Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze niezwlocznie o pomoc

ujscie powietrza z yhm... po stosunku

Polecane posty

na pieska tez tak mam widze ze wiele kobitek tez tak ma przyjmuje wiec ze to normal a przynajmniej nic wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehm help
wiec ja mam taki sam problem ale na serio powiedzcie mi jaka jest tego przyczyna ?? czy dzieje sie to gdy zbyt malo sluzu czy jak?? i jak to zatrzymac czy cos... musi byc jaksi sposob mis ie tak stalo "na jeźdzca" i powiem wam ze tak ciagle ja nei wiem zassalam powietrze jakos?? od czego to zalezy ja tak nei chce to krepujace i odbiera ochote na dalszy sex..>:(:( prosze o powazne odpowiedzi i rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze niezwlocznie o pomoc
samo zjawisko pierdzacej cipusi by mnie krepowalo gdyby nie fakt ze to co sie z niej wydostaje pachnie bakami i niestrawiona makrela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech do lez
Czytam topik i lzy mi leca ze smiechu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka3310
Ja z jednej strony też się śmieję, z drugiej strony łączę się ze wszystkimi c*pkami pierdzioszkami, a po trzecie skoro makrela i bąkowy zapach, to może by tak częściej uzywać mydełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyobrazcie sobie jak fajnie cipka pryka gdy stosuje sie zabezpieczenie w postaci globulki!!!! raz próbowalismy na pieska z globulka to po prostutak tak wyliśmy ze smiachu ze nie dało rady sie bzykać!! ale czasami bez globulki tez tak fajnie pryknie, rozsmiejemy sie tylko wtedy i juz!!! początkowo troche to krępowało moja kobiete ale teraz przywyklśmy do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
no normalne, zupełnie najbardziej się pompuję od tyłu, aż czasem brzuch boli no i żeby kontynuować seks trzeba to powietrze z siebie spuścić... ale to normalne i tylko trochę śmiechu przy tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
nie ma żadnego powodu tego powietrza, po prostu się tam dostaje i już, nie da sie temu zaradzić, chyba, że będziesz omijała pozycje, które to powodują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×