Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orgazmik

dlaczego nie mam orgazmów

Polecane posty

Gość anii
Dzieweczka- tak nagle sie zablokowałaś, nic się nie zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a co Cię tak wzruszyło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ano. wiesz ja nie mam doświadczeń z niedobrymi facetami, nie spałam z żadnym podejrzanym typkiem, tacy to od razu do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbećxxx
boś głupia! osoby o niskim ilorazie inteligencyi nie miewają orgazmów chyba że, jesteś kaszubką ( ale one miewają orgazmy tylko przy betoniarkach pomimo ilorazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
e tam, już nie jednemu się nie dałam zaciągnąć do łóżka, jeden to nawet na kolach przede mną kleczał, jakiś desperat chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski
u mnie w trakcie orgazmu często wypada szklane oko, dlatego pomny tego jak partnerce wybiłem tym okiem ząb staram się, aby nie dochodziło do tego w pozycji "na misjonarza" tudzież w pozycji 6/9, gdy spóźniłem się do pracy po przerwie na lunch nie mogąc wydobyć mego oka głęboko tkwiącego w odbycie partnerki, że nie wspomnę o targających mną wątpliwościach przy wkładaniu do oczodołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Serio? taki niezłomny jesteś :), mnie to najbardziej bawi jak taki starszy facet około 50 robi jakieś głupie numery do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
anii ------->>>> jak sam nick pokazuje wykurwisty jest wykurwisty wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha ;). To jakie niegłupie numery robisz? :). Kurczę jakie, to jest ciekawe zjawisko prof. b.dobrej uczelni, nie jedno widział i przeżył i głupiał na mój widok, aż dziwne, no ale intelekt nie ma nic wspólnego z namiętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieweczka - a nie zaczęłaś przypadkiem brać pigułek? Mnie po tym świństwie odeszła ochota na seks. Zmarnowane trzy lata! Teraz od niedawna odstawiłam i dopiero to zrozumiałam, nadrabiam :P orgaźmik - temat stary jak świat:) Ja też nie dostaję orgazmów od samej penetracji, ale na szczęście w inne sposoby tak. Polecam do poczytania topik na tym forum \"on ma orgazm a ja nie\". Wszystko tam właściwie opisane, nic dodać nic ująć:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mnie zablokowalo. Po prostu powoli zaczelismy coraz rzadziej sie kochac, a doszlo do wcale :( To juz ze 3 mce! :O Moze ten brak orgazmow mnie zniechecil?? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takasama -> pigulki biore dopiero 8 dzien. A ta cala \'posucha\' ze 3 miesiace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Dzieweczka, a jak układają się Wasze relacje bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie relacje? On nie czyni mi wyrzutów ani nie wywiera presji. czasem sie stara zainicjowac cos, a ja nic - zimna i nieczula :( Wtedy on przestaje i ma taka mine, ze po prostu serce sie kraje. Ja mam wyrzuty sumienia, ze przeze mnie znowu jest smutny, a on pewnie mysli, ze cos nie tak zrobil, ze mnie nie pociaga itp. Takie bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Rozumiem, też jakiś czas tak miałam. Ale wiesz czuję, że się kochacie i przełamiecie ten kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
To chyba niestety przez ten seks. U nas tak było, niby wiadomo uczucia, wzajemne zrozumienie najważniejsze, ale w pewnym wieku seks jest nieodzowny, jak mówią niektórzy jest dopełnieniem związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Sposoby, to po prostu zaczeliśmy się kochać, róznie było z orgazamami, ale ogólnie ok. Jak tak sponatanicznie teraz z seksem nam wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Chociaz wiem, ze nie jestem jedyna. Juz myslslam, ze jakis oziebly wyjatek ze mnie :P Czas spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Trzymaj się, papa :). powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×