Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony - zdziwiony

Moj zwiazek sie rozpada z powodu głupiej propozycji - wypowiedzcie sie.. -

Polecane posty

Gość Master_Jołda
durne babsko :] bez urazy ale cos za cos ty jej zrobiles to teraz przyszedl czas zeby sie odwdzieczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest
z kolegami jedzie na anala 👄 a jemu nawet lodzika nie chce zrobić ALE ĆWOK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze jestem
kobieta, bo nie slyszalam jeszcze o facecie nie lubiacym seksu oralnego. Uwielbiam seks oralny (obustronny) i nie moglabym obejsc sie bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttt
Ludzie jesli sie nie kochacie oralnie to jak wyglaa wasza gra wstepna??? przeciez pieszczac sie wzajemnie w ten sposob dajemy wyraz najwiekszej akceptacjii partenera!i jeszcze dajemy mu tez rozkosz! a przecez o to w sexie chodzi! dzeiwczyny, nie bojcie sie otworzyc troche bardziej sexualnie bo macie duuuzo di dania waszym partnerom i duuuzo do zyskania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapciapciap
moze to dziwne, ale mój patner nie chce słyszeć o tym, bym piesciła go po francusku. Oczywiście, on w stosunku do mnie robi to i sprawia mu to niejaką przyjemność /tak twierdzi;-)/, jednak uważa, że dziewczyna, która tak 'uszczęśliwia' swojego faceta, nie szanuje siebie wcale. Że dosyć nasłuchał się 'zwierzeń' swoich znajomych mężczyzn i nie pozwoli na to, by jego ukochana do tego poziomu się zniżyła. hm. też nie wiem, czy to normalne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze jestem
o matko! to od tylu pewnie tez sie nie kochacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapciapciap
heh.. no własnie, w tym rzecz, że on nie toleruje wyłącznie miłości francuskiej w wykonaniu kobiety. Wszystkie inne pozycje, jak najbardziej wskazane:-) i zrozumcie tu człowieka. Ale ja nie mam nic przeciwko;-) a jak sie dowiedział, że robiłam 'to' z moim byłym partnerem. och.. miał dystans do mnie przez tydzień...:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo kocham swojego faceta i dla mnie \"robienie loda\" Jemu,to sama przyjemność jak widzę jak mu dobrze. Zresztą muszę powiedzieć,że na poczatku znajomości sama miałam bloka,ale jak zobaczyłam jaką mu daje rozkosz to poezja.......ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula boga
rzuc tą kobiete i znajdź inną nie rozumiem waszego podejścia jak zdrowy facet zyjąc z kochaną dziewczyną może rezygnować z seksu francuskiego bo pomimo higieny itp osoba , która kocha wielbi , się brzydzi? Ty chyba go nie kochasz skoro się brzydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo tam tak mysle
wiesz co bez loda da sie zyc ale tak glupio wszystkim kolegom babeczki robia loda a tobie nie chce ... a na ch... ci taka trefna baba poszukaj puki czas drugiej po co masz ja zdradzac w przyszlosci ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA DODAM
Fajnie jak my wan strzelamy minetki cali umazani . Mam to z moją partnerką to samo i nieważne czy jestem wykąpany czy nie ,kiedy się kochamy to sama mi podsówa pod nos. ą czy m się różni wasze od nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zescie sa walnieci
Faktycznie cale zycie i caly swiat opiera sie na robieniu loda i bez tego nie da sie zyc..zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubombaa
znajdz sobie do orala jakas laske na http://sexpartnerklub.pl, a do calej reszty (gotowanie, sprzatanie) bedziesz mial swoja dziewczyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka Piotrusia
orzesz...współczuję...przecież to świetna forma seksu by móc sprawić w ten sposób facetowi przyjemność...mój to jednak ma za mną dobrze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×