Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Szanowne Panie, czym się kierujecie dobierając sobie...

Polecane posty

...chłopaka albo mężczyznę? Specjalnie rozgraniczyłem te etapy w życiu osobnika płci męskiej, ponieważ wydaje mi się, że czym innym kierują się kobiety mając lat ...naście, ...dzieścia i ...dzieści. Czy młodym dziewczynom nie zależy, żeby ich chłopak był kulturalny i opiekuńczy? Zadałem takie pytanie ponieważ pamiętam ze swoich szkolnych lat, że na takiego to raczej niechętnie patrzyły. Liczył się tylko wygadany, czasami nawet wulgarny przystojniak, taka dusza towarzystwa; przysłowiowy macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucio to ty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejściem do spraw praktycznych. Czy potrafi się zorganizować, a nie bezczynnie siedzieć u boku mamusi? Czy jest mobilny? I odpowiedzialny - to standard. Pytanie - źle sformułowane, dobierając sobie kogoś - nic o nim nie wiemy... prawda wychodzi w trakcie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucio to ty
dobierając sobie kogoś - niczego o nim nie wiemy... prawda wychodzi w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani \"surinam nemo\", udzieliła mi Pani odpowiedzi jakiej, jak mniemam, mogę się się spodziewać po osobie, która patrzy na to w sposób dojrzały. Czyli Pani zdaniem, jest to dobór partnera dokonywany nie na przysłowiowe \"5 minut\", ale jako współtowarzysza życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lat mam ...dzieścia, wulgaryzm odpada, dusza towarzystwa- niekoniecznie, macho-przystojniak: tacy jakims dziwnym trafem maja źle poukładane w głowie, woda sodowa im uderzyła albo zbyt wiele wpatrzonych oczek naiwnych dziewczątek. Musi być: -kulturalny zwłaszcza w stosunku do mnie, -opiekuńczy -odpowiedzialny!!! -troszkę zwariowany, co by nudno nie było -z poczuciem humoru, -partner, który nie boi się stwierdzic że nie wszystkie jego decyzje są dobre, Nie dobiera sie partnera w kilka minut znając go z pogawędki z baru, ładna buźka i gadane o niczym nie świadczy, co innego ciepłe, smiejące sie spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×