Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Si25

pęcherzyk czy ciałko żółte?? pomocy

Polecane posty

Cześć Od 3 dni bardzo boli mnie brzuch, przy nacisku pecherz, wzięłam furagin i mi troch pomogło. Poszłam na USG i lekarz mi mowi ze mam pęcherzyk albo ciałko żółte. Jest 18 dzien cyklu i on nie wie czy to jest niepęknięty pęcherzyk czy ciałko żółte. Poza tym z tyłu widzi jakis płyn, nie jest go duzo ale jest. Nie dostałam zadnych lekow, brzuch mnie boli dalej. Co o tym myślec? Mowi mi ze moze byc to ciąza, ale nie stwierdzi bo jest za wcześnie. Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszylowinka
skoro lekarz nie wie to co my Ci tu poradzimy??idz do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mój pęcherzyk jest w jajniku od 3 tyg, mimo ze tydzien temu miałam @. I co ja mam myśleć? Nic z tego nie rozumiem. A mój lekarz, choć dobry, to z dyskusji z pacjentem ma 2. Rozumiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniesia
Jeśli miałamś okres a ciałko żółte jest- to może jesteś w ciąży, a to nie był okres tylko plamienie implantacyjne! Radzę kupić w aptece test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszylowinka
no to poczekaj troche i idz do gina moze zeczywiscie jestes wciązy..a miesiaczke miałąs normalną??bo przez pierwsze 3 miesiace ciązy mozna miec krwawienie co miesieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był normalny bolesny okres a to co mam w janiku to podobno pęcherzyk i to duży, az za duży jak na 9 dc. Chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina lina
idz do innego lekarza i to skonsultuj znim albo do tego samego niech zrobi jeszc raz badania moze cos juz sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia nie w jajniku, ono sobie \"idzie\" jajowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten płyn to pewnie po owulacji z tkzw zatoki Douglasa ,często na podstawie tego stwierdza sie czy była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULIJA - wiec jezeli jest płyn to zn zebyła owulacja i ze nie moze byc to niepęknięty pęcherzyk>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si:) Ale ciałko zółte nie \"idzie\" w jajowodzie!!!!! Poza tym te płyn to moze byc po owu... i to on drazni otrzewna stąd ten bół..... Poa tym nie zobaczyłby ciązy w jajowodach na tym etapie..... A jesli pęcherzyk nie peknie to pozostaje albo wchłonięty albo torbiel sie z niego robi...... Idz znowu do gina.. najlepiej innego i zobaczysz jaka będzie jego diagnoza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Enigma Brzuch mnie juz nie boli na szczęście, lekarz kazał mi czekac do następnego cyklu. Cholera czemu nie ma czegoś co wykrywa ciąże w 3 dni po zapłodniniu?? :D Moze bedzie ok, pozdrawiam serdecznie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba b yć na czczo
malo sie z tego dowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×