Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie czuję przyjemności z seksu

brak przyjemności podczas stosunków płciowych - pytaniie

Polecane posty

Gość nie czuję przyjemności z seksu

hej! Mam takie pytanie do was dziewczyny! Nie odczuwam przyjemności podczas stosunku płciowego - od samego początku nic nie czułam. Właściwie to nawet jest dla mnie nic fajnego. Współżyje od 2 lat i nadal nic. Cyz ktoras z was tez tak miała? pomocy! To chyba nie jest normalnie nie odczuwac nic? Dodam ze seks oralny sprawia mi duzą przyjamnosc a taki zwykly nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ma za malego ptaszka :P:P sprobujcie roznych pozycji.. najlepsza jest od tylu na boku i jak dziewczyna jest na gorze mmmm :) wogole co za dziwne okreslenie wzielas \'stosunki plciowe\" hehe z ksiazki od biologii?? sex brzmi lepiej az sama nazwa podnieca ;) nie no ale tak na powaznie to moze ma za maly sprzet.. a kochacie sie po francusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksik seksikiem ale...
co za pytanie czy seks francuski uprawiają skoro napisała, że oralnie jest ok ;) Wg mnie to nie jest kwestia wielkości Jego sprzętu ale czegoś innego. Powodów może być wiele - twoje nastawienie, twoja psychika, twoja budowa fizjologiczna itp itd. Większość kobiet nie jest w stanie dojść poprzez samą penetrację więc tak samo niektóre mogą nie odczuwać przy tym nawet przyjemności. Różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuję przyjemności z seksu
17 cm to mało? mi to odpowiada! a poza tym nie pisalabym tu gdybym nie sprobowala roznych pozycji. jednak to juz 2 lata mija wiec sie martwie. moja gin powiedziala mi ze po prostu niektore kobiety tak maja ale ja tak wcale nie chce miec. Wiec mam pytanie do tych z was ktore tez tak mialy a teraz juz czuja co sie stalo ze nagle zaczely czuc? i jak dlugo to nieczucie trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam ze oralnie ok.. no racja 17cm to nie malo.. jak rozne pozycje nie zadzialaly to moze poprostu nie masz unerwionej pochwy? :| a sprobuj podczas gdy on jest w tobie zaciskac miesnie pochwy.. moze jak sobie je wyrobisz to bedziesz odczuwala przyjemnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksik seksikiem ale...
hmmmmm a jak jest między wami? Długo się znacie i ile macie lat? Czy to twój pierwszy partner? Jednym z powodów może być też to, że on to robi np. zbyt mocno, zbyt szybko lub jakoś tak, że właśnie nie jest ci przyjemnie. Na swoim przykładzie mogę ci powiedzieć tak - seks jest dla mnie bardzo przyjemny jeśli naprawdę mam ochotę na bzykanko. Kiedy czasami zdarza się, że nie specjalnie mi się Chce a mojemu bardzo to jest tak zwyczajnie - nie jest nieprzyjemnie ale nie odczuwam jakiejs niewiadomo jakiej przyjemności :o Ale jak naprawdę jestem pobudzona to mogłabym tak godzinami. Ale mimo to nigdy nie miałam orgazmu przez penetrację. Oczywiście inaczej to tak :D Ale wiem, że nie każda kobieta może dojść w ten sposób więc mi to zupełnie nie przeszkadza. NIe wiedzę różnicy między jednym a drugim orgazmem - najważniejsza jest przyjemność. Sama mam 20 lat - z moim sypiam od 4 i innego nie miałam. Ale wiem, że to nie jego wina ani moja - taki organizm i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie znamy 10 miesiecy i ja mam 18 a on 20 tez nie mialam innego.. dla mnie seks jest zawsze przyjemny bo zawsze mam ochote.. czasami takie zwykle wkladanie i wyciaganie przez niego mi nie sprawia jakiejs zaje*istej przyjemnosci ale gdy wali mnie baardzo mocno od tylu to wtedy mam ochote krzyczec z podniecenia.. tez nie mialam orgazmu pochwowego tlyko lechtaczkowy.. mozliwe ze bylo blisko tego orgazmu pochwowego ale skoro to jest ORGAZM to musi byc to buuum. a ja tego nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 26 lat
i nigdy tego nie robiłem ! i nie mialem dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuję przyjemności z seksu
to jest moj pierwszy i jedyny partner - na prawde jest delikatny nie robi rzeczy ktore sa dla mnie nie przyjemne wiec nie wiem. Bardzo sie kochamy. wogóle pewne pozycje absolutnie odpadają bo mnie boli np - od tyłuczy jakies takie wygibasy tez nie - po prostu pod penym katem jest bol i tyle. Dodam ze jesli chodzi o budowe i stan narządów płciowych (moich) to wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zdania że
wszystkie kobiety tylko udają że im się seks podoba - bo niby skąd te wieczne wykręty bólami głowy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Mnie też boli pod kątem jak się kochamy, ale czasmi jakby mniej, albo wcale, a w klasycznej pozycji mało czuję. Hmm może się za mało rozluzniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana 30stka
sprobuj w takiej pozycji (ja w niej za kazdym razem szczytuje) ty na pleckach partner sie na ciebie kladzie, obejmin go nogami a potem przesun partnera na bok (niech lezy lekko na boku) ty tez troszke sie przekrec zebyscie byli oboje pod katem, w takiem pozycji nie tylko partner moze wykonywac ruchy ale ty masz okazje poruszac mocniej bioderkami:) na mnie ta pozycja dziala:) szukalam probowalam az znalazlam ta moja jedyna:) jak bylam mloda niedoswiadczona dziewczyna to zawsze szczytowalam na jezdzca lub tzw krzeselko. musicie probowac kazdej pozycji :) dla kazdego cos innego:) ps ja za to niegdy nie szczytowalam oralnie.... hmmm jak to sie robi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmik
widze ze ktos ma taki sam problem jak ja jak to zmienic! jak wkoncu go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
zwariowana30- ciekawa pozycja, musimy wypróbować. ja głównie szczytuje na jeżdźca i jak to nazwałaś na krzesełko. ale trza coś poeksperymenotwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to jest inny problem
bo tamta dziewczyna nie ma orgazmu ale jest jej miło a ta nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina sid
Ja bym chyba też nic nie czuła, gdyby nie to,że moj partner dba by pieścić mi łechtaczke all the time podczas seksu;). Jak Ci dobrze przy seksie oralnym, to może jeśli facet cię bedzie pieścił z przodu , podczas stosunku, to się zgracie:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×