Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful123

mam napady głodu, POMÓŻCIE BO OSZALEJĘ !

Polecane posty

Gość Somełan specjalnie dla ...
Hehe, ja pytam o Twojego maila a on jest przy nicku ;) Tak to jest jak sie robi 10 rzeczy naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoloaaa
Kurka, znam angielski, ale nie na tyle, by czytać książki w tym języku :( A znasz może jakieś pozycje po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_k
Dziekuje Somelan Cuje ze zdecyduje sie na South beach na poczatek a po przejsciu w ten ostatni jej etap ,bede po prostu liczyula kalorie. Na moim blog'u internetowym (tylko ze musisz przejsc przez pelno bzdurnych postow mojego autortsta,hahaha ,wlwpiam co jakis cas linki do stron o dietach i cwiczeniach ,wszystkei jednal anglo jezyczne) http://ca.360.yahoo.com/my_profile-KwTZSF06erRiKWgYyYqYTVafvg--;_ylt=AqoSe1ZgV1lV_pngHa137pTUTuJ3?cq=1 Sprobuj przeskoczyc te "prywatne bzdury" i najdziesz cos o dietach i moich zmaganiach z odchudzaniam. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan specjalnie dla ...
karina mail juz powinien dojsc. Poczytaj troche i jesli chcesz podjac jakas diete zgodnie z jakimis zaleceniami to nie masz co dluzej sie zastanawiac tylko wybierz low carb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_k
Got it, Will do ,hahaha jezeli mowisz ze dziala to sprobuje a co z cwiczeniami,cwiczyc jak fanatyk czy tylko tak optymalnie? wiem ze 40-60 min cardio dziennie nie powinno zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan specjalnie dla ...
Jesli chcesz cwiczyc na diecie to tylko z ciezarami. Mozesz tez nie stosowac diety (obnizonej ilosci kalorii) tylko cwiczyc fizycznie. Moga to byc aeroby + silowe, badz tez same aeroby, ale nalepsze sa silowe, bo one stymuluja miesnie, dzieki czemu ich nie tracisz podczas diety (ujemnego bilansu kalorycznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_k
http://www.self.com/fitness/workouts http://www.sparkpeople.com/myspark/ex/all_exercises.asp?exercise_type=core Powyzej sa linki do stron z cwiczeniami (ponownie angielskie)MOge sprobowac wlepic jakies o dietach .Wlasnie przeszukuje moj blog bo wszystko co ialam na komputerze zachowane w "favourites" stracilam, moj windows byl kaput,i go musialam zainstalowac od nowa (i sformatowalam glupi dusk)Zajmie mi czas odszukanie tych wszystkich fajnych stron o dietach. Znacie moze jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoloaaa
Po polsku, faktycznie. Dzięki. Jeśli Ci się przypomną inne po polsku, możesz napiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa18
ja na moje napady głodu nic nie potrafię poradzić:((( niestety zawsze mówię sobie że od jutra będę się panować a tu klops... jutro staje się przyszłym rokiem a przyszły rok.. że tak powiem do dziś nie nastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! czytam Was i szukam odpowiedzi, która mogłaby mi pomóc, ale nie znalazłam jej. Także mam napady głodu... Odżywiam się bardzo zdrowo, bo mam na tym punkcie fioła, ale i tam mi się trafiają napady głodu. Strasznego, nie pomaga picie wody, nie pomaga nic. Mogę w siebie wepchnąć pół lodówki :( Nie stosuję żadnej diety odchudzającej :( I nie wiem co to takiego w mojej psychice każe mi tak żreć, możecie mi pomóc? Wiece jak się pozbyć takich napadów? Dodam, że jem bardzo regularnie, co dwie godzinki mały posiłek,a le jak mi się czasem "włączy" to jem coś przez cały czas :( niby marcheweczka, orzeszek, gruszka... no, ale... nie jestem głodna a muszę jeść :(((( Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska! idźcie koniecznie do lekarza na badanie krzywej glukozowej + poziom insuliny jeżeli organizm produkuje za dużo insuliny, to występują takie napady ja też tak miałam, okazało się, że wytwarzam kilkanaście razy więcej insuliny niż normalny człowiek i przez to wszystko, co zjem, zamieniam w tłuszcz pani doktor przepisała mi leki na uregulowanie tego wszystkiego, biorę dopiero kilka dni, więc efektów jeszcze nie ma, ale wierzę, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×