Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem ich

ile mozna zrobic dla faceta

Polecane posty

Gość nie rozumiem ich

jestem ciekawa na ile mozna się poświęcić dla faceta żeby było mu dobrze i żeby nie zdradza? hmmm u mnie najpierw były pończoszki, potem erotyczny taniec, następnie sex analny a teraz chce żebym pieściła go do końca,aż do wytrysku, wszystko było ok do teraz, na ile mu pozwolić,a co bedzie jak skoncż mu się pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ale co to jakieś poświęcenie...jeżeli juz teraz sex staje się dla ciebie tylko argumentem po to aby nie polazł do innej -to makabra ..uprawiamy sex dla samej przyjemności i tyle ...zdrada- usłyszałam od facetów czemu zdradzają-..najkrutsza odpowiedz: dla odmiany nie dla tego ,że żona czegoś nie zrobi,albo jest brzydsza ,albo głupsza....-dla odmiany-to wku*wiające -ale jak będzie chciał zdradzić to i tak to zrobi...nie istotne jest czy połkniesz mu całą dzidę-brzydko piszac kochaj i badz kochana-nie popadaj w schizę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ich
boje sie, ze bedzie chciał abym pila jego mocz i jadla kupe, ale nie wiem czy temu podolam...:O bardzo go kocham i jesli trzeba bedzie, to chyba dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarta26
Dasz rade :) Zaręczam. Mialam to samo. Kiedys lizalam mu tylek, a om nagle zrobil mi kupe na twarz :) W sumie fajnie bylo, tylko smierdzialo, ale mozna sie przyzwyczaic. Teraz jestesmy na etapie ze sprowadza sobie kolegow do domu, pija, ja z nimi tez troche, a potem GANG-BANG!!! Czego sie nie robi dla swojego kochanego faceta! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulka
bez sens.nie mozesz robic wszystkiego dla niego zeby sobie nie pozedl jak ma isc to i tak pojdzie a Ciebie wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristi
ty Marta26 to ty niezła dziwka jesteś......................... faceci to świnie,fakt,ale nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam
lubie pic mocz mojego faceta albo sperme jego kolegow. Co tam zyje sie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×