Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiol

Kolczyk w miejscu intymnym

Polecane posty

Gość yasminka09
po co wypowiadają się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym?! a wiecie w ogóle co to jest łechtaczka i gdzie się znajduje? bo z waszych wypowiedzi mam wrażenie,że niektórzy nie wiedzą! a piszecie głupoty,że boli,że brak czucia itd. Noo ludzie,błagam!! Poczytajcie na ten temat trochę i dopiero piszcie. Ja robię taki prezent mężowi za miesiąc na naszą rocznicę :) Jemu się to podoba, głównie jest to wizualne odczucie, a co do większych orgazmów - nie sądzę,żeby była to prawda. Chyba bardziej działa na psychikę, niż na orgazm. Ale każdy to inaczej odczuwa ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny69
Tak to jest jak dzieci wchodzą na fora dla dorosłych i nigdy z bliska nie widziały co te dziewczyny w majtkach mają i jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ga..
Hej wam! tak się czaiłam na tego kolczyka że w końcu sobie zrobiłam SAMA! Oczytałam się w necie jak to zrobić ale powiem wam na moim przykładzie. najpierw oglądałam kolczyki żeby zorientować się w grubości pręta no i wybrałam oczywiście najcieńszy czyli 1,2. Czytałam na necie ze najlepiej igła grubsza od kolczyka no więc poszłam do apteki, powiedziałam ze chce grubą bo muszę dziurkę w plastiku zrobić;P no i pani dała mi najgrubszą jaką miała czyli 1,2.. no i zaczął się problem bo nie miałam pewności czy taka wystarczy.. no ale jak już się zdecydowałam to zabrałam się do pracy. do zabiegu potrzeba:płyn dezynfekujący ręce, przydały by się rękawiczki ale ja robiłam bez rękawiczek żeby mi się nic nie ślizgało bo w końcu nie miałam zacisków do trzymania... spirytus igła kolczyk (ja kupiłam sztangę) (kolczyk też dezynfekujemy) i troszeczkę wiedzy. Przed zabiegiem dobrze jest przyjżeć się swoim genitaliom żeby dobrze ocenić swoje rozmieszczenie narządów... i żeby trafić w napletek.chciałam przebić w długości ale łatwiej w szerokości. no i powiem wam ze samo przekłucie to boli jak przekłucie ucha, krew się trochę leje kolczykiem nie miałam problemu trafić ale kolkę to 20 min zakręcałam... masakra po prostu. Zrobiłam kolczyk wczoraj ranę odkażam wodą utleniona ale tak myślę ze dentoseptem można spróbować bo to w końcu środek ściągający i ziołowy. dziś trochę uwiera ale nic nie spuchło i czucie w łechtaczce też mam więc zabieg się udał. A no i dodam że poza tym kolczykiem mam w uszach 2 dziurki... A ten zrobiłam dlatego że jest bardzo intymny i tylko ja o nim wiem :) no i wy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxblooondiixxx6
ja mam kolczyk nad lechtaczka i jestem z niego bardzo zadowolona jest w takim miejscu ze nie jest bardzo praktyczny w niczym nie przeszkadza i slicznie wyglada:) co do samego przekuwania jest praktycznie bezbolesne bardziej nie przyjemne ale to tylko chwila momenty a potem pozostaje tylko cieszyc sie z udanej inwestycji :) a do dezynfekcji i leczenia uzywa sie leku o nazwie octenisept ktorym psika sie po kapieli a oprócz tego powinno sie czyscic rumiankiem lub szałwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek3190
na złom z metalowymi cipami na złom podwieś sobie odważnik do war to siem wyciongnom do ziemi i będzie zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
http://www.wildcat.pl/vertical_hood.htm są różne sposoby. Kto tu mówi o kłuciu łechtaczki? Toż to skóra nad nią :)) może kiedyś przebije. narazie mogę się tylko przeklutym sutkiem zadowolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonardos
to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex44
Widzę, że PRZECIW są głównie młodzieńcy, którzy nie tylko z ortografią i anatomią są na bakier, ale nawet ze skończeniem podstawówki mają problemy. Rzeczy najważniejsze: - mądry piercer - ma wiedzieć, jak unikać naczyń krwionośnych (szczególnie tętnic) i wiązek nerwowycxh. Ma umieć być sterylnym, delikatnym i ma wyjaśnić wcześniej, co z czym się je. - jeśli ktoś się decyduje na piercing, powinien mieć możliwość wysłuchania przynajmniej przez pół godziny - w gabinecie - gdzie, jak, za ile i jak się potem tym zajmować.. Bo to nie jest hop siup (zwykle przekłucie goi się około 3 tygodni) - samo przekłucie - TAK, TAK, TAK. Jeśli już wysłuchasz wszystkiego, czego powinnaś (powinieneś) wysłuchać - TAK ! - Trzeba zdawać sobie sprawę, że przekłute miejsce wymaga szczególnej troski od 2 do 8 tygodni (najczęściej 3 wystarczą), szczególnej higieny itp. Ale czy warto ? MOIM zdaniem - powiedzieć, że warto, to stanowczo za mało. BARDZO WARTO. Dla siebie (przede wszystkim), dla bliskiej osoby. - Trzeba tylko dobrze trafić, mieć możliwość wysłuchania szczerej prawdy od piercera. I - żeby nie było - nie jestem piercerem (na razie) - jestem amatorem piercingu intymnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natani
Alicja 21237 ja tez bym chciala sobie zrobic kolczyk w takim miejscu ale wlasnie sie troche boje mozesz mi napisac jak to jest itd i wyslac jak to wyglada a moze masz jakies zdjecia przed tym jak sie zagoilo i ogolnie odp czekam A dla tych dziewczyn co chca miec kolczyk w sutku to polecam fajnie to wyglada i facetom sie ogolnie podoba no i mnie tez i wcale nie boli trzeba tylko dobrze zchlodzic lodem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjj
tez bym chciala miec tam kolczyka ale zastanawiam sie czy to bolii??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka1967
Nie boli, jeżeli jest znieczulenie. Wybierz salon, w którym znieczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khewdqew whdjwk kqwjdkjw
Fajny taki piercing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ogolona cipka i kolczyk -to bardzo podniecajace. Moja znajoma tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epulady
W sobotę idę robić kolczyk na cipce opowiem jak było :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
dzisiaj zaprowadziłem żonę do salonu i zafundowałem jej VCH. Wygląda bosko! Od razu wstąpiły we mnie nowe chęci na seks. Tylko trzeba poczekać, jak mówił piercer, conajmniej tydzień a najlepiej dwa zanim go wypróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowo zalozony dostarcza kobiecie super podniecenia ,tak na codzien :) niewfachowo zero emocji i tylko ekscytujaco wyglada. DLATEGO TRZEBA SZYKAC NAPRAWDE FACHOWCA KTORTY WIE JAK TOTO ZALOZYC ABY BYLO TO MILE USTROJSTWO I DAWALO DOPALANIE W CZASIE STOSUNKU. wiele celebrytek przyznaje sie do posiadanie dopieszczacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TEGO CO WIEM OD ZNAJOMEJ Z KOLCZYKIEM W CIPCE JEST MALY PROBLEM:) Z TYM KOLCZYKIEM TRZEBA BARTDZO CZESTO ZMIENIAC MAJTKI :) BO WCIAZ MOKRE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze sobie też założyłeś gdzieś u nasady penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manusia30
ODRADZAM jestem kosmetyczką i odradzam w takich miejscach to niebezpieczne, można dostać zapalenia no i ten ból. po co komu tam kolczyki jak chce pocierpieć to ją tam pogryż na jedno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahahahahaha
Teraz rozumiem, dlaczego należy unikać piercingu u kosmetyczek :) Jakie niebezpieczeństwo? Jaki ból? No, chyba, że u jakiejś kosmetyczki... A poważnie - dobrze wykonany zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Ja mam kolczyk tzw. vertical hood, a moja kumpela ma na wargach mniejszych - oba bezboleśnie, fachowo zrobione, a do tego całkiem przyjemne w niektórych sytuacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Było w znieczuleniu. Moja żona bardzo bała się właśnie bólu, a nawet nie jęknęła. Też ostrzegał przed robieniem u kosmetyczek i tatuażystów. Salon kosmetyczny czyściutki, pan piercer profesjonalny. A ja mam PA self done od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jestem założycielem tego wątku. żona zrobiła VCH i 2 x Inner labia (wargi mniejsze) i już niedługo bo w kwietniu 2012 bedzie 6 lat i jest zadowolona. W niczym nie przeszkadza świetnie wyglada, super doznania i nie ma mowy żeby chciała wyjąć. W tym czasie była kilka dni w szpitalu tak więc musiała wyjąć, ale miała ze soba jeden kolczyk po to aby przekładać go conajmniej raz dziennie przez dziurki aby się nie zarosły (kumaci wiedzą o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana kolczykiem
A kogo polecacie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
moja żona miała zakładany w 15-115 i mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Ale mnie kręci kolczyk żony. Nie mogę się skupić na pracy przez niego. Po prostu nie mogę się doczekać kiedy skończy się tygodniowy okres karencji i będę mógł ją bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna1164
Po pierwsze, po co komentować rzeczy o których nie ma siię pojęcia? Nie wiem- nie piszę głupot! po drugie zrobienie sobie kolczyka w tym miejscu to nie jest żadna tragedia. a robiłam sobie sama i bez problemu, strasu i zbędnego tłumaczenia wszystko poszło idalnie. Moim sposobem było to, zeby nie przyciskać igły na siłę przebijajac, a jedynie przyłożyć w wybrane miejsce i leciutko igłę obracać w obie strony. Igła ma maliteńkie ząbki, więc sama wycinała sobie "drogę". Nie był to ból a jedynie szczypaie. Obeszło się bez krwi i słabnięcia. Sam kolczyk w nichym absolutnie nie przeszkadza a nawet na drugi dzień prawie go nie czułam. Jasne, czasem jak szew od spodni zachacza, to ma się lekki dyskomfort, ale poza tym nie przeszkadza w niczym. Co do zadowolenia z posiadania takiej błyskotki, faceci szaleją, ale żadnych większych doznań spowodowanych posiadaniem kolczyka NIE MA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.schwanz
Kolczyk na cipce - podnieca tylko optyka. Piercing na jezyku to juz cos innego. Moja kolezanka z pracy ma na cipce, pepku i jezyku. Jak robi mi loda to ten piercing dodatkowo podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×