Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dekonspirator....

Jakiej płci jesteście podszywacze. Przyznajcie się.

Polecane posty

Gość Justyna...
i tym milym akcentem położyłam 2 panów pod kołderke:D dobra jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
ja jeszcze zostalem niepołożony, ja sie tak latwo nie daje...:) proszę:) oto moj gg napisz do mnie bo nie usne puki sie nie dowiem tej tajemnicy:) prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
hmmmm...a już myślałamm... gg odpada ciekawoś to mysle ze dobrze mnie znasz i ja Ciebie z nauki to pewnie nic , jest pózno zmykaj pod kołderke ;) milutkich snów ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
w takim razie mail dekonspirator@interia.pl przepraszam, ze tak...nahalnie..ale serio..mowisz ze Ty mnie dobrze znasz a ja Ciebie...naprawde mozesz mnie mylic z kims...Justyna to Twoje prawdziwe imie? w takim razie musisz byc albo ode mnie o rok mlodsza albo w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
moje imie ... hmmm ciekawe ..... wiesz wyśpij sie słodko... albo inaczej otul się milutką kołderką i śpij słodko* powodzenia na egzaminie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
no przynajmniej sie rozbudzilem i wytrwam jeszcze chwileczke przy nauce....ale zaskakujesz mnie naprawde...choc ciagle mysle ze mozesz mnie jednak brac za kogos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
egzaminie? ooo to sie nie zgadza....bo to nie egzamin..z reszta gdybyś była tą Justyną to byś miała ten sprawdzian razem ze mną..a jaką masz pierwszą literę nazwiska? i może jaką ja mam pierwszą literę imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie pisz do mnie , już nie piszemy ........hmmm.... młodsza , starsza jakie to ma znaczenie to tylko komp. ja zawsze tak patrze na wpisy w kompie to nie ma znaczenia ... dobranoc😘to tez nie ma znaczenie ale Masz całuska wpoliczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
Ty M.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ dla mnie ma znaczenie czy sie znamy czy nie a poza tym to nadal Ty Justyna czy juz nie? no coz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
uffffff kamien spadl mi z serca troche, no to jednak nie, bo ja mam inna pierwsza litere imienia a nawet drugiego imienia o ktorym juz mniej osob wie i trzeciego imienia o ktorym chyba nawet moi rodzice nie wiedza:) no to dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
z resztą ja zadnej justyny nie znam az tak dobrze...a i nie justyny tez.....:) no doranoc wszystkim justynom i niejustynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
dekonspirator powodzenia Twoja praca będzie , wiesz cos o sobie ... i tak będzie ,Sam Wiesz * milutkich;);) szok:D:D prawda?, to tylko intuicja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
teraz tak zamotalas ze juz nic nie wiem ale juz sie nie martwie bo moja anonimowosc zostala ocalona...:) dobranoc!:) z reszta bez przesady.....czy moje literki mają w sobie cos charakterystycznego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekonspirator....
najgorsze jest tylko to ze sie rozbudzilem a najlepsze jest to ze moderatorki zrobią mi przyluge i wykasuja ten topik w ktorym sie tak nawyglupialem...:) prawda kochane moderatorki, ze wykasujecie:)????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna...
dekonspirator nie wygłupiłeś a dziewczyny sa miłe i wykasują nie martw sie spij spokojnie żartowałam nie znam Ciebie ;) życze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P i l o t
ej Deko taki fajny topik zalozyles i rozeszlo sie po kosciach. Wiadomo dupy wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczejaojek
to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×