Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesrine

CO ZROBIC W TEJ SYTUACJI?

Polecane posty

Wczoraj mielismy slub cywilny, koscielny planujemy za rok, wszystko bylo super, na nasz slub postanowilismy zaprosic najblizsza rodzine i zeby bylo milo postanowilismy zorganizowac dla nich i dla nas przyjecie w restauracji . Zapraszajc nasze rodzinki najblizsze czyli rodzicow dziadkow i rodzenstwo powiedizelismy ze jest to narazie tylko slub cywilny i nie trzeba zadnych prezentow jesli chodzi o prezenty to jesli maja zyczenie to za rok na koscielny. dostalismy wczoraj kwiaty i koperty jak przypuszczalam tylko z zyczeniami w zamieszaniu nie zjazalam do nich dopiero po przyjeciu w domu i wtedy dowiedzielismy sie ze sa tam spore sumy pieniedzy i strasznie nie zrecznie sie z tym czuje teraz nie wiem co zrobic, to byl tylko cywilny i prosilismy bez prezentow zastanawiam sie co mam teraz zrobic podziekowac napewno bo wczoraj nie zdarzylam nawet nie wiedzialam ze jest tam tyle pienaizkow, ale co dalej? siostra naczczonego jutro wyjezdza i bo przyjechala tylko na swieta ona tez dalam nam spora sume pieniedzy nie mam z nia za duzego kontaktu tzn jakos nigdy nie bylo okazji sie zaprzyjaznic jej nie ma w polsce zadko sie widujemy czuje sie bardzo bardzo niezrecznie, co mi radzicie a moze oddac pieniadze, a moze kupic w podziekowaniu cos tej siostrze?pozatym dziadkowie tez na dali i narzeczonego mama tez dala sporoa sume nawet zbyt spora jak na to przyjecie jak sie dizs zachowwac zeby sie dodatkowo jeszcze odwdzieczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azibela
Nie oddawaj bo to nie wypada .Z tego co piszesz dostaliście kasę tylko od najbliższych.Podziękujcie i nic nie róbcie.Wiedzieli, że macie tylko ślub cywilny i nie musieli wam nic dawać .Poprostu chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamartwiaj się ,zadźwoń do każdego gościa i podziekój że był z Wami tak w ważnym dniu.Kasa wam się przyda więc nie ma co rozpaczać że dali teraz a nie potem... W końcu zapewno każdy gośc zaproszony czuł by się nie zręcznie gdyby przyszedł z pustymi rękami ,nawet jeśli Wy prosiliście by niczego nie kupowali,nie dawali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dizkeuje bardzo za pomoc podizekuje im wszystkim serdecznie choc nadal czuje sie nie zrecznie pozdrawiam serdecznie :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezręcznie pisze się RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za rok
znow dostaniesz kopertki ze sporymi sumkami:D sprytnie;) ciesz sie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×