Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

gregora jesli dobrze pamietam to angine wywoluja bakterie,i zarazic sie nia mozna droga kropelkowa!natomiast zapalenie oskrzeli raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu angina ropna jest zakaźna bo wywołana przez bakterie! wystarczy w google wpisac i pierwsze co się pojawi to, to że jest zakaźna Ja to przechodziłam, baardzo boli. Lepiej unikac kontaktu z chorymi, szczególnie teraz gdy choróbska się łatwo lęgną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dzieki.Moja ksiezniczka ma dopiero lub tez juz prawie 10 miesiecy wiec osstroznosci nigdy za wiele biorac pod uwage ze niedawno byla przeziebiona i nie chce tego przechodzic jeszcze raz. Doczytalam sie w tabelce jednej dziewczyny ze slough,ja tez mieszkam w tym okropnym miescie wiec gdyby sie odezwala to by bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ależ pogoda, iście jesienna, mimo wszystko musiałam dziś wyjść na spacer, bo w domu nie mogłam oddychać, prawie codziennie tak mam, że duszno, brak tchu, ale dziś to już prawie się dusiłam, a spacer bardzo pomógł, oddychałam na nim jak przy porodzie ;) Kamila-black właśnie doczytywałam od wczoraj, że chciałaś się rozpakowywać, oj zazdrościłabym Ci, bo już coraz ciężej na tej końcówce! Anecie przykro mi z powodu teścia, mi rok temu umarł ojciec, też dowiedziełam się będąc w UK, na dodatek w pracy, także wiem jakie to emocje i stres wywołuje, trzymaj się i postaraj się nie stresować, mi pomaga na stresy melisa, ale możesz raczyć się również czekoladą, ma magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola to straszne tu jestesmy,a bliskie osoby tam i jak stanie sie tragedia to bardziej sie to przezywa:( dziekuje ci za ta czekolade!!!mezowi wlasnie powiedzialam zeby kupil,bo pojechal mi najwazniejsze zakupy jeszcze zrobic,lot ma o 18.45,pogrzeb w sobote takze spokojnie.juz mi lepiej,koledze jak byl tutaj zmarla mama,a dwa tyg.wczesniej byl w polsce i bylo ok,a tu...ale takie zycie! dobra dosyc smutku!!!:):):)dobrze,ze adas z chumorkiem wstal!to mnie pociesza swoimi usmieszkami slodkimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Witajcie Babeczki:)ja dopiero wstałam tez mnie grypa dopadła wczoraj wieczorem, ale dobrze ze to tylko katar ,a nie kaszel:) kamila_black fajnie ,ze jesteś jeszcze z nami:),ale fajnie ze juz miałaś znak ostrzegawczy ciekawe kiedy się u mnie zaczną anecia1702....przykro mi :( kamila_b...ta mate na materac dostaniesz w Bootsie:) kamila26...a o mnie to juz zapomniałaś ze pnę się z wami do góry:) ciekawe co tam u Olenigi to juz chyba tydzień Minoł jak urodziła i jeszcze się do nas nie odezwała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boli mnie w dole brzucha jak przed okresem albo jak przeziebione jajniki i bol jakby promieniuje do kregoslupa,niewiem czy sie martwic czy moze to normalne w 26 tc bo juz nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy.Miala z was ktoras taki bol?Dwa dni temu mialam scan brzucha i scan szyjki macicy i niby wszystko jest ok a dziecko jest narazie obrocone pleckami do moich plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 mnie tez tak czesto boli brzuch z adasiem tez pamietam,ze bolal,narazie sie nie martw jesli bedzie sie nasilal i nie minie to pojdz moze do GP!Ale bedzie ok nie martw sie kamila_b tez pisala,ze ja tak bolal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik w zadnym wypadku o tobie nie zapomnialam tak samo jak o innych dziewczynach chodzilo mi raczej o te przyszle mamusie ktore sa na koncu tabelki na 2009 rok no i o te ktore juz zaraz po mamie Eli beda rodzic.Sorry jesli kogos tym urazilam ale nie o to mi chodzilo.Na wybaczenie 🌼🌼🌼🌼:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia mam nadzieje ze to normalne tak jak mowisz ale wezme sobie moze paracetamol, jak pisze paracetamol to mi sie reka trzesie:-)a moze to przeziebienie? bo mam lekka chrype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe,mnie teraz boli,ale pewnie nerwy,i boli mnie dosyc czesto w niedziele bolal i2 par.bralam na noc bo to silny bol byl,ale dzidzia sie rusza:)twoja pewnie tez jest ok nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Anecia do tego mam jeszcze te uplawy ale jak mi pobierala polozna probke to wyniki byly niby dobre i nic sie nie dzialo,od kilku dni tez zauwazylam ze jak dziecko mi sie rusza to kilka razy dziennie tak dziwnie robi sie w brzuchu moze to czkawka ale w tym samym odstepie czasu tak co sekunde jakby puls bil i po 3 minutach przechodzi.Moze to byc czkawka dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątnęłam ładnie kuchnie i zrobiłam prasowanko pewnie, że takie bóle moga sie zdarzyc, to nasze maluszki rozpychają naszą macice. Krakersik to fakt, że dobrze miec taki znak ostrzegawczy, chociaż nie jest to przyjemne. Dla mnie to było dziwne, bo ja nawet nie widziałam żebym miała skurcze BH, brzuch miałam czasem twardy, ale to nie było w żadnej regularnosci, np 2x dziennie, czy przez jakiś czas.. a tu nagle TAAAKIE COŚ :) i dzięki za rade odnośnie maty.. jak w mothercare nie będą odpowiednie ( bo mają dośc tanie w 3paku) to skocze do bootsa. 🌼 Mam 20 dni i normalnie nie wierze, że już tylko tyle. 🌼 A Oleniga mogłaby kurcze już napisac. Może została dłuzej w szpitalu, bo miała przecież cesarke, a teraz np jest cała zaabsorbowana dzieckiem, ciężko powiedziec :( ide budzic niedzwiedzia, bo trza po te zakupy pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Kamila 26..ja tylko żartowałam ze o mnie zapomniałaś :) dziewczyny mam takie dość głupie pytanko zauważyłam u siebie od dwóch dni mam jakąś dziwno wydzielinę koloru żółtego bez wkładki ani rusz . nie wiem czy to normalne , czy mam się martwic . ide w piątek do midwife i nie wiem czy jej o tym powiedziesz ?. może któraś z was tez cos takiego ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik ja mam wydzieline ale bialą wczesniej mialam zołtawa ale polozna pobrala mi wymaz i nic nie wyszlo.Ale lepiej powiedz jej o tym nie zaszkodzi a moze pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 oczywiscie,ze moze to byc czkawka!ja z adaskiem to caly czas czulam,z pierwszym nie!nie martw sie ja tez mam te uplawy,a masz nadzerke?bo ja wlasnie mam i mi powiedzial gin.z polski ze to od nadzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pomalu mi przechodzi ten bol po paracetamolu ale lepiej nie zapeszam!U nas w Polsce to raczej na bole przepisuja no-spe mam tu kilka tabletek tej no-spy ale jakos sie boje brac choc na innym forum czytalam ze Polki czesto biora w ciazy no-spe a czasami nawet cala ciaze i dzieci sie zdrowe rodza.A jak u was bierzecie oprocz paracetamolu cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia z tego co mi mowil lekarz po porodzie to nie mialam pozniej jak chodzilam do gina to tez nic mi nie mowil ze mam to chyba nie mam ale nie jestem pewna.Chyba by mi sam powiedzial ze mam nadzerke co?sama juz nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) a ja jak zwykle pojawiam się na końcu, ale to tylko dlatego, że mąż dopołudnia w domu więc mogę go wszędzie tarmosić za sobą bo u mnie ciężko już z chodzeniem a tak to mnie wozi. dziś rano zadzwonili, że przyszedł nasz wózek do sklepu i możemy go odebrać więc była wyprawa. kamila_b super, że nocne skurcze przeszły i jeszcze jesteś z nami:) kamila26 nospe można brać od 3 miesiąca ciąży i jest nieszkodliwa dla bejbiaczka więc spokojnie możesz ją brać. ciekawe jak tam mama***Eli i jej maluszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nospa nie zaszkodzi ja bralam z 1 i z 2:) maz juz pojechal:(takze dolacze do tych nocnych zapewne,czekolade mam na smutki i oby do poniedzialku:) lekarz po badaniu gin ci powie ze masz nadzerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ja znowu wpadam z zapytaniem,powiedzcie mi kochane co zapakowac do torby dla maluszka? Dostałyście jakis spis tych rzeczy?Czy kosmetyki i ręcznik dla dzieciolka tez trzeba brac? Zaczynam łapać stresa bo mam juz zabukowane miejsce na porodówce na 6 listopada dwa tygodnie przed terminem porodu,będą mi wywoływac skurcze boje się tego jak nie wiem co juz wolałabym cc chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrxze pamietam to ktos pisal,ze jesli chcemy dziecko wykompac w szpitalu to brac recznik i kosmetyki anastazja twoje 4te i masz stresa,a wczesniej jak porody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja napewno tak szybko wyjdziesz ze szpitala ze malucha nie zdążysz umyć:)ale jeśli koniecnie bedziesz chciała to możesz wziąc swoj recznik i cos do mycia. Ja nie brałam ani tez nie kąpałam, przemywalam wacikiem tam gdzie trzeba.Tutaj reczniki dają, mialabyś mniej do targania ze soba. Napewno chusteczki nawilzane, krem do pupy, pieluchy, ubranka. Pewnie wcześniejsze porody mialas w Polsce, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczesniejsze porody były w Polsce no i dośc dawno temu :) a w szpitalu napewno pobęde conajmniej dwie doby to myslicie że same husteczki wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczesniejsze porody były w Polsce no i dośc dawno temu :) a w szpitalu napewno pobęde conajmniej dwie doby to myslicie że same husteczki wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia no włąśnie dlatego że to 4-te to mam takiego stresa bo wiem co mnie czeka ... wczesniejsze porody miałam dośc cięzkie no ale mam nadzieje że tym razem pójdzie sprawnie wszystko kurde oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! my juz w domciu. napisze i doczytam Was pozniej bo teraz musze nakarmic swego mlecznego potwora ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam anastazja bedzie dobrzxe ja 3ci raz i luzik narazie,wczesniej tez w polsce rodzilam,a tu jrestem od roku witaj mamoEli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×