Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony - zdziwiony

Rozpad związku z powodu głupiej prośby! czy to jest normalne?

Polecane posty

Gość zrozpaczony - zdziwiony

Mam ostatnio wielki problem. I pytanie do Was które chciałbym skierować. Głównie do kobiet. Moze i temat dotyczy sexu - ale w głównej mierze dla mnie jest to sprawa uczuć. Jestem w związku juz ok 2 lata. Zawsze było pięknie i cudownie. Zycie sexualne mamy rowniez udane. Jednak jak wiekszos facetow zawsze chcialem przezyc sex oralny. Nigdy nie zachęcałem do tego swojej partnerki - uwazałem ze jak będzie chciała to sama zacznie - o tym z nią tez kiedys rozmawiałem. Zatem czekałem czekałem czekałęm.... dająć jej wszystko czego zapragnie... rowniez sex oralny... Ale ostatnio nie wytrzymałem i w sexualnym uniesieniu zaproponowałem jej aby zrobiła mi "loda". - Myslalem ze skoro sama nie chce mi tego zaproponować to moze dlatego ze to ja powinienem.... i dziwnie sie stalo bo po takiej propozycji sie do mnie juz nie odzywa...., jak sie spotykamy to ciagle milczy. na sex ktory zawsze byl wspanialy - i dla mnie i dla niej - juz teraz nigdy nie ma ochoty... czy to jest normalne? Niby taka jedna propozycja a juz sie na mnie obraza.... ;-( Nie rozumiem tego..... Czy to jest normalne? czy zle zrobilem ze jej to zaproponowałem? Jak wy Kobiety reagujecie na takie propozycje od swoich facetow? - nie chocdzi mi o przelotne znajomosci ale o powazne związki.... Doradźcie cos... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
moj maz tez mial na to ochote jak zaczelismy sie spotykac ja mowilam ze nigdy w zyciu jak zaproponowal to odmawialam ale sie nie obrazalam teraz juz nie odmawiam:) sama nawet zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony - zdziwiony
Po jakim czasie sie przekonałaś? Co sprawiło ze sie przekonałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
ja tez zawsze odmawialam chlopakowi.. dodam ze jestesmy ze soba prawie piec lat.... za kazdym razem kiedy sie ptal ja odmawialam ... ale ktoregos razu sama zaczelam i teraz nie odmawiam jak kolezanka wyzej zaczynam sama... a twoja dziewczyna moze miala jakies niemil e wspomnienia zwiazane z tym .. porozmawiaj z nia dlaczrgo sie zezloscila itd..... napewno z niej wyciagniesz tylko nie na sile.. a zobaczysz i to i jej bedzie napewno lepiej.. sama wiem po sobie ja tez mialam niemile wspomnienia zwiazane zsexem i bardzi dlugo zwlekalam z pujsciem do luzka z moim obecnym chlopakiem... ale kiedys nie wytrzymalam i powiedzialam mu o wszytskimi od tamtej pory zaczelo isc mi latwiec zaczelismy posowac sie cosraz dalej..... wiec radze pogadaj z nia .... moze cos sie kiedys stalo...... bedzie dobrze.. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
no jak powiedziales do niej zrob mi loda tro sie nie dziwe, nie znasz swojej kobiety na tyle zeby ocenic czy toleruje akceptuje i czy podoba jej sie wulgarny jezyk w lozku? Dziwie sie naprawde. A co masz zorbic przepraszac. Najwyrazniej poczula sie jak przedmiot, dziwka itd wiec nie dziw sie ze de pogniewala. Moze nalezy do tych dretwych kobiet co to lubia przy zgasoznym sweitle. My z moim facetem czesto soebi zartujemy typu zerznij mnie albo ssci wyliz i ja sie nie obrazam bo jestem do tegoprzyzwyczjaona i bo to ja zaczelam mowc tak nie on i to powieniens miec na wzgeldzie a jesli ona nie chce ci robic tego to powienies to raz na zawsze uszanowac albo zmien sobie partnerke czy ssanie penisa jets naprawde taie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
no i tak jak mowia kobiety powzyej TO KOBIETA MA ZACZAC A NIE FACET bo dla nas ssanie penisa moze byc kojarzone z czyms upokarzajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony - zdziwiony
Ale dla Ciebie to nie jest nic upokarzającego...! bo robisz to z miłości...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
a ty nie robisz tegio z milosci.. pisales ze to nie przelotny zwiazek itd... wiec chyba milosc wchodzi w gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
to nie jest upokazajace... halo..... to poprostu jest przyjemnosc moze byc gra wstepna moze byc nie wiem co kolwiek ..... mowie ci porozmawiaj z niata tentemat ...... zawsze rozmowa pomaga we wsztskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony - zdziwiony
jezeli to jest pytanie do mnie... to ja robię JEJ wszystko z miłości... lizanie penisa nie jest najwazniejsze.........!!! ale każdy ma swoje marzenia i pragnienia....... i niektóre sie spełniają a niektore nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
dokladnie... daj jesj troche czsu na przyzwyczjenie sie z mysla ze ma ci to zrobic... spelni sie marzenie ja mysle niech sprubuje ja tez nie chcialam ale zobaczylam z enie jest to sprasne ach i nie namawiajh jeje za bardzo bo sie zniecheci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia i pragnienia... Facetów... To może jeszcze spytaj ją bezczelnie czy się zgodzi na trójkącik oczywiście z dwoma laskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
hmmm czemu sie przekonalam nie wiem do niektorych rzeczy nie przekonam sie nigdy i nawet nie bede probowala a seks oralny jast calkiem przyjemny ja nie mialam zadnych niemiloch z tym zwiazanych wspomnien bo moj maz jest moim jedynym fasetem z ktorym uprawialam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tak na niego siadliście? nie dziwie Ci się zrozpaczony - zdziwiony, ze nie wiesz co myśleć, skoro bo jednak trochę dziwnie zareagowała, po co zaraz się obrazać? Ty jej dajesz seks oralny, a jak Ty o to poprosiłes to ona focha zarzuca, dziwne to, ale wydaje mi się, ze tu musi byc jakies wspomnienie z przeszlości. Dlatego tak gwałtownie zareagowała, rada: porozmawiaj z nią, ale delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony - zdziwiony
a co ma trójkącik do miłości oralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz lizać w tym czasie swojej lasce jak ona nie chce, a ta druga w międzyczasie zrobi ci loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
kazdy facet ma marzenia np marzeniem mojego faceta jest trujkoncik... albo w "pupe" jak on to mowie.... ja sie nie zgodze .... no jeszcze ten trujkoncik to by przeszedl ale wolala bym 2 facetow i ja a nie ja on i jakas babka... chcoiaz watpie ze kiedykolwiek sie to stanie.... no ale jesli chodzi o to w "pupe" to jak na dzien dzisiejsze odmawiam... nie obrazam sie na niego bo wiem ze on tego chce ... nie wiem czemu ale chce.... w kazdym badz razie ja nie chce a jak bedzie za jakis czas to nie wiem ..... na dzien dzisiejszy nigdy tego niezrobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony - zdziwiony
Jakbym chciał mieć loda byle jak i byle z kim to bym poszedł na kurwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym ...
ja juz sama nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na poważnie... Kobieta musi sama do tego dojrzeć. Ja dojrzewałam jakieś 3-4 lata. Samo przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to żałosne
bo nie uważam robienia loda za nadzwyczajny wyraz miłości. są kobiety, które tego chcą i to lubią i ok.. niech to robią bo to sprawia im frajdę. Ale dla niektórych to coś poniżającego, na co nigdy się nie zgodzą. I to trzeba uszanować. Dla mnie np. całowanie ok.. ale typowe góra - gół kojarzy mi się z **** (nie chcę nikogo obrazić) po prostu tego nie toleruję. A jeśli mój facet zostawiłby mnie tylko dlatego, że nie chcę tego zrobić (bo to niezgodne z moimi zasadami) to raczej nie miałabym powodu do płaczu. Jedne kobiety to lubią inne to obrzydza. To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basi_unia - a jak odmawiałaś swojemu facetowi, tez się tak obrażałaś? Mnie się wydaje, ze musi być jakaś konkretna przczyyna tego ,że ona tak gwałtownie zareagowała i się obraziła na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to żałosne
a jeśli chcesz full service to wiesz gdzie się wybrać.. tam napewno żadna się nie urazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to żałosne
Przecież sex.. musi być porozumienie i robienie tylko tego na co godzą się obydwie strony i co obydwu stronom sprawia radość.. jeśli jest inaczej to jest bardzo źle.. a nawet gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie do tego nie zmuszał. Kiedyś powiedział mi po prostu o czym marzy... A ja pamiętałam. Przyszedł czas, że coś we mnie pękło i się odważyłam. Po prostu. Ale jak bym usłyszała w łóżku bezczelne zrób mi loda, to by mi wszystko zwiędło i chyba bym przez rok nie miała orgazmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma full service...jak on poprosi o to samo, tu już źle? i jeszcze zarzucanie focha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. może kiedyś zrobiła loda facetowi, który po prostu się nie umył dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu się oszukiwać
buzia to nie jest dziurka przeznaczona dla penisa.. TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
to obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×