Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony - zdziwiony

Rozpad związku z powodu głupiej prośby! czy to jest normalne?

Polecane posty

Gość kajala
piszesz o tym samym na dwóch topicach.Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrki nie kumam..
Chopie sorrkas ale nie rozumiem cie po prostu! ;) piszesz ze wasze pozycie intymne bylo udane..no jak molgby byc udane jak kobieta nie dawala ci tego o czym marzyles?? dla mnie milosc francuzka jest pieszczota,najintymniejsza, idealna na sam poczatek. Bez tego nie wyobrazam sobie sexu na calosc. Takie moje zdanie. Ona juz chyba tego wogole ci nie zrobi, ja na twoim miejscu bym sobie ten zwiazek odpuscila ;( zwlaszcza teraz, jak sie do ciebie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy zaczełam chodzić z moim (teraz już jest to mąż) nigdy mnie do tego nie zmuszał,wiedziałam że tego chce ale kiedy ja miałam na to ochote to brałam się do dizeła.Jak nie miałam to nie-on nie namawiał.W łóżku zawsze nam się układa dlatego uważam że przez jaką prośbe było takie halo i rozpadł związku uważam to za głupote.... To naturalne ze poprosiłes czy też zapoponowałes coś co sprawia tobie przyjemność i ktoś to zaakceptuje albo nie.Jak widać to był tylko pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież
jak sie kogoś kocha to się TO kocha robić jak ja się zakochalam tak prawdziwie to w łóżku robiliśmy rzeczy o jakich mi się nie śniło.,,, i mialam z tego ogromną przyjemność ZAWSZE, chociaż pewnie wiele osób na samą myśl ma odruch wymiotny po tym co tu czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tyle
Kwestia nie tylko tego co sie proponuje tylko w jaki sposób to się robi.. Zrób mi loda" to mozna powiedziec do jakiejś małolaty która sie sprzedaje na dyskotece a nie do kobiety , którą się kocha. Niektóre kobiety są wrażliwe na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbark
a moze poprostu nigdy tego nie robila i nie wie jak, boi sie ze sobie nie poradzi, ze ci sie nie spodoba i bedzie sie czula glupio ze zadnej przyjemnosic ci nie sprwwa. ja myslam wlasnie w identycnzy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rozmowa
porozmawiaj z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektóre kobiety
nigdy nie zrobia facetowi loda, a jak zrobią to co najwyzej raz czy dwa razy w zyciu ... więc sie nie dziw To co tutaj niektorzy piszą o sex-sie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobilam
meżowi loda po 10 latach, jestesmy po slubie 16 lat i jak dotychczas było 4 razy ... Po prostu niektóre kobiety nie moga i już, nikogo do niczego nie mozna zmuszać, a tym bardziej jak chodzi o sex PS Nie mysl, że nasz sex jest nieudany :-D, bo jest super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...sorrki nie kumam..
To co dla ciebie jest niemozliwe, dla innych jest możliwe ... i odwrotnie. Nie mierz wszystkich swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...sorrki nie kumam.......
Co ty nie powiesz, dziewczyna nie chce mu zrobic loda to ma zerwać z nią z tego powodu. A nie przyszlo tobie do głowy, że oprócz seksu jest też takie coś jak -----------------------MIŁOŚĆ ------------------------------ :-D PS Odpuść sobie te rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary niektorzy
czekaja na to pół zycia albo i całe życie. Nie przesadzaj z tym rozpadem związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynannnn
spróbuj ją zrozumieć....ja na początku miałam podobnie- łapałam okropne schizy bo byłam zupełnie niedoświadczona w seksie, wszystko było dla mnie trochę straszne, bałam się dotknąć penisa mojego faceta, bałam się na niego spojrzeć o seksie oralnym już nie mówiąc!!!;) to było dla mnie naprawdę bardzo ciężkie bo jednocześnie wstydziłam się tych swoich strachów, bardzo chciałam przemóc się i zacząć być odważniejsza itd. Musiało minąć sporo czasu...mój facet też już czasem dostawał ze mną cholery, ale w sumie i tak zawsze powtarzał żebym się nie martwiła, że wszystko przyjdzie z czasem, że mu się nie spieszy itd No i po ok. 1,5 roku, po długiej i szczerej rozmowie, po raz pierwszy tak naprawdę, wyznałam mu że gdy poznaliśmy się byłam dziewicą- wszystko pękło. Od tego czasu jest super:) a seks oralny naprawdę bardzo polubiłam Daj jej czas, nie używaj wulgranych okresleń, zapewniaj ją że to nie jest najważniejsze itd...a w końcu pewnie sama zacznie marzyć o tym by dać Ci tą przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynannnn
matko!!!! co to jest "trujkoncik"?????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×