Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dekonspirator....

Jakiej płci jesteście podszywacze. Przyznajcie się.

Polecane posty

Gość dekonspirator....

Przede wszystkim prsze moderatoró o nie usuwanie tego topiku. Jego obecność na forum erotycznym jest uzasadniona tym, że wlasnie na tym forum grasują najaktywniej podszywacze - to po pierwsze. A po drugie- moje pytanie skierowane jest wlasnie do podszywaczy z tego forum a nie z innych forów:) Mam nadzieję moderatorze, moderatorko, że uszanujesz moją proźbę:) Jakoś trudno mi uwierzyć aby podszywacze i inne osoby dodające groteskowe wypowiedzi były kobietami. Sam jestem mężczyzną i może dlatego wydaje mi się, że tylko mężczyźni są do czegoś takiego zdolni. Ale proszę teraz was podszywaczy (podszywaczki) i dowcipnisiów (dowcipnisie) o wypowiedź. Najsłynniejszym podszywaczem jest chyba ten mówiący o drażach kokosowcyh i ten który wkleja taki emotikon (buźkę) przypominającą człowieka w kasku. Czy to może jeden i ten sam podszywacz. Mniejsza o to. Proszę o wypowiedzi a moderatorów jeszcze raz proszę o nie usuwanie tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak kaczka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa 3 plcie podszywaczy: kobiety, mezczyzni i ... najbardziej plodna grupa czyli ... moderatorki ... zauwazylem ze moderatorki uwielbiaja kasowac tematy gdzie same sie podszywaja zwlaszcza gdy uzywaja niecenzuralne slowa albo slowo klotz™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
serdecznie dziękuje za wypowiedzi:) czyli moderatorami są tu wyłącznie kobiety? czyli moderatorki? a w ogole to ciekawe jak wyglada taka praca..dziwne sa jej godziny trzeba przyznac...bo forum dziala przeciez całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna...
przez cała noc chyba nie dziewczyny też chcą spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest takie krotki czas , jakies 3 godziny kiedy wszystkie spia, teraz tez poszly spac , zauwazcie ze zrobilo sie mniej podszywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
wiecie co zainteresował mnie temat moderatorek np w jakim sa wieku i czy mozna z nimi porozmawiac, z tego co mi sie obiło o ..oczy na forum to czasem sie wypowiadaja jednak z tego co widze i zmojego wlasnego doswiadczenia niektore ich posuniecia są nieuzasadnione a jednoczesnie irytujące..kiedys zglebie ten tamet ale nie o tej porze z reszta ten topik jest o czym innym, mysle ze rownie ciekawym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
Kirus jak tam Twoja podusia ciagle spisz na butelce:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
no Kirus jesli masz racje to jak tylko sie obudza to ten topik zniknie. A tak sobie mysle, ze z tymi drazami kokosowymi to musi byc jedna o ta samam osoba...imponująca wytrwalosc w wymyslaniu coraz to nowych historyjek o tych drazach z biedronki:) choc zwykle jak sie zorientuje ze to znow kolejna taka historyjka to przeskakuje wzrokiem, zeby nie tracici czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowilem teraz spia, wiec mozecie rzucac miesem i pisac co chcecie, za jakies 3-4 godziny zaczna kasowac, z moderatorkami da sie pogadac, i to prawda ze budza sporo emocji u niektorych formumowiczek/-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna..
Dekonspirator przenies sie na inny topik , kiedys szalałam na erotyku terza na innym jest ciekawiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
wiecie co jest w nich niestety najbardziej denerwujące, ze np ten topik moze zostac usunięty za to, że na butelce napisałeś wudka zamiast wódka ;) ej a mam takie glupie pytanko, czemu wy nie spicie? bo ja ucze..sie jak widzicie...do kolokwium..:) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy ni ewiadomo, jednego dnia moze przejmiecie drazowa paleczke :classic_cool: skoro mowa o podusi, to moze sobie jej poszukam bo pozno sie robi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
jakie emocje , może bardziej żarty:D hmmm...ignorujesz moje pytanie? czy Ty sie na mnie gniewasz hmmmmmmm..ciekawe za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
na inny topik czy na inne forum? bo topik to z tego co wiem ten temacik o podszywaczach:) a na ktore forum sie przenioslas? i co jest w nim lepszego niz tu? ja bywam tez na ogolnym i uczuciowym bo poprostu te tematy mnie interesuja i to mnie bardzo cieszy ze tu w kazdym dziale sa osoby zainteresowane nadym tematem, nie trzeba nikogo naklaniac do podjecia rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
ja czy sie gniewam? JAKŻE BYM ŚMIAŁ!!!!!!!!!! :):):) NA KOBIETĘ???????:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
ja z angielskiego mam do nadrobienia kilka lekcji :D;) więc sobie siedze przed zeszytami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
dobra pora na nauke:) no ale trzeba sie wziasc za nauke a nie gadac na kafeeeeeee ;) jest jedna zaleta uczenia sie o takiej porze, skutecznie leczy bezsennosc, przynajmniej w moim przypadku:) sam zbaczam z tematu podszywaczy, ktory sam zalozylem, jak zwykle juz nie mam do siebie cierpliwosci hehe zboczeniec ze mnie chyba skoro tak zbaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
a ty na moje pytania nie odpowiedzialas? na jakie forum sie przerzucilas i czemu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna..
Kirus dobrze ze Masz podusie ja też zmykam;) miłych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna..
Dekonspirator mieszkasz w WA-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
na uczuciowy bo mam wieklie serducho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
tak:) jestem z warszawy a...czemu pytasz albo..skad wiesz:)?? o ja tez coraz tęskniejszym okiem spogladam na podusię..jest taka mięciutka.....i kołderka....w tej chwili to najwspanialsze rzeczy na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna..
Kirus do miłego wiem ze jeszcze Jesteś ;) miłej pracki , miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
zarzucalas mi ze ja olewam twoje pytanie a o ty olewasz mje i to juz kolejne....w takim razie idę sobię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
Dekonspirator wiem i już powodzenia ;) wyłacz kompa i ucz się przy herbatce i dobrej muzie;) zaliczysz sam dobrze o tym Wiesz*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
wiesz i już ....ciekawe, gdybyś jeszcz miala inaczej na imie...ale Justyna... no cóż a wiesz moze o mnie jeszcze cos? tylko broń Boże nie pisz tego na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
wiem ale nie napisze ciesze się że sie uczysz , powodzenia;) Ty wiesz kim jestem . miło Ciebie spotkać i miło że sie uczysz*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
no ładne rzeczy.................... a byłabys tak miła i wymienila sie ze mna np numerem gg? albo mailem? bo moze jednak bierzesz mnie za kogos innego, a jesli nie to ejstem bardzo ciekaw skad sie znamy i jak mnie tak latwo rozpoznalas!!!!!:) wiesz to bardzo ciekawe dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×