Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makaron66

Czy faceci powinni sobie depislować miejsca intymne?

Polecane posty

Czy faceci powinni sobie depislować miejsca intymne? Co o tym myslicie kobiety i wy mężczyzni czy to robicie? A co z innymi miejscami jak pachy czy nogi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mężczyźni powinni "depislować" ale bezwarunkowo powinni depilować miejsca intymne! Natomiast co do innych miejsc, o których wspomniał autor odpowiadam: absolutnie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsca intymne - tak tak tak
natomiast nogi :) pachy:) - nie!!!!:) klatka piersiowa - mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsca intymne - tak tak tak
moj ostatni facet mial TAM busz i bylo to obrzydliwe. Brzydzilam sie orala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEPILOWAĆ to oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEPILOWAĆ to oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEPILOWAĆ to oczywiscie
ale tylko miejsca intymne, jak maja czarne wlochy na klatce piersiowej to milo by bylo, pachy tez bo wlosy pod pahcami sa BLEH :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość with smile
zdecydowanie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikapika
mój mąż depiluje paszki i miejsca intymne - przede wszystkim ze wzdg. higienicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffaacceett
ja depiluje miejsca intymne na zyczenie mojej dziewczyny ale osobiscie to sam dla siebie bym tego nie robil. sam dla siebie depiluje tylko pachy ze wzgledow higienicznych. jak bym mial bardzo widoczne wlosy na klacie i plecach to chyba tez bym je depilowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci czy wy się źle czujecie
?????:o Gdybym zobaczyła mężczyznę z wygolonymi pachami, to by mnie tak rozbawił, że nie mogłabym myśleć nawet o tym, czy fajny jest... Już sobie wyobrażam, jak faceci chuchają na swoje paszki, goląc je codziennie przed lusterkiem:o Rany.... Wystarczy się myć i używać antyperspirantów!:o Ale jak komus się nie chce, to potem jest nagonka ludowa na depilowanie fiutków i pach:o Ja tam mojego mężczyzny wydepilować nie dam Zostanie z takim złotym włosiem na ciałku kochanym i bardzo dobrze. Jest za co złapać, do czego się przytulić. Uwielbiam mięciutkie, puchate i jasne włoski na ciele, zwłaszcza na nogach- mrrrrrrrrr:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeeeeeeeee /
a takie wyrastajace z pach dluuugie, zapocone wlosy tez sa dla ciebie przyejmne i sie do nich przytulasz? zejdz na ziemie, antyperspiranty nie dzialaja caly zien i dzialaja na CIALO a nie na WLOSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe.....
popieram powyzsza wypowiedz w stu procentach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe.....
to znaczy popieram wypowiedz "dzieci czy wy się źle czujecie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wygolone pachy nie przeszkadzają, ani zarośnięta, klata, plecy i miejsca intymne, może tam mieć owłosienie nawet jak szympans, ale nie plecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygolone miejsca intyme - tak pachy i tors - nie plecy (jeśli coś tam wyrasta) - raczej tak, ale akceptuję jakieś marne kłaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana pogoda
miejsca intymne- KONIECZNIE!!!! Pachy- jak dla mnie-rowniez! Poslaki i tors- NIGDY!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
uwiebiam wloski na klacie mojego Kotka!!! mniaaaaaaaaaaaaam:) pach - golic ZDECYDOWANIE ( nie wiem co jest przyjemnego w przytuleniu sie do spoconych wlosow pod pachami bleeeeeeeeeeeee ) nogi - NIGDY!! miejsca intymne - TAK TAK TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy was CCn
Chlopak z wygolonymi pachami nogami i HUJEm blee prawie jak babe by wygladal. CZy wy nie wiecie ze tzw. sciecha czy wlosy pod pachami sa oznaka meskosci !!!!! NIE wiem umawiajcie sie z jakimis 12 latkami moze oni jak eunuchy wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooo tu to juz czasem przesadzacie babeczki :| golenie pach wcale nie zapobiegnie \"śmierdzeniu\" waszego faceta:| jedyne co zapobiegnie to mydło i dezodorant i nie taki za 2 zł tylko normalny antyperspirant. I o tym trzeba pamietac.Facet poci sie tak samo owłosiony albo goły...jedyna róznica w tym ze jesli juz o siebie nie dba to rzeczywiście bardziej poczujesz chłopa z owłosionymi pachami niz z wygolonymi. Taka rola włosów w tym miejscu - czyli zatrzymywanie feromonów a przy okazji i smrodków.Ale to jak juz mówiłem jeśli o siebie nie dba. Co do reszty włochali to juz wasza sprawa....ja przyciałem kłaki wokół ptaszka, ogoliłem jajeczka ale nóg i klaty nigdy bym nie wygolił:| i żadna kobieta mnie do tego nie przekona:| Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
wyobraźcie sobie kobiete z włosami pod pachami, no chyba bym się pozygała:o w czym sie różni mężczyzna od kobiety jesli chodzi o pachy????????zasada higieny i estetyki, jestem zdecydowanie, za GOLENIEM!!!,a jak juz ktos bardzo nie chce golić to przynajmniej niech je podcina. klata może byc z wlosami,nóżki zdecydowanie też!!:) miejsca intymne zależy;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
oczywiscie nic na siłę to druga sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma nic wspolnego
z higiena, jeszcze 30 lat temu w Polsce dziewczyny sie w ogoleNIGDZIE nie depilowaly , bo nie jezdzily na zachod, gdzie to juz bylo w modzie, i specjalnie nie chorowaly na tajemnicze chroby ludzi owlosionych. Pamietam te czasy i to,ze smrodek w skupiskach ludzi teraz a kiedys taki sam jest. To kwestia mody wyłacznie. Przy okazji - duzo Szwedek sie nie depiluje, a akurat higieny mozna im pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×