Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili31

Moj facet kończy we mnie..i co dalej?

Polecane posty

Gość a taki jeden ...
obleśna może i jest ... ale zaraz syf ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birra
niech ci sie spusci do geby jak tak bardzo tego pragnie a pozniej ty mu to odddaj niespodziewanie całujac go ,niech posmakuje splesnialego,wykwintnego ,francuskiego sera...hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz ty........
jesteście wulgarni , to tylko seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
różne są upodobania smakowe... z serów te pleśniowe wcale nie są takie złe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz ty........
a kto tu mówi o serach seks to esks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez mnie namawia
a co mam zrobic jak mnie nie podnieca smakowanie jego nasienia i jest dla mnie odrazajace:( ostatnio zrobil mi na zlosc i wypuscil z zaskoczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
jak moj mezczyzna konczy w moich ustach, a potem lubie sie z nim pocalowac, jakas najbardziej lubie pelna akceptacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1961
Mam problem ,wczoraj kochałam się z mooim partnerem nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych moj partner doszedł we mnie ale miał gumke boję się tego czy ta prezerwatywa nie pękła co o Tym myślicie? Mam się czegoś obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćT
Raczej mało prawdopodobne by prezerwatywa pękła. To po pierwsze! Po drugie z pewnością byś poczuła w sobie jak gumka pęka, zarówno ty jak i twój partner. Mam wrażenie że jeszcze nigdy nie miałaś przyjemności czuć w sobie moment wytrysku dopochwowego. Wnętrze kobiety jest bardzo wrażliwe pod czas seksu i 90% kobiet czyje owe ciepełko jak facet w niej kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraexpert
Smak i zapach spermy zależy od tego co facet jadł i pił kilka godzin przed.Jeśli jadł słodkości i pił słodki kompot to wytryśnie słodką spędzą i odwrotnie.U kobiety plemniki wędrują jakieś 15 minut do 2 godzin reszta wietrzeje i wypływa dając nieprzyjemny (nie dla wszystkich) zapach.Po każdym seksie Ona ale teź On koniecznie powinni umyć intymności dobrze to ...wspólnie razem a też jedno drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraexpert
Podczas zbliżenia zawsze miej miękki ręcznik frotte podkładaj pod tyłek , zawsze coś wypływa i też można się podejrzeć nie tylko partnerka ale on również. Większość doświadczonych par tak robi i taka jest minimum norma i reguła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×