Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady Di.

Sprawy damsko-męskie...

Polecane posty

Gość Lady Di.

Hm... Jak sam wstęp wskazuje nie bardzo wiem, czy robie dobrze pisząc tutaj, niż dalej rozmyślając w samotności nad swoim problemem (?). Lat mam 19 i właściwie nie wiem, czy problem, jaki mnie dotyczy bardziej kwalifikuje się do tych związanych z rocznikiem, czy po prostu byciem dojrzałym. A może, czymś jeszcze, o czym sama no nie mam pojęcia? Sprawy damsko-męskie. No tak... Oj wszyscy mają z nimi problemy, bo w końcu ewolucja nie zabrnęła, aż tak daleko, żeby ułatwić człowiekowi wszystko. Może kiedyś, gdzieś, ale nie teraz, więc do rzeczy. O co chodzi??? Nie jestem z nim w związku, można powiedzieć, że to coś luźnego, co bynajmniej nie opiera się na seksie. Sprawa ma się głebiej ;) bo chodzi o pieszczoty. Widzicie zawsze wydawało mi się, że kwestia pieszczot dotykania się i poznawania ciała tej drugiej osoby jest o niebo prostsza, niż kochanie się. A tu nagle okazuje się, że coś, co niegdyś postrzegałam, jako mit nagle sprawdza się, a On wymaga ode mnie (chociaż wymagam to zbyt duże słowo, ale cóż, niech pozostanie) abym przysłowiowo sprawiła mu przyjemność. Niby proste, prawda? Raz dwa, uklęknąć i do dzieła. To do cholery jasnej, czemu sama, do końca, nie znam odpowiedzi na pytanie, dlaczego tego nie robie?? Dalej sprawa wygląda tak, że ja nie jestem w stanie pozwolić mu, żebym była obdarzana pieszczotami skoro sama nie mogę mu ich dać. Wydaje mi się, że wówczas czułabym w sobie poczucie winy, że On to robi, a ja nie. I tak "zamykam" się dalej. Nie wiem może to i wina postrzegania, tego tematu przez innych. Widzimy to w kwestii - częściej, czegoś złego, uwłaszczającego nam kobietom, niż czegoś, co obieramy za drogę do budowania swoich relacji z mężczyzną. A może tak jest mi po prostu wygodniej? Czuje, że zatrzymałam się w pewnym punkcie, przed jakąś tam barierą, no i trudno mi ją teraz przekroczyć. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glisstea
NIC NIE ROB WBREW SOBIE MIŁOSC TO SZTUKA I NIE TYLKO Z CIALA SIE SKLADA, ALE I DUCHA ZNACIE SIE NA TYLE ZE WIESZ CO GO BOLI? CO LUBI? SERCEM DUCHEM? JELSI NIE ZNACIE DUSZ I SERC, NIE WARTO DZIELIC CIAL... TO PIEKNE ZNAC CZLOWIEKA CZYLI CALA DUSZE, CALUTKA, ZAKAMARKI SERCA, WTEDY JETS I DIALOG, POROZUMIENIE ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poczujesz coś wiecej do niego to sama bedziesz chciała to zrobić a puki co nie zmuszaj sie do niczego. nie warto jeśli bys sie zmusiła to napewno tobie to by nie sprawiło przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×