Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makaron66

Czy faceci powinni sobie depislować miejsca intymne?

Polecane posty

Gość --------32
a ja uwazam ze to ma związek z higieną i tyle;) a estetyką to napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma nic wspolnego
a w gotyku np kobiety depilowaly bardzo silnie czolo, zeby bylo wyzsze - jesliby jakas gwiazda teraz rzucila haslo, to tez by sie panienki tam zaczely depilowac. A ideologie zawsze sie dopisze ( np fuuu, jaka niehigieniczna grzywka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
taaa sranie w banie;) nikt by mnie nie zmusił do depilacji czoła:o co za absurdalne przykłady. włosom pod pachami mówimy stanowczo NIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się odrazu do zera
wygolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbark
miejsca intymne (wraz z okolicami odbytu) -TAK! (oral z wlosami? fe. i jak tu jaderka polizac? zarowno ja jka i moj facet lubimy jezdzenie palcem po rowku ze sie tak wyraze (nie mylic z wkladaniem palca w odbyt) i lubie jak jest tam gladziutko. i nie wiem czemu to sie kojarzy z homoseksualistami. bylam takze przerazona topiciem o goleniu okolic odbytu przez kobiety! ze niewygodnie, ze swedzi, ze tak, ze jesszcze inaczej. dla mnie to nie do pojecia jka mozna sie tam "zapuszczac" :| pachy-TAK! (po seksie facet objemuje mnie i tak sobie lezymy i troche niesympatycznie przytulac sie po ostrym seksie obok poklejonych z potu wlosow :|) tors-TAK! (jak na razie trafialam na takich ktorzy nie mieli tylko maly meszek i troche to dla mnie abstrakcyje jak to jest golic sobie klate, na nastepny dzien jest klujacy jez? :/ uswiadomcie mnie) nogi-NIE! (nie lubie facetow w ciemnymi, gestymi wlosami na nogach :/ no ale jestem z takim od 2 lat i kocham go ;) raz dla zabawy ogolil cale i mielismy niezly ubaw-nigdy wiecej :P blondyni wypadaja w tej kwesti o wiele lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
zgadzam sie z tymbarkiem co do pach, natomiast co do klaty, mogłabym podyskutowac;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedawna bylam obojetna.. ale ostatnio to mój mezczyzna okazał sie byc bardziej postepowy i zaskoczyl mnie ogolonymi paszkami. czy to dobrze, czy zle? sama nie wiem... skoro jemu tak wygodniej. na poczatku bylo mi troche dziwnie. bo pachnial i wtedy, i teraz:) a co do miejsc intymnych.. poki co tez mi nic nie przeszkadza. zobaczymy jak bedzie w przyszłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni poprostu
upperrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golibroda
nie jestem owłosiony a na dole się depiluję bo uważam to za normę kulturową która i tak wejdzie A faceci którzy krzyczą chca Udawac bardzo męskich macho co nie ma nic wspólnego z higieną .wiem sam że po kochaniu z partnerką jeśli nie wydolę pod pachami to wali potem jak od skunksa i sam to czuję , mało tego wychodząc z kąpieli jeśli się nie wygolę to partnerka czuje . Moi kumple w pracy to prawdziwi maczo owłosieni jak się patrzy a jedzie od nich Na metry a koszule wyglądają jak po robocie w kamieniołomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna prawdziwa rada_
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×