Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasandraaa

kochani

Polecane posty

Gość gość
pilam od 18, ogolnie jestem zniesmaczona niemoralna propozycja jaka mialam od dobrego kumpla, ktory sie napil i mi robil dziwne aluzje. Czuje sie jak szmata:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ja poluję na niego ,ale myślę tak jak ty ale ciiiiiisiiii a może szukasz mnie a ja ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kokosanka*
pozdro... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokosanka--> bardzo grzeczna, bardzo sama, bardzo zdegustowana, bardzo podpita, i moge pierdzielic glupoty bardzo, takze z gory przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
e to nie ładnie trzymaj palce w pionie aby można bylo przeczytać pozdro o co chodzi...a tego kumpla to do konta trzeba był wysłać za karę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kokosanka*
Pozdro ... ja tez jestem bardzo grzeczna i bardzo sama ,a glupoty to zawsze pierdziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłubie w nosie
...........tyle samotnych .....kóz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami jestesmy:(dobrze ze mamy to forum chociazJa w sumie fasonu trzymac nie musze i glupoty moge pierdzielic, bo i tak moja elokwencja rowna jest ponic zeru na tym forum:)docent--> pilam dzis z Beata B:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaa
pozdro600 docent - hmmmm:P jakie masz potrzeby? I gdzie oczekujesz korzyści :P W interesach zawsze można się dogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propozycja: goscia znam od 7 lat, stary kumpel, zawsze zero podteksow seksualnych, ma dziewczyne, ktrora go dzis olala i pojechala do domu. Poprosil mnie do tanca, w ktorym pieprzyl 3 po 3, cos o dotyku i o tym jak sie go boje (tego dotyku), probiowal mnie macac. Nastepnie wyszlam do domu z imrezy, on ze mna, wsiadl do tramwaju, w ktorym zrobil zadyme z jakims miesjcowym dresem (myslalam ze sie pozabijaja, ale mniejsza o to), po czym stwierdzil ze on nie jedzie do domu swojego, tylko do mojego i zaluje ze wczesniej tego nie poczul co teraz, tzn chuc do mnie straszna i ze chce sie bzyknac ze mna w moch domu:o To tak z grubsza. Burak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
kurde koło wzajemnej adoracji-buziaki ja mykam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A reszta ekipy poszla pic dalej do domu takiego innego starego mojego kolegi, ktory tez zawsze jak popije to chce mnie bzykac. Faceci sa pojebani:o Najgorsze ze ani wygladem moim ani zachowaniem, nie daje im do zrozumienia ze jestem latwa, co za ciecie!!!docencie--> beata B bardzo ladnie dzis wygladala:)Ech, musialam to z sibie wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczekajcie! co bedziecie robic!? Zostancie tu! Ja juz skonczylam z moimi zalami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaa1
zostańcie jeszcze!!!!!!!!!! pozdro 🌼 docent - żywioł z Ciebie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaa1
jasneeeeeeee,jak buszujusz po stronkach ;)to Ci się wiesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasandraa 👄 :)docent-podoba mi sie Twoja stopka:) My z Beata B zajmujemy sie zawodowo glownem. Chyba sie pochlastamy, bo nawozu jak nie bylo tak ni ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaa1
ciekawy się stajesz ;) Panie Ciekawski pozdro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
nie teraz to się zdenerwowałam jak pozdro o tych swoich co na nią ..nie ważne, to ja o swoim napiszę...hmmm ...co Za cholera ztego mojego faceta -mój pływa-wlasnie go nie ma zapierd..ił mi klapkę od wibratora całą szawkę w łazience przewalilam -chyba go zabiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci powiem tyle ze nic w tym stanie z tego nie rozumiem ale nasuwa mi sie tylko jedno z tego co zakumalam - o kurwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ciekawski ty mnie nie wnerwiaj klapka...tam gdzie się zamyka baterię!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×