu glowka ze nawet swojego malenstwa dobrze nie widzialam i kazala isc szybko sie przebrac do badania szyjki macicy.Na tym sie skonczylo,wogole to byl jakis inny oddzial bo tam gdzie oddzial dla ciezarnych nie bylo miejsca bo za duzo ciezarnych czekalo na scan i akurat ja mialam pecha i trafilam gdzie indziej,pewnie gdybym trafila tam gdzie poprzednio mialam scan to juz bym siedziala i wiedziala co bede miec.No trudno wiec bedzie niespodzianka ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jestem bezsilna dziecko juz dwie godziny cisnie mi dupskiem na watrobe :( to juz wcale nie jest przyjemne. bes spokojnie mozesz kupic ZYRTEC. Ja mialam nasilenie alergii w czerwcu w Polsce, bo mam na trawy, a to byl najgorszy okres pylenia. Na szczescie moj tata jest laryngologiem i wywiedzialam sie ze mozna to brac.. te leki alergiczne które oparte sa na cetyryzynie. Wiem, ze claritine nie jest jako jedno z nielicznych. Zyrtec czy pare innych wlasnie z tego jest zrobiona, wiec mozesz przez jakis czas wzmozonej alergii to brac, szczegolnie ze jestes juz po 12 tygodniu Kamila, faktycznie nie ladnie cie portaktowali, chociaz powiem, ze na moim skanie z NHS tez bylo krotko i nie wiele chcieli mi powiedziec. Rozpieszczaliby tylko na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie melduję, podejżewamy 11, 12 tydzień, czekamy na przydzielenie połoznej i pierwszy scan prawdę powie. Jak mam się dopisać? Jak na razie annnnnnna..............??????.......???....Nottingham..... ................????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! annnnnnna- gratuluję:) magdae, onyx1- polskie znaki muszą być jak będziecie wyrabiać akt urodzenia w Polsce, potrzebny do paszportu 5let. Do tymczasowego- z ang. bc- nie ma nic o znakach. Moja znajoma w czerwcu Malemu robila i tez miala l zamiast ł i bylo ok. Ale w Polsce za zamine literki placimy po 50zeta. A więc warto sie domagac pols. znakow. U nas nie bylo problemu- pani otworzyla worda(?) tam gdzie sa wszystkie znaki i kazala pokazac, ktory to.. :) mamo Eli- trzymaj się.. oj, znam to ich busy w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Dziewczyny niestety nie dodzwoniłam się do mojego znajomego który pracuje w konsulacie chyba zmienił numer cholera a myślałam ze uda mi się załatwić paszport do Świat żeby pojechać do polski od jutra będę próbowała tam dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik dzięki za linka, te kosmetyki są rzeczywiście dużo tańsze niż w Polsce, szkoda że już zamówiłam w Pl ale i tak skorzystam z tego jak mi się skończy ten polski :) Kamila_black a Ty myślisz, że jest sens brać ten zyrtec jak ja tylko w pracy odczuwam tą alergię? przez powiedzmy 6 godzin. Sama nie wiem, w sumie starałam się nic nie brać do tej pory. Zobaczę jeszcze, czy po tej rozmowie dzisiejszej coś się zmieni, może wymyślą dla mnie jakieś inne stanowisko cy cuś ;) Ten claritine to też już gdzieś czytałam że nie wolno w ciąży. annnnnnna gratuluję i witam :) ciekawe jak tam Oleniga, mam nadzieję, że już jest w domku ze swoim maleństwem.. mamo***Eli wracaj szybko z nową dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes mi bylo znacznie lepiej po tym, ale ja alergie w czerwcu czulam non stop bo to trawy i drzewa byly a w Polsce mieszkam kolo lasu :D wiec meczylam sie strasznie to zalezy na ile cie meczy alergia. To prawda ze w czasie ciazy sie wzmaga. Wiec sama zadecyduj..na pewno tobie i dziecku to nie zaszkodzi. Ja bralam przez jakis miesiac po potem pylenie sie skonczylo i w Anglii wilgotniejsze powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
annnnnna...gratulacje:) przeciesz mozesz sama sobie obliczyc w ktorym jestes tygodniu:)i sie wpisac do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-ja wyrabialam paszport 3 miechy temu w Londynie.jak rejestrowalam dziecko to poprosilam zeby mi napisali polskie znaki(w nazwizku mam ó-z tym nie bylo problemu,natomiast w panienskim mam ę i tego niestety juz pani nie znalazla u siebie w komputerze.ale nie bylo problemu z aktem urodzenia w konsulacie-moze dlatego ze nazwisko bylo napisane poprawnie po polsku-nie wiem.w kazdym bądz razie o poprawne wpisanie polskich literek popros przy wyrabianiu polskiego aktu urodzenia i to kosztuje -akurat w Krakowie 39 zeta od literki-nie musisz tego zmieniac ale potem jest za duzo problemow ze wszystkim,z odpisami aktów cywilnych itd-po co robic dziecku klopot,lepiej zalatwic to od razu)tak że jesli tylko dziecko ma imiona i nazwisko napisane z polskimi literkami to nie powinnas sie przejmowac ze rodzice tego nie maja bo w koncu to dziecku wyrabiasz paszport a nie rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej... ale dobrze, ze moje dziecko nie będzie miało polskich znaków w imieniu ani nazwisku, ale ja za to będę miała przeboje, żeby załatwic polskie obywatelstwo, bo brytyjskie po tatusiu otrzyma mając tylko brytyjski akt urodzenia a o polskie bedzie trudniej... co mnie najbardziej smieszy bede musiala zameldowac dziecko w Pile, gdzie mieszkalam u rodzicow, nie ważne, że na stałe mieszkamy w Anglii.. ale tego wymagają gdy chce się dostac polski paszport, ech no comment. ide dziewczynki się położyc. Moje malenstwo nareszcie się uspokoiło, ale to był jego najbardziej energetyczny dzien jak dotad. Bylo dosłownie upierdliwe :) życze wszystkim spokojnej i dobrej nocy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×